• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2262

Guest
Portal zawsze można podnieść bez innych budynków rasowych ale co z tego skoro gra sama w sobie wymaga postawienia manu rasowych bo są zadania których nie odrzucimy..
Zadania możemy odrzucić przy przejściu do następnej rasy
 

DeletedUser1530

Guest
Kolego
zadania na postawienie budynków rasowych są nie do odrzucenia krótko mówiąc jak na nim ustaniesz to na zawsze niemożna ich odrzucić nawet po przejściu do następnego rozdziału
Zadania możemy odrzucić przy przejściu do następnej rasy
 

DeletedUser1763

Guest
Kolego
zadania na postawienie budynków rasowych są nie do odrzucenia krótko mówiąc jak na nim ustaniesz to na zawsze niemożna ich odrzucić nawet po przejściu do następnego rozdziału

Nieprawda. Zostało to zmienione już jakiś czas temu. Przechodząc do następnej rasy w zadaniach głównych teraz pojawia ci się opcja "odrzuć" i masz niewygodne zadania z głowy.
 

Hassano

Łucznik
Nieprawda. Zostało to zmienione już jakiś czas temu. Przechodząc do następnej rasy w zadaniach głównych teraz pojawia ci się opcja "odrzuć" i masz niewygodne zadania z głowy.

Dokładnie tak i teraz tak naprawde ogranicza nas tylko drzewko badań ale jakoś dziwnie by mi sie grało gdybym nie robił tych zadań wcale tylko leciał z drzewem.. jakoś to traci sens gry tak naprawde
 

DeletedUser1530

Guest
to nie wiedziałem bo u mnie takie coś nie ma zastosowania ja lubię sobie zrobić zadania " fabularne" więc pewnie nigdy nie skorzystam z tej opcji. poza ty nie wiem czy ktoś jest w stanie zrobić jeden rozdział w 50 dni więc kwestia może być do dalszego przemyślenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2262

Guest
to nie wiedziałem bo u mnie takie coś nie ma zastosowania ja lubię sobie zrobić zadania " fabularne" więc pewnie nigdy nie skorzystam z tej opcji. poza ty nie wiem czy ktoś jest w stanie zrobić jeden rozdział w 50 dni więc kwestia może być do dalszego przemyślenia
Nie musisz zrobić w 50 dni, bo 5% pojawia Ci się w inwentarzu w postaci zaklęcia, które możesz użyć w dowolnym czasie i miejscu....
 

DeletedUser110

Guest
@Shannqa -> a jak wygląda sprawa "ulepszonego Schematu"? Nawet zdążyłem już zapomnieć tę jego nową nazwę. Czuję się oszukany przez to w ten sposób, że licząc na możliwość ulepszenia budynków "Orzechowe Miasto", mającym identyczny rozmiar jak Rezydka w epoce Amunów - burzyłem Rezydki, dające o 500 ludzików więcej.
Tematyka ulepszenia Schematów jakoś umarła. Czy jeszcze ktoś o tym pamięta?
 

DeletedUser1660

Guest
"Zaklęcie renowacji" ma się pojawić na koniec tego roku. Nawet jeśli z lekkim poślizgiem trzeba cierpliwie poczekać ;)
 

blazius1

Paladyn
Orzechowe Miasto zachowaj właśnie ze względu na wymiary. My to Zaklęcie Renowacji z gardła im wyrwiemy. Musi być, to będzie.
 

DeletedUser174

Guest
Orzechowe Miasto zachowaj właśnie ze względu na wymiary. My to Zaklęcie Renowacji z gardła im wyrwiemy. Musi być, to będzie.

taaa... na pewno... a się już przestraszyli... jak to sie u nas mówi: na fallusa (w oryginalnej jet inny eufemizm oczywiście:D) im pieprzu nasypiecie
 

DeletedUser

Guest
"Zaklęcie renowacji" ma się pojawić na koniec tego roku.
Tego 2027 roku ? Bo z lekkim poślizgiem to może być 2031.

A tak poważniej - Dragomira nie zadeklarowała o których rok chodzi - krótkie streszczenie ostatnich informacji na temat mitycznego zaklęcia ( z lipca :D) :
....... bla bla bla .... wydawało nam się ............. się okazało, że trudne ............. nie możemy teraz gdyż nie możemy bo nie umiemy albowiem nie potrafimy .... coś się będzie wieszać ..... pierdu pierdu ......duża aktualizacja potrzebna..... bla bla bla ..... najpierw trzeba rozwiązać problem powodujący błąd, który generuje zawieszanie ..... srututututu ..... awaria systemu samonaprawiającego się ....... czekamy na implementację ...... zespół coś robi ............... a być może nie będzie możliwe .... to wtedy inaczej .............. nie uwzględniliśmy, że android się różni od Firefoxa , a iPhone to jeszcze inne urządzenie ..................... itd itp ..............
Aktualnie, pełna implementacja jest planowana najpóźniej na koniec roku, co byłoby jednocześnie momentem wprowadzenia Zaklęcia Renowacji do gry.
Wiesz co oznacza, że coś jest planowane przez IG ? :D
Dodatkowo obecne "aktualnie" może się różnić od lipcowego "aktualnie"

Pełna treść znajduje się tutaj :
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/za-kulisami-zaklęcie-renowacji-i-czat-bractwa.3152/#post-37965

A tymczasem od "rebalansu" budynków eventowych minęło 152 dni lub jak kto woli 5 miesięcy.
Ktoś jeszcze wierzy, ze to kiedykolwiek ujrzy światło dzienne i może jeszcze będzie działać prawidłowo ?
Ale w zamian doczekaliśmy się ohydnych, nowych ikonek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
@radiradi nie zaznaczyłeś dość istotnego słowa: "najpóźniej" ;) Skupiłeś się wyłącznie na planach. A z tego co zauważyłam Inno nie zasypuje nas konkretnymi datami. Więc jeśli faktycznie mieliby grubo zwlekać z zaklęciem raczej by nie zapowiadali jego nadejścia w tak konkretnym czasie...
 

DeletedUser

Guest
@radiradi nie zaznaczyłeś dość istotnego słowa: "najpóźniej" ;) Skupiłeś się wyłącznie na planach. A z tego co zauważyłam Inno nie zasypuje nas konkretnymi datami. Więc jeśli faktycznie mieliby grubo zwlekać z zaklęciem raczej by nie zapowiadali jego nadejścia w tak konkretnym czasie...
Sugerujesz, żeby traktować poważnie deklaracje IG ?

IG nie zasypuje datami, bo nie potrafi oszacować i dotrzymać terminów - lepiej używać ogólników typu
"najpóźniej" , "w niedługim czasie", "planujemy" (to moje ulubione), "z różnych przyczyn" itd itp.

To jest trochę tak jak z dialogiem:
- wychodzę , będę, jak wrócę
- dobrze, byle nie później

Czyli zaklęcie będzie, zaraz po tym jak je zrobią i wprowadzą.

Może poniżej informacja z 18 maja 2018 :
Na pewno lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie rebalansu razem z zaklęciem renowacji - każdy otrzymałby prezent, a nie obietnicę prezentu w przyszłości. Niestety, z różnych przyczyn opóźnienie rebalansu nie było możliwe, a zaklęcie nie jest gotowe do wprowadzenia, mamy więc jedynie rewolucje w statystykach i dużo nerwów, za które Was przepraszam.
I od 5 miesięcy nie jest gotowe do wprowadzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
za kolejne 5 miesiecy ci ktorzy pamietali o obietnicy przestana grac i problem beda mieli z glowy
jakby się tym przejmowali...

kto pamieta akcję z książkami na badanie turnieju? I co? Przez rok mysleli o rekompensacie, a na koniec stwierdzili że mamy spadać na drzewo. I do widzenia. Temat zamknięty.

A pamięć pozostała :D Podejrzewam, że nie tylko ja pamiętam te 40 książków...
a akcje z zamianą badań? ha! i co? jajco :p

ale ig jest fajne... pomnik im postawmy... zaraz wpadnie jakiś "fascynat" gry że kiki sie czepia...
 

visit0r

Paladyn
jakby się tym przejmowali...

kto pamieta akcję z książkami na badanie turnieju? I co? Przez rok mysleli o rekompensacie, a na koniec stwierdzili że mamy spadać na drzewo. I do widzenia. Temat zamknięty.

A pamięć pozostała :D Podejrzewam, że nie tylko ja pamiętam te 40 książków...
a akcje z zamianą badań? ha! i co? jajco :p

ale ig jest fajne... pomnik im postawmy... zaraz wpadnie jakiś "fascynat" gry że kiki sie czepia...
pomnik nie taki zly pomysl, tylko forma odpowiednia potrzebna, zawierajaca np srodkowy palec ;>
 

blazius1

Paladyn
Tak sobie przypominam jako weteran, który większość zmian jeszcze pamięta (ze słynnym rebalansem Latani/Dzwonnic na czele), że największym błędem była podwyżka cen mikropłatności. Zwłaszcza za ekspansje.
Do tego czasu myśmy czasem coś płacili. Od tego czasu już nie, ale mamy prawo wymagać, bo przecież płaciliśmy.

Rebalanse i niespełnione obietnice spiętrzyły się po tym kroku mikropłatnościami. I kwestia zaufania się zupełnie rypła. Nie wierzymy jak psom.

Jeśli kto spyta co nas trzyma, to odp. jest nadal ta sama. Gra jest dobra. Nie że ludzie, fajne bractwo, sprawna ekipa polskiej wersji.
Gra jest nadal generalnie dobra.

A za Odrę jednak się z kijem wyrywać z gardła nie wybiorę. Tam są teraz zupełnie inni ludzie niż, gdy grę zaczynałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry