• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
A co z resztą zadań dziennych?
Event na becie rozpoczął się 29 czerwca, a więc pojawiło się tam do dziś dopiero 8 zadań dziennych. Jutro będzie wiadomo jakie jest 9 zadanie i wtedy dopiszę je do listy. Nie można ich przelecieć w kilka dni tak jak zadań głównych i udostępnić na raz :)
 

DeletedUser1459

Guest
ok. zrozumienie spłynęło na mnie jak letni deszcz. Dziękuję ;)
 

DeletedUser1939

Guest
jak zdobyć zaklęcie moc zasobów ???
Podbijam pytanie. W trakcie Przemarszu Stad pojawiło się zadanie "Zdobądź zaklęcie Moc Zasobów dwa razy" - jak to zrobić? Podejrzewam, że jestem na zbyt wczesnym etapie - z magii mam tylko latający okręt... No to, jeśli nie mogę zdobyć tego zaklęcia, to co zrobić? Nie ma opcji "pomiń".
 

Azulena

Rozbójnik
Podbijam pytanie. W trakcie Przemarszu Stad pojawiło się zadanie "Zdobądź zaklęcie Moc Zasobów dwa razy" - jak to zrobić? Podejrzewam, że jestem na zbyt wczesnym etapie - z magii mam tylko latający okręt... No to, jeśli nie mogę zdobyć tego zaklęcia, to co zrobić? Nie ma opcji "pomiń".
Na tym samym etapie badań co Latający Okręt, jest Akademia Magii, w której wytwarza się zaklęcia. A inne możliwości to odwiedzanie Sąsiadów (ze skrzynek dostaje się między innymi zaklęcia) oraz udział w Turnieju... ale nie wiem, czy już masz dostęp do Turnieju...
 

Hassano

Łucznik
Mam pytanie odnoście budynków dziennych . Chodzi konkretnie o Enlightened Light Range* i Unleashed Unit Upgrade. One dają 10% więcej ataku i życia.
Czy jak postawie 10 takich budynków to będzie 100% czy to sie tak nie sumuje ?? Czy np mam 1000hp jeden budynek zrobi 1100hp a następny będzie już 1100+10% ?? Jak to policzyć i czy wogóle to w taki sposób podnosi czy tylko jeden budynek starczy bo kolejne już nie dają żadnego efektu
 

DeletedUser626

Guest
+10% do wartości bazowej, czyli jeśli mamy np. Iglice Burzy dające 9%, 3x Oświeconego Strzelca dającego po 10%, to mamy +39% do ataku bazowego dla lekkich strzelających jednostek.
Pamiętajcie jednak, że bonus po pewnym czasie znika, w grze jest informacja, że "Po pewnym czasie wygasa.", w praktyce jest to bodajże 5 dni.
 

DeletedUser174

Guest
ciekawe dlaczego nie wlicza do zadania eventowego młotków zdobytych z zadań pobocznych? Drago wiesz coś o tym?

a drugie pytanie: to czy do zadania eventowego na zdobycie młotków zaliczy mi młotki pozyskane ze sprzedaży budynku? Ktoś to testował?
 

DeletedUser626

Guest
Ani jednego ani drugiego nie zalicza do zwykłych zadań, nie powinno więc ich zaliczać w eventowych, bo mechanika zadań jest ta sama.
 

Christo

Rozbójnik
ciekawe dlaczego nie wlicza do zadania eventowego młotków zdobytych z zadań pobocznych? Drago wiesz coś o tym?

a drugie pytanie: to czy do zadania eventowego na zdobycie młotków zaliczy mi młotki pozyskane ze sprzedaży budynku? Ktoś to testował?
Nie zaliczy. Testowałem.
 

DeletedUser110

Guest
Na becie pojawiła się trzecia zakładka w worku. A w niej jakieś dziwne uzupełnienia kasy i młotków.
 

DeletedUser110

Guest
Nie, bo tam są jakby czary na uzupełnienie zapasu a nie odłożenie nadmiaru.
 

DeletedUser988

Guest
Te budynki zwiększające atak bazowy jednostek są czasowe. Znikają po 5 dniach i teraz pytanie - 5 dni liczy się od postawienia budynku czy od momentu, w którym zdobywamy budynek i ląduje on w naszym inwentarzu?
 

DeletedUser1297

Guest
Nie chce mi się przewijać? Ile zadań? 100+?

Norma - tym zniechęcacie graczy. W pokoju obok macie ludzi od FoE, prawda? Zajrzyjcie im przez ramię....
 
Status
Zamknięty.
Do góry