• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
@jakub357 Już gdzieś pisałam o tym, Turnieje właśnie są w fazie ostatnich testów i wyjdą zaraz na apkę. :)

@Nusion Protestuję, na PL tylko pierwszy test był podzielony na grupy, wszystkie następne bonusy były dostępne dla całego serwera. :)
 

Koval92

Kapłan
Droga Dragomiro uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę opinii graczy, którzy w większości nie będą robić kolejnej przygody bractw bo nagrody są wprost fatalne, do tego event z aplikacji przebił 3 ostatnie eventy z PC razem wzięte pod względem nagród. Moja gildia już wycofała się z tej przygody bractw i widzę, że top 10 gildii z ostatniej przygody też się wycofuje. Troszkę przesadziliście.
 

DeletedUser110

Guest
Czym takim super-hiper ewent foniczny przebił ostatnie ewenty na kompa?
Tym budynkiem???

Nagroda_1.png


No bo chyba nie tym???

Nagroda_2.png


Ten pierwszy nadal w worku, a o stawianiu drugiego nawet nie myślałem.
 

Koval92

Kapłan
Czym takim super-hiper ewent foniczny przebił ostatnie ewenty na kompa?
Tym budynkiem???

Nagroda_1.png


No bo chyba nie tym???

Nagroda_2.png


Ten pierwszy nadal w worku, a o stawianiu drugiego nawet nie myślałem.

Tak, tym. Gram dwa miesiące udzielając się aktywnie w eventach i mój najlepszy kulturalny budynek z eventów to płonące jajko feniksa dające coś koło 600-700 kultury. To, że ty masz wystrzałowe budynki, to nie znaczy, że wszyscy takie mają. Wielu dostało niesamowitego boosta tym eventem. Mi te budynki dodały 1700 kultury ponad w 4 rozdziale, czyli ok 20% całej dostępnej.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Wielu graczy narzeka na nagrody w PB... nie są jakieś Ahh i Ehh ... jednak w porównaniu z tym co było przed bojkotem widać ewidentny postęp... miedzy innymi moje bractwo bojkotu już nie prowadzi... natomiast także nie "zabija się" o topkę... kto chce to coś tam wrzuci i może w tydzień pierwszą mapkę zrobimy... bez zarzynania się... ;) ,zmiany ogólnie idą w dobrą stronę... tyle że zbyt wolno ;/ . Pozdrawiam.
 

DeletedUser110

Guest
Dwa ostatnie wpisy...
@Koval92 pisze tylko o kulturze, która mnie zupełnie nie interesuje, o ludzikach ani słowa. A budynki ewentowe oceniam wyłącznie po tym, ilu ludków dają. Macie ujemną kulturę?
@Miroslaw78 - postęp? 2 budynki dające 680 ludzików w trzeciej skrzynce :eek: - wcześniej były gorsze? Sam już nie pamiętam.... ale chyba nie
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Dwa ostatnie wpisy...
@Koval92 pisze tylko o kulturze, która mnie zupełnie nie interesuje, o ludzikach ani słowa. A budynki ewentowe oceniam wyłącznie po tym, ilu ludków dają. Macie ujemną kulturę?
@Miroslaw78 - postęp? 2 budynki dające 680 ludzików w trzeciej skrzynce :eek: - wcześniej były gorsze? Sam już nie pamiętam.... ale chyba nie

Fredku... w 1 przygodzie z rankingu bractw budynki otrzymywały 3 bractwa... dziś bodajże 20... czary czasowe także były inaczej "przydzielone"... budynki ze skrzynek także się nieco poprawiły ( były "handlarze" są np. jednorożce... może nie rewelacyjne parametry ale za to malutkie... ).

Ogólnie piszę że widać że coś się zmienia na lepsze.. ;) być może... z czasem za 1 miejsce w rankingu bractw będzie ekspansja... a w ostatniej skrzyni 300 diamentów... wysiłek całego bractwa jest spory także i nagrody powinny być lepsze... ale różnice już widać ;) - w/g mnie oczywiście. Pozdrawiam.
 

DeletedUser629

Guest
;);)
problem sie nie robi nagle ze wzgledu na zly dobor budynkow, problem beda mieli gracze na skutek dzialan administracji gry, prawdopodobnie te dzialania maja zniechecic graczy z wiekszym stazem (nie oszukujmy sie, osoby grajace 3 miesiace mało budynkow z ewentow maja), aby odeszli robiac miejsce nowym, gracz majacy pol rok doswiadczenia z ta gra widzi ze nie ma sensu inwestowac real $, mlody, zielony to jeszcze moze cos wrzuci na konto
i jeszcze trzeba dodać że "młody" "nie wrzeszczy na IG" na forum :D a My tu ciągle zawracamy "cztery litery" :p
 

Azulena

Rozbójnik
problem sie nie robi nagle ze wzgledu na zly dobor budynkow, problem beda mieli gracze na skutek dzialan administracji gry, prawdopodobnie te dzialania maja zniechecic graczy z wiekszym stazem (nie oszukujmy sie, osoby grajace 3 miesiace mało budynkow z ewentow maja), aby odeszli robiac miejsce nowym, gracz majacy pol rok doswiadczenia z ta gra widzi ze nie ma sensu inwestowac real $, mlody, zielony to jeszcze moze cos wrzuci na konto

No tak, niby na to wygląda... ale jeśli chcą nowych Graczy, to czemu już ponad 1/2 roku nie robią tego, co mieli zrobić - usunąć "martwe" miasta...
Dookoła mojego miasta większość, to "duchy" i to nawet takie, co są na mapie dłużej niż moje miasto.
Nie mówiąc o miastach "nowych", które po krótkim okresie rozwijania są porzucane... czyli na nowych też im nie zależy, bo nie potrafią ich zachęcić i zatrzymać na dłużej...
Mam wrażenie, o którym wspominałam wielokrotnie, że firma nie ma działu marketingu (nie mylić z reklamą).
Podobno IG założyli dwaj Gracze - wychodzi na to, że Gracze nie potrafią robić gier... :p
 

Hassano

Łucznik
Drago nie chce zakładać nowego tematu ale chciałbym zapytać czy jest szansa żeby żywe towary można było wymieniać za zwykłe ??
Zmusiliście graczy żeby postawić dodatkowe manu i po zakończeniu drzewka i rozbudowy budynków w sumie są bezużyteczne bo można je wymieniać tylko żywe za żywe..
Czemu niema możliwości żeby wystawić je na rynku za normalne towary??
 

DeletedUser80

Guest
chciałbym zapytać czy jest szansa żeby żywe towary można było wymieniać za zwykłe
Wymieniać można, pytanie powinno brzmieć, czy jest szansa na odblokowanie sztywnego kursu wymiany.
Bo aktualnie za 1600 elfiego kauczuku możesz dostać 100 kryształów, nie mniej nie więcej. Jak łatwo się domyślić są tłumy handlujących:).
Myślę że zrobiono to po to, żeby na pytania "dlaczego nie można handlować" można było odpowiedzieć "ależ można".
A gdy spytasz "to dlaczego taki kurs wymiany" - usłyszysz "to drugie pytanie, masz prawo do jednego":).
 

DeletedUser110

Guest
Ależ jednak nie można. Owszem, kurs wymiany się pokazuje, ale przycisk 'złóż ofertę' pozostaje nieaktywny.
 

Deleted User - 172852

Guest
Wydaje mi się, że gdzieś w którymś temacie omawiającym wprowadzenie rozdziału Żywiołaki była wzmianka o tym, że takiej możliwości nie będzie.
 

DeletedUser626

Guest
To prawda, nie ma takich planów. Żywe towary mechaniką może przypominają zwykłe, ale są stałym surowcem takim jak Mana czy Ziarna i na nich opierają się nowe rozdziały gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry