• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
Mi rowniez w wioskach na innych swiatach, ale... raczej na te zmiany planow
nie narzekam ;). Ciekaw jestem, co powiedza wszyscy "narzekacze".
Pewnie nic nie powiedza... :D
wiec twierdzisz ze warto dzis szybko rozbudowac 2 pozostale swiaty na farmy studni ? jest jakaś opcja aby jednoczesnie miec otwarte wszystkie swiaty bez potrzeby przelogowywania?
 
Niczego nie twierdze, pewnie kazdy sam zdecyduje, czy to warte zachodu.
W moim przypadku na Fel i Aren gram na roznych, choc podobnie brzmiacych
kontach, wiec na kazda z tych 2 turniejowych wiosek przypadaja po 2 wioski
na innych swiatach, w ktorych kiedys farmilem diaksy na potege, ale... na
jednym z tych kont farmienie chyba nie jest juz warte zachodu. Mam tam w
glownym miescie 3 magiczne warsztaty (i wystarczy), magicznych rezydek nie
lubie, bo dorownuja im dobre budynki eventowe, a cene ekspansji mam tam juz
taka, ze po prostu szkoda czasu na powolne ciulanie na jeszcze jedna
ekspansje. Takze po chwili namyslu dochodze do wniosku, ze na jednym koncie
diaksy nie sa mi juz wcale potrzebne, a na drugim studnie postawie tylko w
jednej jedynej "pobocznej" wiosce, w pozostalych dwoch szkoda na nie
miejsca, wole tam popchnac troche rozwoj do przodu.
Co do bycia zalogowanym na roznych swiatach jednoczesnie, sprobuj po
prostu z dwiema roznymi przegladarkami, nie powinno byc z tym problemow.
W moim przypadku uzywam Chrome i Opery.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Dzis na becie pojawila sie studnia jako nagroda dzienna :D
Czyli jednak moja nadzieja byla potrzebna, Chwalmy Pana, slonce zawitalo w moim zyciu i radosc mnie wielka ogarnela :D
15 dni na zrobienie calego eventu na 3 swiatach. Jak dobrze ze porozwijalem te pozostale swiaty :). Oplaca sie stawiac studnie, zawsze sie bedzie oplacalo nawet jesli bedziemy zbierac tylko 25-50 dziennie. Zawsze jedna MR czy Warsztat magiczny wiecej, moze nawet ekspansja.
@chris07070707 jako glowny narzekacz, powiem ze sie bardzo ciesze i przestaje juz narzekac :p
Przyszlo mi do glowy, ze pewnie wroci w dziennym 2x, skoro sa studnie to i beda podwojne. Twardy orzech do zgryzienia :)
Jesli dobrze prorokuje, na glownym(2) lece pod feniksa a na pozostalych pod studnie:). Takie cos mnie sie bardzo podoba, bo jest wybor bo jest zabawa.
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
To bardzo proste, każdy gracz, który rozwija miasto pod turniej może spokojnie zrobić limit 1600. Oczywiście maluszki są z tego zwolnione, bo po prostu nie mają tylu prowincji. Ale potem jeśli ktoś nie umie wyrobić normy to świadczy tylko o tym, że nie chce...
I nie ma tu mowy o tym, że praca, że nie da rady zrobić 6 gwiazdek. Zupełnie nie ma potrzeby robienia 6 gwiazdek, żeby zrobić normę 1600 dla pełnego bractwa na 10 skrzynek.
Tu taki przelicznik dla 1600 punktów (czyli 40 000 na dziesięć skrzyń / 25 osób w bractwie)
6 prowincji na 6 gwiazdek daje 1620 punktów.
8 prowincji na 5 gwiazdek daje 1680
(10 prowincji na 4 gwiazdki daje 1560) tu trzeba doklikać odrobinkę
11 prowincji na 4 gwiazdki daje 1716
15 prowincji na 3 gwiazdki daje 1620

No chyba to nie jakiś wielki wyczyn? Każdy znajdzie coś dla siebie
Problem w tym,
ze nie kazdy gracz rozwijal wioske pod turnieje, a takich graczy tez przeciez
trzeba wziac pod uwage. Dla niektorych 1600 pkt. to moze i nie wielki wyczyn,
ale musza wlozyc w to juz sporo czasu i wysilku...
@Nusion dzięki za odpowiedź, ale @chris07070707 ma rację to wymaga czasu i wysiłku, nawet jak ktoś chce zrobić te 1600 pkt to jak zrobić, żeby współtowarzyszom w bractwie chciało się w tym sam momencie ( i to wszystkim jednocześnie) czasem jak patrzę to u mnie robią powyżej tysiąca ale to zależy od turnieju. pewnie każdy w "swoim". To chyba trzeba założyć osobny temat.

@chris07070707 to znaczy jak w kolejnym evencie nie ma podwójnych dni to znaczy IG z nich rezygnuje w ogóle?
 
Ostatnia edycja:
chris07070707 to znaczy jak w kolejnym evencie nie ma podwójnych dni to znaczy IG z nich rezygnuje w ogóle?
Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidziec. Obecny system bez podwojnych
dni to bardzo sprytne zagranie ze strony IG. Mozna zdobywac nagrody glowne
nie "marnujac" waluty eventowej na podwojne dni, a wiec i zdobywajac
wiecej nagrod dziennych. Dwa w jednym - super ;) Z drugiej strony jesli ktos zechce
miec feniksa na maksymalnym poziomie, ma zachete, by siegnac do kieszeni ;)

Ja juz wiem, jak sie przygotuje na nastepne eventy :D Dokladnie tak, jak
przygotowalem sie na ten event, tzn. zostawilem sobie ostatnie kilka k diamentow
ze studni z poprzednich eventow z mysla, ze byc moze przydadza sie na zakup
dodatkowej waluty w nastepnych eventach, no i prosze. Beda teraz jak znalazl.
Bede mogl dokupic za nie 900-1000 esencji, co da mi jeden dodatkowy poziom
feniksa, co w efekcie da mi 9 lvl zamiast osmego, czyli scrolle portalowe 5% co
2 dni. Dokladnie tak samo zrobie przed nastepnym duzym eventem, zostawie
sobie jakies 3-4k diaksow bez ich wydawania ot tak na wszelki wypadek ;)
 

visit0r

Paladyn
ehh
napalilem sie na dzisiejsza dzienna ze wzgledu na ilosc kulturki
kilka losowan ;(
3 skrzynki za 82 gdzie powinna byc najwyzsza mozliwosc
0 trafien
na otarcie łez z jednej fioletowej 200 esencji ;)
propos
sprawdzic maile ;)
 

DeletedUser

Guest
straciłem hasło do maila :/ i nie mogę go odzyskać

dobrze że nie zdążyłem pohejtować na iG bo sypneli studnią i musiałbym gębę mydłem płukać :p
Ale tak bardziej serio, nie porównujmy gry dwa lata temu do dziś bo to nie ma sensu rozwój widać, jednak czy wystarczający? Porównanie trzeba zrobić do konkurencji bo to tam gracze uciekną a dyskutujecie jakby iG z graczami konkurowało
 

DeletedUser917

Guest
napisz do suportu o zmiane email, z uwagi na utrate starego ;)

i wychodzi, ze marudzacy wymarudzili studnie ;))
 

Hassano

Łucznik
propos
sprawdzic maile ;)

Ja bardzo chętnie sprawdzę a i tak wiem że gucio tam dostane.. to jest lekko nie fair że jedni dostają te maile a inni nie bo IG ma taki kaprys.. Zawsze to esencja, piórka czy cokolwiek innego więcej choćby na jedno losowanie.. Jak wyskakuje reklama żeby wejść do sklepu to wiedzą jak to zrobić ale maila już wysłać nie potrafią..
 

visit0r

Paladyn
Ja bardzo chętnie sprawdzę a i tak wiem że gucio tam dostane.. to jest lekko nie fair że jedni dostają te maile a inni nie bo IG ma taki kaprys.. Zawsze to esencja, piórka czy cokolwiek innego więcej choćby na jedno losowanie.. Jak wyskakuje reklama żeby wejść do sklepu to wiedzą jak to zrobić ale maila już wysłać nie potrafią..
dzieki temu ze chcialem sprawdzic darmową esencje odkrylem wlamanie na dawno nie uzywane konto mailowe :)
 

Tajniakos

Paladyn
Ja bardzo chętnie sprawdzę a i tak wiem że gucio tam dostane.. to jest lekko nie fair że jedni dostają te maile a inni nie bo IG ma taki kaprys.. Zawsze to esencja, piórka czy cokolwiek innego więcej choćby na jedno losowanie.. Jak wyskakuje reklama żeby wejść do sklepu to wiedzą jak to zrobić ale maila już wysłać nie potrafią..
@hassano zobacz czy w ustawieniach gry masz zaznaczenie zezwalające na otrzymywanie imeili o wydarzeniach, funkcjach i ofertach. Jak tego zaznaczenia brakuje to nic niestety nie dostaniesz.
63641478oSf.jpg
 

Koval92

Kapłan
@tajniakos problem jest taki, że ci co nie dostają tych maili to już parę razy wręcz te maile zmieniali i wielokrotnie się z supportem kontaktowali a support raz im zwrócił 100 esencji a potem już zaczął olewać, zrobiłem osobny temat o tym problemie w dyskusji o grze, bo ja sie juz zaczynam źle czuć z tym, że ja ciągle te maile dostaje a moja koleżanka ciągle nie, pomimo zgłaszania tego 100x do supportu i zmiany kilku maili
 

Hassano

Łucznik
@tajniakos ehh gram w to nie od dziś i wiem co i jak ma być ustawione.. zresztą mam tak od samego początku bo z automatu było to wszystko poustawiane a maila nigdy nie dostałem..
 

visit0r

Paladyn
a najciekawiej maja chyba te osoby ktore w ubieglym roku dostawaly, odstawily gre wiec raczej nic w ustawieniach nie zmienily i przestaly dostawac od jakiegos czasu
 
Status
Zamknięty.
Do góry