• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
Z tego co wiem to turnieje zalicza tylko jeżeli chodzi o zdobycie reliktów w evencie...
 

Azulena

Rozbójnik
O kurczę..... znowu to samo.

Zadania eventowe:
20) Zdobądź 24 relikty
21) Rozwiąż 24 konflikty
wykluczające się wzajemnie, a znowu są jedno po drugim.


Do zdobycia reliktów jest turniej, oczywiste. Chociaż nie wiem, czy zdobędę 24 sztuki...
Ale konflikty*** też w turnieju (??), a przecież zadania są jedno po drugim, więc jak zaliczy relikty, to już koniec, turniej się skończył, następny a następnym tygodniu. :(
No super... :(
Czy tu też wymyślili sposób "namawiania" na kupowanie diamentów? :(

No cóż, nagroda nie rewelacja, Tajemnicze Magiczne Jajko daje 2600 K przy tej samej wielkości, a walory "wizualne" w tak zapchanym mieście nie liczą się wcale. :p I tak nic nie widać. :(

Więc bez żalu odpuszczę sobie, nie mam aż tyle czasu na grę.

*** jeśli nie zalicza konfliktów z turnieju, to dla mnie nie do zrobienia - nie robię wojska, a z powodu braku handlu na mapie, nie mam też tyle towarów, żeby w prowincjach rozwiązać tyle konfliktów.
Ilości towarów są już w dziesiątkach tysięcy... właśnie policzyłam, w nowo odkrytej prowincji, eliksirów 24 tys. To "mój" towar, ale to JEDNA prowincja, czyli 8 konfliktów....
Nie, zdecydowanie odpuszczam. Wrrrrr....
 
Ostatnia edycja:

astoN-

Rozbójnik
to sa najlepsze zadania robi sie je kilka minut, z turnieju wyjmuje 250-300 reliktow, wiec to zaden problem, zadanie z konfliktami jest ostatnie wiec spokojnie zostawisz 3 prowincje, najgorsze sa te produkcje 2 dniowe kiedy sie nie ma miejsca na postawienie malych manu... no i zwiady po 3-4dni, ale teraz jest wybor i dali rozbudowe.
 

DeletedUser1874

Guest
Czy jeśli jestem jeszcze w drugim rozdziale, a kończąc serię zadań prawdopodobnie będę już w trzecim, to otrzymam nagrodę z kulturą z rozdziału 2 czy 3? Po przechodzeniu do kolejnych rozdziałów, ilość kultury również będzie rosła, czy zostanie w takim stanie jak w momencie otrzymania nagrody?
 

DeletedUser1763

Guest
Czy jeśli jestem jeszcze w drugim rozdziale, a kończąc serię zadań prawdopodobnie będę już w trzecim, to otrzymam nagrodę z kulturą z rozdziału 2 czy 3?
Dostaniesz nagrodę z kulturą adekwatną do rozdziału, w którym się znajdujesz. Czyli jeżeli w momencie kończenia zadań i odbierania nagrody będziesz już w 3 rozdziale to otrzymasz budynek kulturowo na ten właśnie rozdział :)
Po przechodzeniu do kolejnych rozdziałów, ilość kultury również będzie rosła, czy zostanie w takim stanie jak w momencie otrzymania nagrody?
Zostanie w takim stanie jak przy momencie otrzymania nagrody, co nie oznacza, że w przyszłości to się nie zmieni :)
 

DeletedUser1067

Guest
Proszę jednak pamiętać, że przejście, w Drzewku Badań, do nowego rozdziału staje się faktem w momencie zakończenia badania Zaawansowanego Zwiadu. Samo odkrycie tego badania nie oznacza przejścia do nowego rozdziału - badanie musi być skończone.
 

jakub357

Łucznik
Czy minione eventy będą się powielać w przyszłości? Jest to tradycyjny zabieg, bo kto to widział, żeby na Święta nie było śniegu...
Słowem, czy ponownie uświadczymy Przesilenia Letniego, lub czegoś w tym guście?
A jeśli tak, to czy w podobnym okresie czasowym i podobnej formie? Czy można byłoby usłyszeć jakieś słówko nadziei od supportu w tej kwestii?
 

