• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1496

Guest
Do tej pory nie trzeba było, poza tym ostatnim wydarzeniem, ale tam było dopisane słowo "wszystko" - teraz nie ma, więc mam nadzieję, że nie trzeba będzie :)

Poza tym jest pewien postęp ... pewnie 3 nagroda będzie znów za diamenty - jedynie, ale za to ta druga ma do niej zbliżone statystyki, dobre i to :)
Bo nagrody naprawdę mi się w tym evencie podobają, nawet jeśli moja nadzieja z pierwszego zdania okaże się płonna ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
W oryginale (z uprzednio podanej strony):
23.
Quest:
Produce Decorative Pillars 1 time
Produce Warrior Mask 1 time
Produce Wooden Chest 1 time

Where: All 3 Tier 1

Time: 9 hours
Więc raczej trzeba. Chyba że zmienią trochę zadania po becie. ;)
 

DeletedUser1496

Guest
Fakt, moje niedopatrzenie, powinnam była sprawdzić oryginał, a oparłam się jedynie na tłumaczeniu ;), ale tylko po dwie trzeba postawić ;)
Dzięki Lisha :)
Ale i tak fajne te nagrody :)
Jeszcze tytułem uzupełnienia: tłumaczenie jest OK, to ja się niedopatrzyłam :oops: ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Niebonusowe manufaktury mam już postawione, były potrzebne do pierwszej Przygody, więc czekając na drugą, już się przygotowałam. Będą jak znalazł... ;)
A że właśnie weszłam do Elfów, ale nie mogę jeszcze postawić żadnych budynków, bo dopiero zwiad "zbadany" i zaczęłam Wierzby, to mam sporo miejsca, pierwszy raz mi się to zdarza. ;) ;)
 

DeletedUser629

Guest
@hassano to tylko takie urozmaicenie eventu :p:D
... staramy się graczom podpowiadać, żeby nie stawiali niebonusowych manek bo :
po pierwsze - się nie opłaca ... po drugie - szkoda miejsca... po trzecie - zachęcić do wymiany między sobą ...
a tu porażka ... taka sama jak zapłacenie pewnej ilości monetek czy surowców ... które są Nam bardzo potrzebne do funkcjonowania i rozwoju Grodów
tak wiem i zaraz przeczytam ... nie musisz robić ... i tak robię ;) ... mogę sobie pozwolić na wybór :)
event miesięczny robię do pewnego momentu czyli póki jest opłacalny i mi nie szkodzi ... maszkarady w ogóle nie robiłam :p
 

DeletedUser2022

Guest
maszkarady w ogóle nie robiłam:p

No i prawidłowo! Nagrody tak tępe że po ukończeniu obu części, ani jednego "super budynku" z tego pseudo wydarzenia nie zbudowałem w mieście.
Kiszą się w worku tak samo te z "przygody" niczego warte..
Jakbym miał to stawiać to tylko po to by ozdobić miasto bo niektóre nawet ładne tekstury mają.
 

jakub357

Łucznik
Event wygląda podobnie do poprzedniego pod względem zadań. Pewnie spodobało im się, że tylko niewielkiej części graczy udało się zrobić wszystkie misje eventowe. Oni właśnie lubią, kiedy gracz ma poczucie, że czegoś nie udało mu się zdobyć/ ukończyć i jest coś jeszcze dalej; a byłoby to możliwe gdyby skorzystać z diamentów. Wszystko pod pieniądze.
 

DeletedUser2022

Guest
Event wygląda podobnie do poprzedniego pod względem zadań. Pewnie spodobało im się, że tylko niewielkiej części graczy udało się zrobić wszystkie misje eventowe. Oni właśnie lubią, kiedy gracz ma poczucie, że czegoś nie udało mu się zdobyć/ ukończyć i jest coś jeszcze dalej; a byłoby to możliwe gdyby skorzystać z diamentów. Wszystko pod pieniądze.

event PAY2WIN :D
 

DeletedUser80

Guest
Zawsze możesz stare na nowe wymienić.
Ja mam obok siebie Wyprawa Feniksa i Zimowy Pałac, wyrzucę je i wstawię drugą nagrodę
Podobnie z nagrodami dziennymi - nowymi zastąpię stare.
O ile będzie mi się chciało po czwartkowych zmianach jeszcze grać:)
 

DeletedUser1174

Guest
Nie używam w ogóle budynków dających kulturę i ludzi.
Jeśli w dziennych nagrodach będą budynki 3x3 dające samą kulturę, to może z nich skorzystam, ale zasadniczo mam kultury dosyć. To co mnie interesuje, to mniejsza powierzchnia przeznaczona na kulturę i manę jednocześnie.
 

