• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3670

Guest
Wiram, mam do was pytanko :) mam nadzieję że starsi stażem pomogą :rolleyes: po zakończonym turnieju kryształu udało mi się zwiększyć liczbę reliktów na tyle że wyświetla się komunikat " osiągnięto max zwiększenie produkcji 700% " niestety jeszcze nie mam odblokowanych manufaktur do rozbudowy 15+ poziom. Czy jeśli w badaniach przejdę dalej % będzie jeszcze się podnosił? Czy te 700% to maximum o_O
 

visit0r

Paladyn
Wiram, mam do was pytanko :) mam nadzieję że starsi stażem pomogą :rolleyes: po zakończonym turnieju kryształu udało mi się zwiększyć liczbę reliktów na tyle że wyświetla się komunikat " osiągnięto max zwiększenie produkcji 700% " niestety jeszcze nie mam odblokowanych manufaktur do rozbudowy 15+ poziom. Czy jeśli w badaniach przejdę dalej % będzie jeszcze się podnosił? Czy te 700% to maximum o_O
max
 

DeletedUser2017

Guest
Jak napisal @visit0r 700% to max jednak zwiększyć produkcję możesz poprzez górskie hale każda ich rozbudowa na wyższy poziom zwiększa produkcję towarów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Na liscie zadan jest chyba blad w zadaniu 90.

90. Zdobądź 6 wybranych zaklęć

Wydaje mi sie ze jak robilem pisalo dowolnych.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@ArabellaPrim @szerep @Sorcha Zadania wstawione przez Nusion nie są ściągnięte z polskiej wersji, tylko przetłumaczone z angielskiego. To, że tłumaczenie polskiej wersji nieco się różni od jej tłumaczenia, nie znaczy, że cel zadania jest inny lub niezrozumiały czy że tekst wprowadza w błąd.
Chyba że chcecie w ten sposób zasugerować, żeby na przyszłość używać w tłumaczeniu zadań z bety tych samych określeń, które mamy w polskiej wersji. :)
 
Na liscie zadan jest chyba blad w zadaniu 90.

90. Zdobądź 6 wybranych zaklęć

Wydaje mi sie ze jak robilem pisalo dowolnych.
W oryginale jest "of your choice". Osoba tlumaczaca zadania z listy
wybrala sformulowanie "wybranych", a tlumacz tekstow pojawiajacych sie w
grze sformulowanie "dowolnych", ale przeciez wychodzi dokladnie na to
samo. W sensie, ze mozna sobie samemu wybrac, jakie zaklecia
zdobyc/wyprodukowac.
Oficjalnego tlumaczenia listy zadan na jezyk polski nie ma,
to kilkoro graczy (najczesciej @Nusion i @Lisha) zadaje
sobie trud, zeby je przetlumaczyc i wrzucic tu na forum, zanim pojawia
sie w grze. Naleza im sie podziekowania i nie ma co zawracac
sobie glowy takimi szczegolami i niuansami ;)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
@Lisha W moim poście czy zdobądź czy ukończ, sens zadania jest taki sam. Zmiana jest "kosmetyczna". W sumie nie powinienem go pisać, ale stało się. Następnym razem będę bardziej czujny i tylko w "poważnych" przypadkach będę pisał ;)!
 
Ostatnia edycja:

ArabellaPrim

Zwiadowca
Mam pelen szacun dla osoby, ktora wrzuca liste zadan. Post nie mial w zaden sposob umniejszac czynionego wysiłku by innym grało sie lepiej czy sie wyklocac.

Po prostu ja zrozumialem wybrane jako danego rodzaju (i podejrzewam, ze nie tylko ja) ustawilem sie na dany rodzaj zaklecia czy to w akademi czy to w turnieju.a wystarczyl dowolny rodzaj. Post umiescilem tylko dlatego, ze jak ktos zrozumial sens zadania jak ja by mial prosciej jak ja dzieki osobie ktora umieszcza na forum liste przed eventem i czlowiek moze sie przygotowac

Jeśli zostal post zle odebrany Mea Culpa..
 

DeletedUser2262

Guest
Czy ktoś z Was wie może czy będą jeszcze podobne akcje jak "kiedyś" ze skróconym czasem produkcji towarów lub warsztatów?
 

DeletedUser174

Guest
Czy ktoś z Was wie może czy będą jeszcze podobne akcje jak "kiedyś" ze skróconym czasem produkcji towarów lub warsztatów?
jakby ktoś znał numery na totka konkretnego dnia to ja też poproszę... bardzo chętnie zaopiekuje się wygrana
a może ktoś wie o planowanych skokach na giełdzie?
albo innych "pewniakach"?


albo ktoś może mnie oświeci po co zadawać pytanie na które nikt nie zna odpowiedzi?
Wcześniej można było przypuszczać, ze Drago wiedziała, ale skoro teraz nie mamy CM (a nawet cm) to nawet team nie wie...
 

Sorcha

Rycerz
jakby ktoś znał numery na totka konkretnego dnia to ja też poproszę... bardzo chętnie zaopiekuje się wygrana
a może ktoś wie o planowanych skokach na giełdzie?
albo innych "pewniakach"?
@kikimora rozbawiła mnie twoja odpowiedź na post @Mighty Garoth. W Internecie można pewnie by znaleźć sposoby na przewidywanie takich numerów, ale to nie jest forum dla hazardzistów :rolleyes:;)! @Mighty Garoth możesz pytać, najwyżej dostaniesz odpowiedź, że to tajemnica firmy :D!
 

DeletedUser2017

Guest
@Sorcha doskonale rozumiem kiki ale nie rozumiem co to miało być kilka postów wyżej w twojej wypowiedzi odnośnie tłumaczenia zadań do eventu skoro sam na to wpadłeś że przecież chodzi o to samo
i to jest zabawne :D
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Oficjalnie... Wciąż nie wiadomo, kiedy wejdzie Renowacja. Źródło - live na fb
Ale wiadomo, jak będzie działać:
1 Renowacja - 1 kratka. Mając budynek 5x5 trzeba będzie użyć 25 zaklęć Renowacji. Nie ujawnili jeszcze, jaki będzie przelicznik schemat -> zaklęcie (bo na pewno nie 1:1 w takim wypadku), ale z tego, co zrozumiałam, będzie łatwiejsza do zdobycia, tj. nie będzie tylko w 10 skrzyni turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry