• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1660

Guest
Co masz na mysli mówiąc bezpośredni dostęp do warsztatów i rezydek??

Złotnik musi przylegać do rezydki, a pułapki do warsztatu.
Coś w ten deseń.
Amu.jpg
Poza tym dochodzi kolejny bonus :) U mnie są to zwoje i niestety mam kompletne zero w reliktach :p
 

Hassano

Łucznik
A te budynki muszą przylegać do portalu bo podobno niema dróg czy wystarczy ze jedna przylega a reszta jest przyklejona do następnej
 

Nusion

Kapłan
A te budynki muszą przylegać do portalu bo podobno niema dróg czy wystarczy ze jedna przylega a reszta jest przyklejona do następnej
Do portalu muszą przylegać inne budynki, złotnik i pułapka tylko do rezydek/warsztatów. Mogą stać w dowolnym miejscu w mieście
 

DeletedUser174

Guest
a mnie zastanawia gdzie to postawić...

wcześniej można było wyczyścić kulturę by postawić rasę... zablokowali
zaczęła się demolka rezydek by postawić rasę... amuni to już blokują, a w bonusie blokują też kasację warsztatów. Co więcej wymagają aby te warsztaty były... nie każdy ma warsztaty w mieście...
do tego portal (7x9? sory, nie pamiętam dokładnie) ale kosmicznie duży + budynki rasowe, które bedą musiały do niego przylegać... a żeby zrobić na to miejsce to mamy skasować cudy czy fabryki?
no... zapomniałam o t5... wymagania ilościowe populacji do upu fabryk sa kosmiczne.

w moim mieście dalej stoja elfickie tartaki i nie wróże im szybkiego upu, bo nie mam na to miejsca i ludzi

i teraz w bonusie moje główne pytanie na które nie ukrywam oczekuję wyczerpującej odpowiedzi @Dragomira. Jak nie umie jej wymyślić to niech zapyta sie tych kreatorów geniuszu zza Odry:
dlaczego jest dodany nowy pasek na expy w mieście? Moje miasto ma jeszcze 20 wolnych pól i nie widzę najmniejszej możliwości by to się zmieniło w najbliższej przyszłości? To po co?
Gdyby były odblokowane expy z mapy to rozumiem... diamentowe dzieci muszą mieć przewagę, wiec im nowe miejsce jest potrzebne jak powietrze. ale tego problemu nie ma, bo i tak mają przewagę 20 kratek.
Stąd moje pytanie: po co?
 

DeletedUser80

Guest
dlaczego jest dodany nowy pasek na expy w mieście?
W tej chwili są gracze, którzy wykupili za diamenty expy i albo nie mogą ich wykorzystać albo nie mogą wykorzystać expów z drzewka.
Dodatkowo (tego na 100% nie jestem pewny) zwiększono limit kupna za diamenty. Więc kolejnych 12 jak najbardziej się przyda.
Aczkolwiek nie wszystkim:)
/who znów działa :)
Co oznacza, że jest nowa wersja, a gdzie nowa rasa?
Na becie weszła tydzień temu.
 

DeletedUser110

Guest
Zgadza się, ten dodatkowy pasek ma chyba tylko rozdrażnić graczy - bo jakoś o odblokowaniu ekspansji z mapy cichutko...
 

Nusion

Kapłan
musza przylegac ale nie ma chyba wymaganego poziomu, teoretycznie bedzie wystarczylo postawic miniaturke lvl 1
Tak słyszałam, ale przy braku miejsca nie wiem czy to dobry pomysł dostawiać małe rezydki/warsztaty czy lepiej przesunąć miasto i upakować te domki obok już stojących
 

DeletedUser1660

Guest
Zapowiedzi nie było, ale mamy dostępne zadania ;) Tylko nie ma jak ich klikać :D
 

DeletedUser3443

Guest
Zastanawia mnie czy twórcy gry planują stworzyć nową rasę grywalną, tak do kompletu z ludźmi i elfami?
 

DeletedUser174

Guest
@PanGry oczywiście zdaję sobie sprawę, ze jest spora grupa graczy, którzy mają problem by ulokować dostepne expy. Jest też znacznie większa grupa graczy którzy mają 20 wolnych kratek, ale nie mają możliwości by cokolwiek na nich ustawić. Gdzie jest różnica pomiędzy tymi grupami? Bo ja nie widzę żadnej. Obie sprawiedliwie mają zablokowane miasto.

Nie mam nic do samego paska. Wystarczyłoby w tym samym momencie odblokować prowincje z mapy. Mi mogą dodać i 5 pasków, żeby nie mieć kłopotów na przyszłość. Bo diamentowe dzieci tylko ustawią expy z "magazynu" i znowu im sie pasek zapełni... czyli znowu beda mieć ten sam problem co teraz...

A w bonusie przypominam, ze jak 1% graczy aktywnie wykorzystywał bonus z latarni to trzeba było ograniczyć korzyści, bo "mają zbyt dużą przewagę". a ten dodatkowy pasek to nie będzie zbyt duża przewaga przypadkiem? Tym bardziej, że dotyczy też pewnie raczej wąskiej grupy osób i tu tez ten 1% pasuje jak ulał

Wielokrotnie już to pisałam, ale muszę wyrazić uznanie dla ig i ich kreatywności. Firma wykazuje się niebywała dbałością o moje finanse - aż trzeba docenić. Z mojej strony nawet złamanego grosza nie dostaną na żadnej ich produkcji. Teraz żałuje że aż 11 zł im przelałam... jednak człowiek młody to głupi
 

DeletedUser80

Guest
Gdzie jest różnica pomiędzy tymi grupami?
W pieniądzach.
Jedni nic nie wydali i nie mają kolejnych ekspansji, drudzy wydali (i to całkiem sporo) i mają co postawić, nie mają tylko gdzie.
Teraz bedą mogli.
11 zł im przelałam
Więc nie dziw się, że nikogo w IG nie interesuje Twoje zdanie.
Za to interesuje zdanie gracza który jest skłonny wydać 12.000 diamentów i więcej za kolejną ekspansję.
 

DeletedUser174

Guest
W pieniądzach.
Jedni nic nie wydali i nie mają kolejnych ekspansji, drudzy wydali (i to całkiem sporo) i mają co postawić, nie mają tylko gdzie.
Teraz bedą mogli.

Więc nie dziw się, że nikogo w IG nie interesuje Twoje zdanie.
Za to interesuje zdanie gracza który jest skłonny wydać 12.000 diamentów i więcej za kolejną ekspansję.

a moim zdaniem powinno... bo ja bym bardzo chętnie wydała kilka zlotówek na jakis przelew by zainwestować w miasto. Ale jak mnie sprzedawca nie szanuje to sobie idę ze sklepu. Bo skoro sprzedawca mnie "nie lubi" to i moich pieniędzy też nie musi tolerować. A ig bardzo dobitnie potrafi pokazać gdzie ma graczy. ale jak komuś to nie przeszkadza... mi akurat przeszkadza i daje temu wyraz w przelewach
 

DeletedUser1042

Guest
Mam zdanie ; Posiadaj 5 manifestacji ... niestety postawić ich normalnie nie mogę bo muszę kupić DIAMENTY , ekspansji 0 lub hulaj dusza za DIAMENTY ...Dobrowolnie to ja sobie mogę kasę wydawać ale jak ktoś wymusza na mnie dalszą grę za pieniądze .... Nie podoba mi się to .Jeżeli twórcy mają kłopoty finansowe może niech wrzucą temat "wsparcie dla gry " z chęcią wpłacę dobrowolnie jakiś chajs żeby można było normalnie grać bez nacisków na diamenty .Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
@kikimora jak sama pisałaś produkcja jest z zza Odry a tam poważnie się podchodzi do tematu pieniędzy, część graczy wymaksowała miasta (kasa i to gruba) więc były podstawy do odszkodowania. Ja po doświadczeniach z firmami z GmbH mam tylko jedną zasadę - ani grosza za "tylko" dostęp do ich usług

Z ciekawością czekam kiedy pojawi się konkurencja w tej kategorii, bo jak widać jest grupa ludzi zainteresowana czymś takim
 
Status
Zamknięty.
Do góry