DeletedUser2452

Guest
czy ktoś może mnie odesłać do miejsca w którym poczytam conieco o manie i niebonusowych manu?
przeczytalem cale wiki i nie pamietam nic z tych rzeczy
 

DeletedUser2022

Guest
czy ktoś może mnie odesłać do miejsca w którym poczytam conieco o manie i niebonusowych manu?
przeczytalem cale wiki i nie pamietam nic z tych rzeczy
Nie bonusowe manufaktury produkują paręset procent mniej niż bonusowe, choć sam procent zależy od ilości "artefaktów" danego bonusu. Myślę że bez żadnych dodatków, bonusowe produkują ~200% manufaktury niebonusowej.

O manie nie wiem, nie osiągnąłem jeszcze tej epoki hehe, ale powiem ci, że "Mama manną dzieli" tyle wiem..
Mana to energia złych ludzi. - Bynajmniej tak wykorzystywana w rzeczywistości :p
 

DeletedUser1496

Guest
Niebonusowe manufakturki -
zacznijmy tak - jak swoją bonusową manufakturkę klikniesz i najedziesz myszką na ilość która ma się wyprodukować, to tam zobaczysz składowe końcowego wyniku: np zwykła produkcja 231, bonus z reliktów +1617 oraz ewentualnie bonus z antycznego cudu +111. To daje ilość końcową. Manufakturki niebonusowe dają tylko zwykłą produkcję. I oczywiście odpowiednią dla poziomu rozbudowy budynku, czyli ekonomicznie absolutnie się nie opłacają, ostatnio jednak stawiamy je bo są wymagane w evencie a także w Przygodach bractw.

Mana -
zaczyna się od rozdziału Elfów, jest produkowana przez specjalne budynki, które oprócz kultury dają również manę, ale niestety - w przeciwieństwie do innych budynków kultury - wymagają drogi.
Zbierasz ją (jak kasę z rezydencji) co ileś godzin zależnie od budynku, jest ważna i potrzeba jej naprawdę dużo i do drzewka badań i do rozbudowy. W nocy, dokładnie o 4.00 tracisz zawsze 10% tego co masz w magazynie, to tyle w skrócie.
Napisałam Ci co jest chyba najważniejsze, ponieważ nie wiem gdzie mogłabym Cię odesłać. ;)
Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
Niestety, na pewno nie. Do tej pory przynajmniej nie można było.
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser2022

Guest
Niebonusowe manufakturki -
zacznijmy tak - jak swoją bonusową manufakturkę klikniesz i najedziesz myszką na ilość która ma się wyprodukować, to tam zobaczysz składowe końcowego wyniku: np zwykła produkcja 231, bonus z reliktów +1617 oraz ewentualnie bonus z antycznego cudu +111. To daje ilość końcową. Manufakturki niebonusowe dają tylko zwykłą produkcję. I oczywiście odpowiednią dla poziomu rozbudowy budynku, czyli ekonomicznie absolutnie się nie opłacają, ostatnio jednak stawiamy je bo są wymagane w evencie a także w Przygodach bractw.

Mana -
zaczyna się od rozdziału Elfów, jest produkowana przez specjalne budynki, które oprócz kultury dają również manę, ale niestety - w przeciwieństwie do innych budynków kultury - wymagają drogi.
Zbierasz ją (jak kasę z rezydencji) co ileś godzin zależnie od budynku, jest ważna i potrzeba jej naprawdę dużo i do drzewka badań i do rozbudowy. W nocy, dokładnie o 4.00 tracisz zawsze 10% tego co masz w magazynie, to tyle w skrócie.
Napisałam Ci co jest chyba najważniejsze, ponieważ nie wiem gdzie mogłabym Cię odesłać. ;)
Pozdrawiam :)
Dobrze wiedzieć, pozdrawiam serdecznie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry