• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1447

Guest
Tak, ale raczej po to, żeby wcześniej wiedzieć co nas tutaj czeka..

Może byłabyś więc taka dobra (bo dobroduszna to nie, wiadomo co do tego potrzeba) i opisała nam po krótce czego się spodziewać? Dziękuję za info, ze będzie potrzeba nam wielu reliktów. Czy może opiszesz jakie to relikty, losowe, specjalki czy jak?
 

DeletedUser2264

Guest
Relikty z pierwszego poziomu, czyli drewno, stal i marmur. Być może na drugiej stronie będą z drugiego poziomu, a na trzeciej z trzeciego, ale tego nie wiem i nie mam ochoty sprawdzać. Widzę tylko pierwszą stronę i tak już zostanie :)

A czy zadania na ścieżkach są takie same jak w poprzednich PB? Podobna ilość odznak jest na poszczególnych etapach?

W większości te same, ale pojawiły się też nowe odznaki m.in. odznaki, które do produkcji wymagają wrzucenia innemu graczowi 10PW w cud i to już na pierwszym poziomie.. kolejna gdzie trzeba wyprodukować wojsko i worek, gdzie trzeba wrzucić złoto. Zadania z czarami są dalej, ale stanowczo mniej. Piszę tylko o pierwszej stronie, ilości na kolejnych stronach będą na pewno odpowiednio większe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1447

Guest
W większości te same, ale pojawiły się też nowe odznaki m.in. odznaki, które do produkcji wymagają wrzucenia innemu graczowi 10PW w cud i to już na pierwszym poziomie.. kolejna gdzie trzeba wyprodukować wojsko i worek, gdzie trzeba wrzucić złoto. Zadania z czarami są dalej, ale stanowczo mniej. Piszę tylko o pierwszej stronie, ilości na kolejnych stronach będą na pewno odpowiednio większe.

ponoć również są odznaki za wyszkolenie armi, czy to prawda? jeśli tak to czy są do nich przypisane konkretne jednostki, czy jedynie chodzi o ilość wyszkolonej piechoty?
 

DeletedUser2264

Guest
ponoć również są odznaki za wyszkolenie armi, czy to prawda? jeśli tak to czy są do nich przypisane konkretne jednostki, czy jedynie chodzi o ilość wyszkolonej piechoty?

Odpisałam Marcinkowi wyżej. Tak, jest odznaka wojskowa, ale nie wymaga produkcji konkretnego rodzaju wojska.
 

DeletedUser1447

Guest
Odpisałam Marcinkowi wyżej. Tak, jest odznaka wojskowa, ale nie wymaga produkcji konkretnego rodzaju wojska.

Może jakaś podpowiedź ile konkretnie jednostek jest potrzebnych, coś delikatnie więcej w tym temacie? Podobno i 3'cia nowa odznaka również jest uwzględniona, czy Pani coś o tym wie?
 

DeletedUser2264

Guest
Liczba jednostek różni się pomiędzy epokami - ja na becie jestem w Krasnoludach i mam do wyszkolenia 909 jednostek. W zadaniu z zebraniem monet mam 480K, ale to pewnie też zależy od epoki.
Słuszna uwaga, ja na becie jestem w V rozdziale :)

Dziękuję Kattino, za twoje wyczerpujące odpowiedzi oraz wiele podpowiedzi co nas czeka w nadchodzących przygodach. Jak rozumiem, Pani dalej będzie je bojkotować?

Proszę uprzejmie :)
Zobaczymy jaka będzie decyzja bractwa..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1447

Guest
Proszę uprzejmie :)
Zobaczymy jaka będzie decyzja bractwa..

Mam nadzieję, że mimo Pani niepewności oraz lekkiej niechęci do przygód, na becie weźmie Pani udział w nich w jak najintensywniejszym stopniu włącznie z bractwem, a później informacje które ewentualnie zostaną nam przekazane poprzez forum, pozwolą rzetelnie ocenić nam sytuację oraz podjąć decyzję o podjęciu walki w tych przygodach, lub zaniechaniu jakichkolwiek akcji.

Powodzenia Pani życzę w takim razie, oraz spokoju i rozwagi podczas nadchodzących dni.
 

DeletedUser2264

Guest
Mam nadzieję, że mimo Pani niepewności oraz lekkiej niechęci do przygód, na becie weźmie Pani udział w nich w jak najintensywniejszym stopniu włącznie z bractwem, a później informacje które ewentualnie zostaną nam przekazane poprzez forum, pozwolą rzetelnie ocenić nam sytuację oraz podjąć decyzję o podjęciu walki w tych przygodach, lub zaniechaniu jakichkolwiek akcji.

Powodzenia Pani życzę w takim razie, oraz spokoju i rozwagi podczas nadchodzących dni.

dziękuję, choć dziwne to życzenia..
Nie mam najmniejszego zamiaru testować PB na kolejnych stronach na becie, baa, nie zrobię nawet jednej odznaki, chyba, że niechcący :)) Podzieliłam się tym co widzę na pierwszej karcie przygód. Będzie Pan musiał sam przetestować kolejne karty PB :)
 

DeletedUser1447

Guest
dziękuję, choć dziwne to życzenia..
Nie mam najmniejszego zamiaru testować PB na kolejnych stronach na becie, baa, nie zrobię nawet jednej odznaki, chyba, że niechcący :)) Podzieliłam się tym co widzę na pierwszej karcie przygód. Będzie Pan musiał sam przetestować kolejne karty PB :)

JEśli chciałbym coś testować, to jedynie z Panią. Jak wiadomo nie od dziś, przeciwne bieguny się przyciągają, a z tego wychodzą całkiem ciekawe wnioski. Niestety takowej szansy nie mamy i zbyt wiele czasu zajęło by to, szczególnie przy braku naszego obópulnego porozumienia, więc... no wnioski wychodzą same.

Jednak mimo wszystko, liczymy, a przynajmniej ja, na troszkę Pani dobroci, podczas przekazania wiadomości z bety. Nam, biednym ludziom uwiezionym w tym świecie zła jakie stworzyło IG :(
 

DeletedUser2926

Guest
Tak wyglądają nowości w pierwszym etapie przygody:
contributions.JPG
orcs.jpg
relikty.JPG
W kolejnych etapach ma być trudniej...
 

DeletedUser2040

Guest
Hmm... Czekam na dalsze informacje... Trzeba zacząć myśleć, czy warto brać udział w trzeciej Przygodzie.. Dlatego każda informacja od graczy z Bety jest dla nas niezmiernie cenna :)
 

DeletedUser1220

Guest
Niestety na II mapie potrzeba po 200 reliktów, a na III mapie aż po 500 reliktów :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry