• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

Status
Zamknięty.

Azulena

Rozbójnik
O kurczę..... znowu to samo.

Zadania eventowe:
20) Zdobądź 24 relikty
21) Rozwiąż 24 konflikty
wykluczające się wzajemnie, a znowu są jedno po drugim.

Do zdobycia reliktów jest turniej, oczywiste. Chociaż nie wiem, czy zdobędę 24 sztuki...
Ale konflikty*** też w turnieju (??), a przecież zadania są jedno po drugim, więc jak zaliczy relikty, to już koniec, turniej się skończył, następny a następnym tygodniu. :(
No super... :(
Czy tu też wymyślili sposób "namawiania" na kupowanie diamentów? :(

No cóż, nagroda nie rewelacja, Tajemnicze Magiczne Jajko daje 2600 K przy tej samej wielkości, a walory "wizualne" w tak zapchanym mieście nie liczą się wcale. :p I tak nic nie widać. :(

Więc bez żalu odpuszczę sobie, nie mam aż tyle czasu na grę.

*** jeśli nie zalicza konfliktów z turnieju, to dla mnie nie do zrobienia - nie robię wojska, a z powodu braku handlu na mapie, nie mam też tyle towarów, żeby w prowincjach rozwiązać tyle konfliktów.
Ilości towarów są już w dziesiątkach tysięcy... właśnie policzyłam, w nowo odkrytej prowincji, eliksirów 24 tys. To "mój" towar, ale to JEDNA prowincja, czyli 8 konfliktów....
Nie, zdecydowanie odpuszczam. Wrrrrr....

Ostatnia edycja:

astoN-

Zwiadowca
to sa najlepsze zadania robi sie je kilka minut, z turnieju wyjmuje 250-300 reliktow, wiec to zaden problem, zadanie z konfliktami jest ostatnie wiec spokojnie zostawisz 3 prowincje, najgorsze sa te produkcje 2 dniowe kiedy sie nie ma miejsca na postawienie malych manu... no i zwiady po 3-4dni, ale teraz jest wybor i dali rozbudowe.

Ponduil

Zwiadowca
Czy jeśli jestem jeszcze w drugim rozdziale, a kończąc serię zadań prawdopodobnie będę już w trzecim, to otrzymam nagrodę z kulturą z rozdziału 2 czy 3? Po przechodzeniu do kolejnych rozdziałów, ilość kultury również będzie rosła, czy zostanie w takim stanie jak w momencie otrzymania nagrody?

Kennedy

Zwiadowca
Czy jeśli jestem jeszcze w drugim rozdziale, a kończąc serię zadań prawdopodobnie będę już w trzecim, to otrzymam nagrodę z kulturą z rozdziału 2 czy 3?
Dostaniesz nagrodę z kulturą adekwatną do rozdziału, w którym się znajdujesz. Czyli jeżeli w momencie kończenia zadań i odbierania nagrody będziesz już w 3 rozdziale to otrzymasz budynek kulturowo na ten właśnie rozdział :)
Po przechodzeniu do kolejnych rozdziałów, ilość kultury również będzie rosła, czy zostanie w takim stanie jak w momencie otrzymania nagrody?
Zostanie w takim stanie jak przy momencie otrzymania nagrody, co nie oznacza, że w przyszłości to się nie zmieni :)

MuShu22

Supporter
Proszę jednak pamiętać, że przejście, w Drzewku Badań, do nowego rozdziału staje się faktem w momencie zakończenia badania Zaawansowanego Zwiadu. Samo odkrycie tego badania nie oznacza przejścia do nowego rozdziału - badanie musi być skończone.

jakub357

Rycerz
Czy minione eventy będą się powielać w przyszłości? Jest to tradycyjny zabieg, bo kto to widział, żeby na Święta nie było śniegu...
Słowem, czy ponownie uświadczymy Przesilenia Letniego, lub czegoś w tym guście?
A jeśli tak, to czy w podobnym okresie czasowym i podobnej formie? Czy można byłoby usłyszeć jakieś słówko nadziei od supportu w tej kwestii?

