• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Te gamonie nawet nie wiedzą jak wyglądają niziołki... To albo niziołki albo koźloludzie... No ale czego się spodziewać po niebieskich elfach i "leśnych elfach" (bo rozumiem, że te niebieskie to morskie elfy??).. Chociaż utrzymują ten sam poziom...
 

DeletedUser967

Guest
No i przy okazji w końcu dowiedziałem się, czy w jedenastym rozdziale rozmiar rezydencji się zmienia. A zacząłem o to pytać trzy miesiące temu!
(PS. Nie zmienia się.)
To aż takim detektywem trzeba być żeby zauważyć, że rezydencje zmieniają układ w co drugim rozdziale rasy gościnnej? Nie musisz pytać kolejne 3 miesiące czy pół roku, odpowiem Ci teraz: w rozdziale po "niziołkach" rozmiar rezydek się zmienia! ;)
 

DeletedUser1088

Guest
@Gustaw-Konrad
a mnie się nie zgadza
według twojej strony
klejnoty u ludzi poz 19 mają 4x5 a w rzeczywistości mają 5x4
i na poz 20 mają mieć wielkość 6x4
a według tej niemieckiej 3x8
to jest zagadka???
albo ja już nic nie wiem:(
 

DeletedUser449

Guest
@Gustaw-Konrad
Czy aż takim detektywem trzeba być żeby zauważyć, że chciałem tylko potwierdzenia? Dragomira jakoś nie zdołała go uzyskać, mimo że to jest takie oczywiste. Rozumiem że nie możesz powstrzymać się od uszczypliwości wobec mojej osoby, ale zluzuj. Albo użyj swoich detektywistycznych umiejętności i domyśl się, czemu jeszcze nie zostałeś przeniesiony na mapie świata :)

@sleep2
Na mapie klejnoty mają rozmiar 5x4 na 19 lv oraz 4x6 na 20+. Źle odczytujesz wymiary. Ta strona korzysta z elvenar architecta, a więcej szczegółów odnośnie manufaktury klejnotów znajdziesz tutaj: http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/g_humans_factorygems/
Choć oczywiście najpewniejsze informacje znajdzie się na wiki elvenaru: https://en.wiki.elvenar.com/index.php?title=Gems_Manufactory
Stąd wniosek, że na niemieckiej stronie po prostu popełniono błąd. Nawet sama grafika nie pasuje do budynku o rozmiarach 3x8.
 

DeletedUser967

Guest
[
Czy aż takim detektywem trzeba być żeby zauważyć, że chciałem tylko potwierdzenia? Dragomira jakoś nie zdołała go uzyskać, mimo że to jest takie oczywiste.
Przecież ona sama nie wiedział i raczej nikt w polskim supporcie nie wiedział :) albo to była kolejna głęboko skrywana tajemnica ;)
 

jakub357

Łucznik
800px-0001_M_Fairies_Barracks_11_0009.png


Ta rasa wygląda świetnie, bardzo przypadła mi do gustu. Sam koncept też bardzo ciekawy. Można wczuć się w klimat - jest karczma, ognisko, pan łowiący ryby do stawu i przystojna oberżystka z kuflem piwska :)
 

DeletedUser1470

Guest
HAHAHA ten pan przy stawie jest genialny :D ciekawe jak to bedzie w animacji wyglądac:):)
 

DeletedUser1088

Guest
@Kalart
dzięki wielkie, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi;)
no szykuje się znowu duże przemeblowanie
dobrze że chociaż rezydencje zostawili w spokoju;)
 

Hassano

Łucznik
Dla mnie ten Pan z wędką wygląda raczej jakby lał do tego stawu :D:D no ale może to tylko moja wyobraźnia :p:D:p:D
 

DeletedUser629

Guest
hejo ... posiedziałam wczoraj i dzisiaj w architekcie ... i zauważyłam, że moja populacja z rezydek w nowej epoce... jest niezbalansowana ... czyli na dzień dzisiejszy mam jeszcze ponad 1000 populacji nadwyżki ... po rozbudowach rezydek i budynków w nowej epoce ... brakuje 10.000 populacji ....
moje pytanie teraz ... czy jest jakiś błąd w architekcie ... czy dość że budynki będą większe gabarytowo ... to jeszcze trzeba będzie dostawiać rezydencje ? ... chyba ze coś źle robię ... czy cos takiego zauważyliście u Siebie ? bo pisaliście tu o architekcie ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry