• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2186

Guest
Widzę tam pewną prawidłowość. Pierwszy bonus x2 był po 3 dniach, kolejny po 4, następny po 5 więc teraz mógłby wypaść po 6 ale to tylko takie moje spekulacje...
Niestety Twoje przypuszczenia (algorytm) są błędne - na becie w 18 dniu jest znów Studnia życzeń
 

DeletedUser

Guest
Niestety dla ludków w środku rozgrywki to b\ardzo słaby ten ewent, już mam 6 studni (więcej i tak nie postawię) i jeszcze mi na losowania zostało, no nic poczekam jeszcze tydzień i jak nic nie pyknie to faktycznie resztę chyba przepuszczę na doładowania 20h


rozbroiło mnie to czepianie o fanowską stronę na której przynajmniej są jakieś bieżące ciekawe informacje, jeśli już to dlaczego oficjalne wiki i forum są tak ubogie w podobne narzędzia (architekci) czy bieżące info (klejnoty i zwariowani magowie)? No ale mamy trąbkę :)
 

DeletedUser80

Guest
Dziś na testowym pojawił się ekstra budynek - szczególnie dla żywiołaków:)
Winnica daje 13 many/h z kratki
Nowy budynek daje:
Leśnym elfom - 18,75
smokom - 25
Niziołkom - 32,6
Żywiołakom - 43 many/h z kratki.
Co to oznacza u Żywiołaków?
Ano, jeżeli uda się trafić 2 takie budynki to można sobie pozwolić na zburzenie 3 winnic, czyli zyskuje się 2 ekspansje.
Oczywiście przy większej ilości trafionych zysk jest odpowiednio większy.
Jest tylko jedno ale - trzeba mieć dość piórek do losowania i oczywiście szczęście:)
 

DeletedUser

Guest
Pozazdrościć ja dopiero w orki wdepnąłem więc ten budynek nic mi nie daje, jeszcze jakby to były młotki to bym może warsztat wykopał a tak to ehh szkoda gadać. to juz ciekawsza ta rzeźba feniksa może wymienię jedno z drzewek da mi ciut więcej kultury
 

Hassano

Łucznik
Mam takie pytanko, był gdzieś link odnośnie zadań których nie da sie odrzucać. Nie moge go znaleźć a chciałbym wiedzieć ile budynków na 3lv trzeba mieć w żywiołakach
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie właśnie ruszył nowy event. Noc Walpurgii, 10 dni/48 zadań.
Niewielkie nagrody za każde zadanie, główna nagroda budynek 3x4 z populacją i kulturką, bez szału :( Może chociaż ładny będzie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Lista zadań do eventu Noc Walpurgii

1. Zdobądź małą ilość monet
2. Wyprodukuj Trunki 2x (warsztat 5min)
3. Wydaj 1PW
4. Kup 1PW
5. Zdobądź trochę zasobów
6. Wyszkol małą ilość jednostek
7. Przemieść budynek
8. Zdobądź 20 surowców
Zamieść 1 ofertę
9. Zdobądź LUB użyj zaklęcie "moc zasobów"
10. Rozwiąż 2 konflikty LUB zdobądź 2 relikty
11. Wyprodukuj Trunki 5x (warsztat 5min)
12. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 3h)
Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 9h)
13. Zdobądź trochę zasobów
14. Kup LUB wydaj 2PW
15. Zdobądź 5 reliktów
16. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
17. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5min)
18. Rozbuduj 1 budynek do poziomu 5 lub wyższego LUB przeprowadź zwiad 1 prowincji
19. Zdobądź trochę zasobów LUB trochę monet
20. Wyszkol sporą ilość jednostek
21. Rozwiąż 4 konflikty
22. Zdobądź 100 kultury LUB populacji
23. Zdobądź małą ilość marmuru
Zdobądź małą ilość stali
Zdobądź małą ilość drewna
24. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 12 lub wyższego
25. Zdobądź LUB użyj zaklęcie "czarujący podarunek"
26. Kup LUB wydaj 5PW
27. Zdobądź 7 reliktów
28. Zaakceptuj LUB zamieść 2 oferty
29. Wyprodukuj Proste Narzędzia 10x (warsztat 15min)
30. Wyszkol potężną ilość jednostek
31. Zdobądź zadowalającą ilość marmuru
Zdobądź zadowalającą ilość stali
Zdobądź zadowalającą ilość drewna
32. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
33. Wyprodukuj Chleb 10x (warsztat 1h)
34. Wyprodukuj Kosz Zakupów 6x (warsztat 9h)
35. Rozbuduj 3 budynki do poziomu 3 lub wyższego
36. Rozwiąż 7 konfliktów
Zdobądź małą ilość monet
37. Zdobądź 150 kultury LUB populacji
38. Zdobądź 9 reliktów
39. Zdobądź 50 surowców
Zamieść 1 ofertę
40. Przemieść 2 budynki
41. Wyprodukuj Trunki 15x (warsztat 5 min)
42. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 3x (warsztat 1d)
Zdobądź sporą ilość zasobów
43. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 9h)
44. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 3h)
45. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 2x (bonus 1d)
46. Wyszkol małą ilość jednostek
Zdobądź 200 surowców
47. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 15 lub wyższego
48. Wyprodukuj Trunki 7x (warsztat 5min)
Wyszkol olbrzymią ilość jednostek
Rozwiąż 9 konfliktów
KONIEC

Nagrody
https://www.gamersgemsofknowledge.com/walpurgis-prizes
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3240

Guest
Dobry wieczór wszystkim... w następnym tygodniu czeka nas rebalans budynków kulturowych z eventow. Ludzie na becie dostawiają rezydencje itd itp generalnie jak się domyślacie bardzo na minus. Gram na międzynarodowym serwerze i w moim bractwie arcymag przestrzega by zacząć dostawiać rezydencje...
 

DeletedUser

Guest
Jakoś to mnie nie dziwi teraz robią co ewent rebalans, mega chamsko bo reklamują budynki tuż przed ewentem a zaraz potem modyfikują
 

Tajniakos

Paladyn
W aktualizacji gry do wersji 1.54 będzie wprowadzony rebalans budynków kultowych pozyskanych w iventach.... na becie wiele osób straciło przez niego i kulturę i populację w niebotycznych ilosciach... Twórcy gry zapedzili sie w rebalansie do tego stopnia, że wielu graczy z dodatniego wyniku kultury oraz populacji są teraz na minusie i to po 2 a nawet 3 tyś. Schemat ma być zamieniony na czar, który ma podnosić te budynki kulturowe ale nie wiedza jeszcze kiedy. Gracze czują się oszukani i nie mają jak się rozbudowywać bo z populacja wylądowali na minusie. W panice wszyscy dostawiają rezydencje żeby zminimalizować poniesione przez ten rebalans straty. Z tego co wyczytałem na forum bety aktualizacja na nasze serwery może wejść za około dwa tygodnie.
Dragomira czy potwierdzisz te informacje? Nie możemy sobie pozwolić żebyśmy nagle mieli populację na minusie i to znacznie!!! dlatego warto się chyba do tych zmian przygotować... na forum bety wrze... a nas nikt nie ostrzega? :mad:
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
W aktualizacji gry do wersji 1.54 będzie wprowadzony rebalans budynków kultowych pozyskanych w iventach.... na becie wiele osób straciło przez niego i kulturę i populację w niebotycznych ilosciach... Twórcy gry zapedzili sie w rebalansie do tego stopnia, że wielu graczy z dodatniego wyniku kultury oraz populacji są teraz na minusie i to po 2 a nawet 3 tyś. Schemat ma być zamieniony na czar, który ma podnosić te budynki kulturowe ale nie wiedza jeszcze kiedy. Gracze czują się oszukani i nie mają jak się rozbudowywać bo z populacja wylądowali na minusie. W panice wszyscy dostawiają rezydencje żeby zminimalizować poniesione przez ten rebalans straty. Z tego co wyczytałem na forum bety aktualizacja na nasze serwery może wejść za około dwa tygodnie.
Dragomira czy potwierdzisz te informacje? Nie możemy sobie pozwolić żebyśmy nagle mieli populację na minusie i to znacznie!!! dlatego warto się chyba do tych zmian przygotować... na forum bety wrze... a nas nikt nie ostrzega? :mad:
w eventach bralem udział głównie dla budynków dających kulture i populacje, teraz maja stac się bezużytecznymi zapychaczami miejsca?? czy to nie oznacza konca eventów?? teraz uwalają budynki ewentowe, pozniej wezmą się za cuda?? gdzies na forum byl temat instrukcja samozaglady gry... wszystko idzie w tym kierunku
 

DeletedUser80

Guest
W kulturze prawnej istnieje coś takiego, że prawo nie działa wstecz. Oczywiście w cywilizowanych krajach.
Druga rzecz - najlepszym rebalansem jest przejście do wyższej epoki.
Po 2-3 epokach budynek przestaje być atrakcyjny.
Pewnikiem ktoś sprawdził statystyki sprzedaży budynków kulturowych za klejnoty ten rebalans ma być "zachętą" do ich kupna.
 

DeletedUser1530

Guest
to co akurat będzie zmieniane to u mnie nie nie istniało lub dawno zostało sprzedane więc nie mam problemu z tą aktualizacją poza tym odjęcie dotyczy budynków które były zdobywane w rozdziałach 4 do 9 a ja mam tylko te co zdobyłem już w 10 rozdziale
 

Hassano

Łucznik
Nie wiem po co ruszają coś co działa.. W taki sposób tylko zniechęcają graczy do dalszej zabawy.. Ja co prawda nie odczuje tej zmiany bo nie mam ŻADNEGO budynku eventowego bo zwyczajnie zawsze były za słabe żeby rozpieprzać miasto pod nie ale już czuje gniew graczy jak im pozabierają ludzików i kulture.. Z cudami też na pewno sie pobawią bo kilka naprawdę daje spore korzyści więc trzeba będzie to ukrócić..
 
Status
Zamknięty.
Do góry