localhost

Ex-Team
hej

do tego zadania 1"6) Zbadaj technologię " jest tam jakies "LUB" czy to są żarty? Bo jeda technologie można z miesiąc robić....

agafi99

Tancerz ostrzy
hej, nie wiem w której jesteś epoce ... ale ja w Niziołkach ... i automatycznie mi to zadanie zaliczyło :)

jakub357

Rycerz
Ja dlatego zostawiłem sobie Powiększenia Oddziału na takie okazje. Mam jeszcze 5 takich powiększeń do odblokowania z poprzednich rozdziałów, więc będą na przyszłe misje tego typu.
A było mówione, żeby tego nie badać, bo to zbędne i nie potrzebne, ponieważ, kiedy rośnie rozmiar naszego oddziału wojskowego, to wrogiego również, czy to w prowincjach ekspansywnych, czy turniejowych...

agafi99

Tancerz ostrzy
mam odblokowany w epoce Niziołków ... zwiad i leśne źródełko... kupca odblokuje wieczorem ... a mimo to wczoraj automatycznie zaliczyło mi to zadanie :)

Ostatnia edycja:

localhost

Ex-Team
to jest nieprawdopodobne - no mam wszystkie prócz ostatniej technologii przed niziołkami i na pewno kilka dni ją będę męczyć albo tygodni także zadania z eventu wypełniałam do teraz bezsensownie ;) olewam to już bo co zrobić :eek::eek:

nie wierzę że takie zadanie dali 'zbadaj technologię'. trzeba być nieokrzesanym konkretnie :mad:.

Abinka

Wędrowiec
Proszę jednak pamiętać, że przejście, w Drzewku Badań, do nowego rozdziału staje się faktem w momencie zakończenia badania Zaawansowanego Zwiadu. Samo odkrycie tego badania nie oznacza przejścia do nowego rozdziału - badanie musi być skończone.
to ja przy okazji zapytam: czy nowy rozdział to tylko zbadanie wymaganych technologii plus zwiad, czy też skończenie fabularnej listy zadań?
zawsze zadania kończyłam sporo przed zwiadem, a teraz pierwszy raz prawdopodobnie sytuacja się odwróci (głównie przez manę na drogi zieleni) więc zastanawiam się z której epoki przypadnie mi nagroda - z elfów czy już ze smoków?

MuShu22

Supporter
Nowy rozdział to badania. Zadania fabularne czasami u Graczy zalegają, a mimo to Gracze przechodzą do nowych badań i większych nagród.

agafi99

Tancerz ostrzy
to jest nieprawdopodobne - no mam wszystkie prócz ostatniej technologii przed niziołkami i na pewno kilka dni ją będę męczyć albo tygodni także zadania z eventu wypełniałam do teraz bezsensownie ;) olewam to już bo co zrobić :eek::eek:
Może tak szybko nie rezygnuj ... a gdzie wola "walki" o "fajne" drzewko ... chociaż bez many ;)
potrzebna Ci sąsiadów-towarzyszy ... motywacja :) :D

localhost

Ex-Team
Może tak szybko nie rezygnuj ... a gdzie wola "walki" o "fajne" drzewko ... chociaż bez many ;)
potrzebna Ci sąsiadów-towarzyszy ... motywacja :) :D
jakoś dam rade bez drzewka :)

Ale dzięki za sugestie , dobre słowa otuchy oraz wsparcia :) choć potwierdzam ze słabo że bez many :) obym na następnym evencie tylko tak nie utknęła ;)

Hadol

Wędrowiec
zadanie 17, do tego prawie dotarłam, zdobądź zaklęcie moc zasobów x2 czy też mam zdobyć dwa zaklęcia moc zasobów?
mało precyzyjne to dla mnie ...

Status
Zamknięty.