• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser37

Guest
Cześć :)

A na bacie mamy zimowy evencik :)

Przy okazji zmienił się krajobraz:
fu769w.jpg

same miasto nie jest pokryte śniegiem i taki mały smaczek
27zau4w.jpg

Parę informacji o samym evencie:
Ogólnie jest to wypisz wymaluj Letnie Przesilenie w zimowej scenerii.
2nsrqxc.jpg

Zabawa będzie trwała 35 dni i 12 godzin.
+ co jakiś czas w około miasta pojawiają się kryształy, po zebraniu dostaniemy dodatkowe płatki (1-2) śniegu.
14l8jc.jpg


Główne nagrody:
i2tzzr.jpg

jk7uk0.jpg

25i8ytw.jpg

W prezentach znajdziemy:
2q2n9cn.jpg

wl2kgk.jpg

10qbdxw.jpg

Zadania się robią ;)
 

DeletedUser62

Guest
co do tych krysztalkow lodu wokol miasta :)
co 1h na obrzezach miasta gdzie lezy snieg pokazuje sie 1 krysztal lodu ktory moze dac nam 1-3*** gwiazdki,
ale ..... max moze byc ich 6, wiec jezeli logujesz sie po 8h to w miescie bedzie czekac TYLKO 6 krysztalow !!! 2 nam przepadna bezpowrotnie :(
Mamy 2 linie zadan: 1-wsza daje zadania co 24h
2-ga linia zadan -> jesli zrobisz zadanko to pokazuje sie nastepne i tak w kolko :)
w tych zadaniach znowu bedziemy robic czary na narzedzia, wykonywac zwiady, oraz podnosic budynki do 4lvl :) I standardowo zbierac monety, narzedzia, wydawac PW lub kupowac, szkolic wojsko itp :p
PYTANIE ; kiedy to ruszy u nas ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1199

Guest
Wszystko co było na 'becie' pojawiało się później na polskim serwerze. Myślę, że to kwestia czasu i na pewno się doczekamy :)
 

DeletedUser62

Guest
wiadomo, ze najpierw Beta, ale pytanie jak szybko u nas sie pojawi ? za tydzien czy 2 ???
 

Christo

Rozbójnik
Event trwa aż 35 dni, dosyć długo.. ciekawe czy tym razem uda się zdobyć wszystkie 3 budynki. Ja niestety nie łudzę się, że tak się stanie. Jak wiadomo przy eventach żeby zdobyć wszystkie nagrody to pewnie będzie trzeba wydać trochę diamentów, więc taki lipton będzie.. a jeśli w jakiś sposób uda się.. to będzie tak miła odmiana.

@Nomak, idzie zdobyć bez diamentów wszystkie 3 nagrody, czy jeszcze nie wiadomo?
 

DeletedUser62

Guest
srednio chyba na Becie przy 17-20 zadaniu jestesmy, i poki co nie widzialam nawet 1-go budynku z glownej wygranej a do niego jeszcze sporo trzeba uzbierac, no chyba ze diaxy zacznie sie ladowac :(
 

DeletedUser37

Guest
@Nomak, idzie zdobyć bez diamentów wszystkie 3 nagrody, czy jeszcze nie wiadomo?
No to pytanie, przynajmniej na razie nie mogę odpowiedzieć, event na becie dopiero co się zaczął (tj. poniedziałku 28/11 o 12:00) i mam zrobione za mało zadań żeby się wypowiedzieć na ten temat.
 

DeletedUser626

Guest
W planach jest 5 grudnia, ogłoszenie będzie dziś lub jutro.
 

DeletedUser37

Guest
To wrzuć chociaż to co już macie, będzie można pomyśleć nad strategią :)

Tak na szybko, pierwsze zadania:
UWAGA: zadania z BETY, niekoniecznie muszą się pokrywać z tymi z "naszego" serwera.
1 zadanie co 24h:

1. Zdobądź 1k drewna. - 35 płatków
2. Wyszkol 60 jednostek. - 35 płatków
3. Zdobądź 1k stali. - 35 płatków
4. Zdobądź 15k monet - 35 płatków
5. Zdobądź 1k marmuru. - 35 płatków
6. cdn.

Zadania bez ograniczenia czasowego:
1. Zdobądź 5k monet. - 10 płatków
2. Wydaj 2 PW. - 10 płatków
3. Zdobądź 700 zaopatrzenia. - 11 płatków
4. Zdobądź 3 relikty. - 11 płatków
5. Wyszkol 10 jednostek. - 11 płatków
6. Wyprodukuj 2x Trunki. - 11 płatków
7. Kup 1 PW. - 12 płatków
8. Zdobądź 100 marmuru. - 12 płatków
9. Zdobądź 100 drewna. - 12 płatków
10. Zdobądź 100 stali. - 12 płatków
11. Zdobądź 30k monet. - 13 płatków
12. Odkryj 1 prowincję. - 13 płatków (tu przydałaby się jakaś alternatywa)
13. Zdobądź 4k zaopatrzenia. - 13 płatków
14. Zdobądź (spleć) 1 zaklęcie Moc zasobów. - 14 płatków
15. Rozbuduj 3 budynki do 4 albo wyższego poziomu. - 14 gwiazdek
16. Wyprodukuj 4x Zaawansowane narzędzia - 14 płatków
17. Wyprodukuj 3x Kosz zakupów. - 15 płatków
18. Wyprodukuj 2x Skrzynie z narzędziami. - 15 płatków
19. Wyprodukuj 50x Trunki. - 16 płatków
20. Rozwiąż 8 konfliktów albo kup 8 PW. - 16 płatków
21. Zdobądź 20 reliktów - 16 płatków
22. cdn.
 

DeletedUser80

Guest
Wynika z tego, że jest to jakaś odmiana Letniego Orzesilenia.
Szkoda że w nagrodach dziennych czy choćby głównych oprócz kultury nie przewidziano produkcji many.
A zadań bez ograniczenia czasowego będzie tyle samo co dziennych, tylę że szybciej je się zrobi:)
Póki event się nie zacznie, wrzucanie zadan mozna sobie darować ale jak już się zacznie mam prośbę do kolegi Nomak - w przesileniu letnim na bieżąco podawałeś nagrody dzienne, czy tym razem również by się dało? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser449

Guest
Również sądzę, że to odmiana letniego przesilenia... lepsza odmiana, pozbawiona większości wad wytkniętych przez graczy.
Zadań bez ograniczenia czasowego będzie więcej. Posłuchaj nowego odcinka InnogamesTV - z pamięci przytoczę, że zadań będzie ponad setka. Ponadto, dodatkowym i potencjalnie ogromnym źródłem płatków są obiekty wokół miasta, czyli dodatkowe źródło dla aktywnych, które - mam nadzieję - pozwolą na wszystkie główne nagrody bez diamentów.
Choć zostawmy ten temat. Nawet dzisiaj powinno być oficjalne ogłoszenie odnośnie wydarzenia, a więc i nowy temat odnośnie dyskusji. Tam będzie można kontynuować spekulacje :)
 

DeletedUser110

Guest
A ja takie pytanie mam:
Olałem i nie widzę powodu, żeby to w ogóle badać, badania następujące ->
  • Orkowe tereny treningowe
  • Wojownik Orków
  • Zaawansowany Cerberus 2
Dragusiu, czy możesz się wypowiedzieć, czy te badania nie zrobią się obowiązkowe (a co za tym idzie blokujące dalszy rozwój w drzewku badań)?
 

DeletedUser449

Guest
W rozdziale Orków i Goblinów dodaliśmy nowe technologie pozwalające rozbudować Tereny Treningowe do poziomu 9-12. Można odkryć też nową Ciężką Jednostkę - Wojownik Orków, którą szkolić będzie można w Terenach Treningowych, i można zbadać Złowrogiego Cerberusa (ta jednostka była już wcześniej dostępna u Ludzi). Wszystkie 3 technologie są dostępne dla Ludzi i Elfów oraz pozostają opcjonalne do następnej aktualizacji.
Będą blokować już w najbliższą środę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry