• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3642

Guest
Szczęście w nieszczęściu - trafiłam kuleczki i dymki na głównym świecie..... Ale kurza stopa, wolę event :/

Zimowy event odbędzie się czy mamy obejść się smakiem???? :(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@visit0r Kwestia wyczucia czasu. ;) Musieli wrzucić akurat przed tym, jak wchodziłam na drugi świat, a na głównym... Trudno, przepadło. Inna rzecz, że takie prezenty czy oferty częściej się pojawiają koło południa, o ile mnie pamięć nie myli, a teraz dali po 16.

@Lighttsword Jeśli pytasz o event zimowy, to będzie na pewno, tylko zacznie się później, niż zazwyczaj, tj. po więcej niż tygodniu od rozpoczęcia się na becie.
Turnieje natomiast mają stały rytm - jeden na tydzień, od wtorku do soboty.
 

DeletedUser3670

Guest
@Lisha
No to fajnie;) z wiadomości wyżej wywnioskowałem że wgl go nie dadząo_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Ale tak serio to nawet by wypadało, żeby ten zimowy event się odbył później niż miał, bo z zapowiedzi to miał się skończyć tuż przed świętami ponoć, co nie miało by w ogóle sensu, a tak to ostatni tydzień eventu akurat będzie wielki finał na święta i końcówkę grudnia

Mnie zasmuciło, że cały rok robili tematy o budynku społeczności elvenar który mieli przyznawać w eventach pod koniec roku, końcówka listopada, o budynku ani widu any słychu a na pytania o nim nikt nie odpowiada. Miało być pięknie a wyszło jak zawsze.
 

visit0r

Paladyn
Ale tak serio to nawet by wypadało, żeby ten zimowy event się odbył później niż miał, bo z zapowiedzi to miał się skończyć tuż przed świętami ponoć, co nie miało by w ogóle sensu, a tak to ostatni tydzień eventu akurat będzie wielki finał na święta i końcówkę grudnia

Mnie zasmuciło, że cały rok robili tematy o budynku społeczności elvenar który mieli przyznawać w eventach pod koniec roku, końcówka listopada, o budynku ani widu any słychu a na pytania o nim nikt nie odpowiada. Miało być pięknie a wyszło jak zawsze.
pod koniec roku mialo byc cos o wiele wazniejszego niz jakis tam budyneczek, miala trafic do nas wlasciwa nagroda za zniszeczenie wielu miast podczas modyfikacji parametrow budynkow ewentowych okreslana mianem zaklecia renowacji
 

DeletedUser3332

Guest
Jakim evencie ?
Tym na który mam juz 53 manufaktury postawione w celu ekspresowego zaliczenia ?? :D
 

Ethel

Rozbójnik
no... ja mam zostawione miejsce na manki i warsztaty oraz nierozwinięte budynki na zadanie upgrade 4 budynki do poziomu takie i takiego....
 

DeletedUser

Guest
pod koniec roku mialo byc cos o wiele wazniejszego niz jakis tam budyneczek, miala trafic do nas wlasciwa nagroda za zniszeczenie wielu miast podczas modyfikacji parametrow budynkow ewentowych okreslana mianem zaklecia renowacji

Ale o co chodzi :) przecież mamy mega opcję "Tworzenie/Crafting" (obie wersje językowe mi się wyświetlają naprzemiennie :)

Z innej beczki rozbawił mnie ten wątek o dojściu do bariery z prowincjami, dla mnie to takie samo narzekanie jak wykupienie wszystkich ekspansji, postawienie budynków i... olaboga to ja teraz mam produkować wszystkie materiały T1? No nie mam miejsca co za łobuzy... pamięta ktoś tą falę oburzenia jak wprowadzili te manu T1? A IG już tak często modyfikuje zasady gry (w trakcie, przed i po) że no cóż zobojętniałem

A na koniec przypominam ewenty nie są obowiązkowe :) - to dla tych co piszą to samo o PB/Turnieje i inne "bzdety"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Ciekawe czy dostaniemy coś od mikołaja w Elvenarze...

Spodziewam się mikołajkowej zniżki na diamenty ale mam nadzieję, że odrobina człowieczeństwa pozostała w teamie Elvenaru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry