• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Nom po namyśle nie zbieram na nic tylko na te studnie :D . Bo te budyneczki z zestawu są mi nie potrzebne nawet jak jakimś cudem uda mi się je zebrać to i tak nie mam i nie będzie miejsca gdzie to postawić .A nawet jakimś cudem uda mi się zorganizować tyle miejsca to już dotrę do wróżek lub dalej więc stawianie budyneczku z niższego etapu niema najmniejszego sensu o_O
 

DeletedUser80

Guest
Zakładając że co 10 losowań będzie wpadać 10 diamentów to z jednej studni uzbieramy 200 diamentów.
Jest jedno ale.
Losowanie jest co 12 godzin, gdzie te 12 godzin zaczyna się od kliknięcia w studnię.
Już widzę jak gracze z zegarkiem w ręku czekają na określoną godzinę, żeby ją kliknąć.
A to oznacza, że nie będzie 200 losowań, jak 150 się uzbiera to będzie dobrze.
Co w moim przypadku oznacza potrzebę 10 studni na kupno 1 magicznego warsztatu lub rezydencji o ekspansjach nie wspomnę.
 

Nusion

Kapłan
A skąd wnioski dotyczące tych %, bo z grafiki studni na linkowanej stronie jakoś to dla mnie nie wynika...
To nie wnioski z grafiki tylko informacja od graczy z bety. W tym temacie większość informacji pochodzi od graczy z bety.

//

Losowanie jest co 12 godzin, gdzie te 12 godzin zaczyna się od kliknięcia w studnię.
Już widzę jak gracze z zegarkiem w ręku czekają na określoną godzinę, żeby ją kliknąć.
Wystarczy raz poczekać żeby się zrównały i potem klikać sobie np. o 6 i 18 czy jak ktoś lubi pospać to o 11 i 23 :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Już widzę jak miasta zamieniają się w fermy studni i ludzie w nolify, bo rzucili "ochłapek", podejrzewam ze jak ugrasz 50 diaxów z jednej studni to lepiej idź człowieku zagraj w totolotek z takim szczęściem :)

Miło że jest, miło że choć kulturę daje zobaczymy jak to wyjdzie w praniu (bo najpierw trzeba ją wylosować)
 

visit0r

Paladyn
Rozbuduj go najpierw na 12 poziom a potem na 13.
Zaliczy:)
Przyjrzałam się wreszcie dokładniej liście zadań.

Policzyłam zadania "coś tam.... albo rozbuduj 1/ 2 budynek/ ki na poziom 10/ 12 lub wyżej"

W sumie miałabym rozbudować 10 budynków. A ekspansje na to, to gdzie??

Mam miejsce na 1 domek poziomu 12. Jeden. Oczywiście go zburzę zaraz i zacznę od nowa, bo tak w sumie szybciej, niż budowanie wyżej, zresztą nie ma MIEJSCA.
Dokąd mowa o JEDNYM, to ok. Chociaż opóźnienie duże. Ale jak mam rozbudować DWA, na JEDNYM miejscu?

W zasadzie to tak sobie piszę, bez specjalnej irytacji już nawet. Po co mi jakieś tam nagrody z jakiegoś tam eventu. Niech się twórcy sami bawią.

A, przy okazji - ja jestem w Elfach, koleżanka, która jeszcze nawet Wróżek nie zaczęła, też ma rozbudować na 12 poziom. Dopiero do mnie dotarło, że lista zadań jest jednakowa dla wszystkich. Super. W końcu "wszyscy mamy takie same żołądki" czy co tam takiego samego można mieć w grze.
ja tam rozdudowuje na 24 i zalicza wiec luzik, nie stawiam nic nowego, a wczoraj dopiero zrobilem badanie na nowe poziomy warsztatow wiec 2 w 1 sie robi :)
 

Hassano

Łucznik
Spokojnie niby ma być jutro, bo zmienili kolejność :D:D obstawiam że przy okazji zmienią sie też nagrody i jednak diaxów tam nie będzie..
 

Hassano

Łucznik
Jest informacja o studni życzeń
https://www.gamersgemsofknowledge.com/phoenix-cult-daily-prizes
Szansa na wylosowanie diamentów, surowców1, 2, 3 lub PW wynosi po 10% natomiast młotków i złota po 25%

Nie chce sie czepiać ale liczyłem że skoro jest 5 rubryk to wylosowanie każdej będzie miało po 20%. Podział na surowce 1 , 2 , 3 to już przesada i to w takiej marnej ilości na 12h.. 326 stali dostane?? Spodziewałem sie że skoro ilość jest tak denna to chociaż dostane po 326 każdego surowca co i tak na 12h to pryszcz..
 

DeletedUser1496

Guest
Nie wydaje się Wam to dziwne, że coraz więcej budynków daje niebonusowe surowce? Co prawda nie za wiele, ale ....Pozamieniali przecież te, które dawały młotki na surowce. W jakim kierunku zmierza ta gra?
 

Nusion

Kapłan
Z tymi surowcami to jest okazuje się zależne od rozdziału. Pierwsze surowce wypadają w najniższych rozdziałach itd.
 

DeletedUser

Guest
@Belgariada fakt strasznie mnie zirytowała ta zmiana, zwłaszcza że weszła zaraz po pierwszym łączonym budynku a przeliczając jego wydajność "młotkową" (ponad 25k na dobę) wywaliłem warsztaty...
Tutaj taka uwaga strasznie nie fair jest zachowanie IG że zaraz po ewentach zmieniają parametry budynków (tak było w jesienny, i teraz po zimowym) to co w wiosennym może w studni pogmerają? :)
 

Choco111

Wędrowiec
Dlaczego nagrody dzienne są pokazane tylko do 17 dnia? Moim zdaniem za mało zadań jest w evencie, gdyż robię już zadanie 82 i raczej bez większej ilości dni z podwójnym bonusem III nagrody nie uda mi się dostać. Mam uzbieranych na teraz 193 jajek, z zadań dostanę 358 to razem 551, jakieś dozbieram co się pojawiają. Brakuje mi 320 piórek, na które przy bonusowych x2 potrzebuję 1120 i nie jest realne zakończyć to z wszystkimi nagrodami głównymi.
 

Nusion

Kapłan
Widzę tam pewną prawidłowość. Pierwszy bonus x2 był po 3 dniach, kolejny po 4, następny po 5 więc teraz mógłby wypaść po 6 ale to tylko takie moje spekulacje...
 

visit0r

Paladyn
Dlaczego nagrody dzienne są pokazane tylko do 17 dnia? Moim zdaniem za mało zadań jest w evencie, gdyż robię już zadanie 82 i raczej bez większej ilości dni z podwójnym bonusem III nagrody nie uda mi się dostać. Mam uzbieranych na teraz 193 jajek, z zadań dostanę 358 to razem 551, jakieś dozbieram co się pojawiają. Brakuje mi 320 piórek, na które przy bonusowych x2 potrzebuję 1120 i nie jest realne zakończyć to z wszystkimi nagrodami głównymi.
dali mozliwosc ugrania wszystkich glownych nagrod za pomoca podwajanych ilosci wypadajacych w odpowiednich dniach ze skrzynek, ale zobaczyli ze ludki nie kupuja diamencikow wiec wrocili do sprawdzonego algorytmu ze 3 nagroda glowna tylko za realna $
 
Status
Zamknięty.
Do góry