DeletedUser313

Guest
hej

do tego zadania 1"6) Zbadaj technologię " jest tam jakies "LUB" czy to są żarty? Bo jeda technologie można z miesiąc robić....
 

DeletedUser629

Guest
hej, nie wiem w której jesteś epoce ... ale ja w Niziołkach ... i automatycznie mi to zadanie zaliczyło :)
 

jakub357

Łucznik
Ja dlatego zostawiłem sobie Powiększenia Oddziału na takie okazje. Mam jeszcze 5 takich powiększeń do odblokowania z poprzednich rozdziałów, więc będą na przyszłe misje tego typu.
A było mówione, żeby tego nie badać, bo to zbędne i nie potrzebne, ponieważ, kiedy rośnie rozmiar naszego oddziału wojskowego, to wrogiego również, czy to w prowincjach ekspansywnych, czy turniejowych...
 

DeletedUser629

Guest
mam odblokowany w epoce Niziołków ... zwiad i leśne źródełko... kupca odblokuje wieczorem ... a mimo to wczoraj automatycznie zaliczyło mi to zadanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser313

Guest
to jest nieprawdopodobne - no mam wszystkie prócz ostatniej technologii przed niziołkami i na pewno kilka dni ją będę męczyć albo tygodni także zadania z eventu wypełniałam do teraz bezsensownie ;) olewam to już bo co zrobić :eek::eek:

nie wierzę że takie zadanie dali 'zbadaj technologię'. trzeba być nieokrzesanym konkretnie :mad:.
 

Abinka

Wędrowiec
Proszę jednak pamiętać, że przejście, w Drzewku Badań, do nowego rozdziału staje się faktem w momencie zakończenia badania Zaawansowanego Zwiadu. Samo odkrycie tego badania nie oznacza przejścia do nowego rozdziału - badanie musi być skończone.

to ja przy okazji zapytam: czy nowy rozdział to tylko zbadanie wymaganych technologii plus zwiad, czy też skończenie fabularnej listy zadań?
zawsze zadania kończyłam sporo przed zwiadem, a teraz pierwszy raz prawdopodobnie sytuacja się odwróci (głównie przez manę na drogi zieleni) więc zastanawiam się z której epoki przypadnie mi nagroda - z elfów czy już ze smoków?
 

DeletedUser1067

Guest
Nowy rozdział to badania. Zadania fabularne czasami u Graczy zalegają, a mimo to Gracze przechodzą do nowych badań i większych nagród.
 

DeletedUser629

Guest
to jest nieprawdopodobne - no mam wszystkie prócz ostatniej technologii przed niziołkami i na pewno kilka dni ją będę męczyć albo tygodni także zadania z eventu wypełniałam do teraz bezsensownie ;) olewam to już bo co zrobić :eek::eek:
Może tak szybko nie rezygnuj ... a gdzie wola "walki" o "fajne" drzewko ... chociaż bez many ;)
potrzebna Ci sąsiadów-towarzyszy ... motywacja :) :D
 

DeletedUser313

Guest
Może tak szybko nie rezygnuj ... a gdzie wola "walki" o "fajne" drzewko ... chociaż bez many ;)
potrzebna Ci sąsiadów-towarzyszy ... motywacja :) :D

jakoś dam rade bez drzewka :)


Ale dzięki za sugestie , dobre słowa otuchy oraz wsparcia :) choć potwierdzam ze słabo że bez many :) obym na następnym evencie tylko tak nie utknęła ;)
 

Hadol

Wędrowiec
zadanie 17, do tego prawie dotarłam, zdobądź zaklęcie moc zasobów x2 czy też mam zdobyć dwa zaklęcia moc zasobów?
mało precyzyjne to dla mnie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry