• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Oto nowy temat dla spoilerów.

Cz.1 znajduje się tutaj: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery.1564/page-20#post-26646
Cz. 2 znajduje się tutaj: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery-cz-2.2232/

Przypominam po co istnieje ten temat - Ponieważ często kopiowane na nasze forum są informacje z bety, na temat aktualizacji, nowości, a najczęściej eventów, proszę wszelkie spoilery umieszczać w tym temacie, aby nie były rozrzucone po forum i nie trafiały na nie osoby, które nie chcą psuć sobie niespodzianki, ani ułatwiać zadań.

Informacje z ogłoszeń o aktualizacji na becie można po prostu skopiować lub przetłumaczyć, prosiłabym jednak w wypadku kopiowania, aby dołączyć polskie tłumaczenie - to jest forum polskiej wersji językowej.

Proszę również o podawanie linków, zamiast kopiowania całych artykułów/ogłoszeń/stron.

Statystyki budynków, listy nagród, listy zadań oraz ich ewentualne rozwiązania, a także informacje spoza oficjalnych ogłoszeń proszę umieszczać w tagach [.spoiler] i wszyscy będą zadowoleni. Dzięki :)

Zapraszam do dyskusji.
 

Nusion

Kapłan
Dziwna sytuacja dziś na becie. Pokazywała się informacja, że turniej zacznie się za... 14 dni. I faktycznie się nie zaczął. Ciekawe czy i nas to czeka. I czyżby miało to związek z nowym zaklęciem?
 

Romi1

Zwiadowca
Hmmmm....jeżeli można tu tłumaczyć/ przesyłać i cuda robić z info z bety....to upoważniam do tego jarq.....ma najbardziej aktualne dane :)))
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
A może z tym?
Ten wysoce zaawansowany Konstrukt potrafi zakrzywiać czas, umożliwiając krótsze rozbudowywanie prowincji turniejowych oraz wyższą produkcję żywych towarów.
Opis cudu nowej rasy. Zakładam, że rozbudowa odnosi się do poszczególnych gwiazdek, tj. mając ten cud czas oczekiwania będzie trochę krótszy, niż dotychczasowe 16h.
Chociaż i tak najwięcej sensu miałoby wytłumaczenie, że wprowadzają nowy rodzaj wydarzenia typu turniej/przygoda. Kiedyś chyba wspominali w live na fb, że mają w planach dodać coś nowego do tej kategorii, ale żadnych innych informacji do tego nie podali.
 

DeletedUser

Guest
Informacje z ogłoszeń o aktualizacji na becie można po prostu skopiować lub przetłumaczyć, prosiłabym jednak w wypadku kopiowania, aby dołączyć polskie tłumaczenie - to jest forum polskiej wersji językowej.
Szanowna Pani, gdyby polski team zajmował się informowaniem użytkowników na bieżąco m.in. tłumaczył i zamieszczał aktualne informacje dotyczące istotnych aspektów rozwoju gry wklejanie czegokolwiek z bety nie byłoby konieczne.
Ja rozumiem, że najwygodniej byłoby, gdyby tłumaczeniami, informowaniem a najlepiej jeszcze developmentem zajmowali się użytkownicy, wtedy team mógłby nic nie robić, tylko leżeć i pachnieć, ale obawiam się, że to nie jest ich rola..
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Team nie może wrzucać oficjalnych informacji zanim dostanie przykaz odgórny(przyzwolenie na to), dlatego informacje z bety trafiają do spoilerów i są wrzucane przez graczy. Przypominam również, ze to co trafia na betę nie zawsze w 100% jest wprowadzane na serwery.
 

Koval92

Kapłan
Nie ma to jak zrobić event 1000 diamentów na facebooku, wrzucić po polsku do gry informacje i post na facebooka, a nagrodzić odpowiedzi w języku angielskim. Po co w ogóle wrzucacie informacje o takich eventach do gry jeśli z góry wiadomo, że obcokrajowcy dostaną nagrody?
//
Team nie może wrzucać oficjalnych informacji zanim dostanie przykaz odgórny(przyzwolenie na to), dlatego informacje z bety trafiają do spoilerów i są wrzucane przez graczy. Przypominam również, ze to co trafia na betę nie zawsze w 100% jest wprowadzane na serwery.
To poproście, żeby wam pozwolili ujawnić trochę więcej, bo na razie gracze mają poczucie, że ich całkowicie olewacie. Dajecie nagrody w eventach które głównie nadają się do wyrzucenia, bo nie ma miejsca na postawienie ich, eventy które robicie są zbyt długie, mieszacie za bardzo z balansem gry i obiecujecie coś w kwietniu (budynek społeczności elvenar) a w styczniu następnego roku nikt nawet nie pamięta, że coś takiego obiecywaliście, a ludzi głosowali w ankietach wtedy i obiecywaliście rozdawać to w eventach pod koniec roku. Zróbcie event 7 dniowy z nagrodami które są warte postawienia a nie 30 dniowy zawalony śmieciem.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Bot zastępował CM, reszta teamu najczęściej dowiaduje się wszystkiego od CM. Przyznaję, że ostatnio były problemy z przepływem informacji, ale staraliśmy się robić wszystko, co w naszej mocy, żeby to nadrobić. Myślę, że teraz będzie to wszystko szło sprawniej :)
Co do nagród w evencie, to każdemu pasuje co innego, ja osobiście czekałam na te z bonusem do portalu i studnię. Z długości eventu też się cieszyłam (tu się wypowiadam jako gracz, nie team). Ciężko dopasować coś, aby to wszystkim pasowało tak samo.
 

DeletedUser174

Guest
Bot zastępował CM, reszta teamu najczęściej dowiaduje się wszystkiego od CM. Przyznaję, że ostatnio były problemy z przepływem informacji, ale staraliśmy się robić wszystko, co w naszej mocy, żeby to nadrobić. Myślę, że teraz będzie to wszystko szło sprawniej :)
reszta teamu jak i pozostali gracze dowiadują się wszystkiego od graczy z bety. Problemy z przepływem informacji były zawsze.
Myślę, że teraz będzie to wszystko szło sprawniej :)
Przestań pisać takie farmazony. Jakbyśmy się wczoraj pojawili na grze i forum...

//Edytowano: Hajmdal
 

Nusion

Kapłan
Na becie weszła właśnie nowa funkcja

Challenge.jpg

https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/new-feature-challenges.12050/
Tym razem za produkcje warsztatowe zbieramy medale, które pozwalają nam zdobyć nagrody.
Medale dostaniemy również za użycie zaklęć.
Kolejne nagrody to: 500 fragmentów zaklęć, 1 katalizator, 1000 fragmentów, 3 katalizatory, biblioteka z PW.
Jeszcze nie wiem co o tym myśleć...
 
Ostatnia edycja:
Podoba mi sie. Prawdopodobnie ma ona na celu przyzwyczajanie graczy do wiekszej
systematycznosci i czestszego logowania sie do gry. Jezeli juz, to wole te forme niz na przyklad
premia za codzienne logowanie sie (a jakis czas temu wlasnie takie pomysly byly zglaszane).
Zobaczymy, jaki bedzie stopien przydatnosci w praktyce, ale dla mnie wyglada to troche tak, jak z
Tworzeniem - nie ma obowiazku uzywania nowej funkcji, ale jesli komus sie spodoba i bedzie uwazal,
ze na tym zyska, bedzie mial w grze urozmaicenie troche wykraczajace poza codzienna rutyne.
Przede wszystkim nic na tym nie mozna przeciez stracic ;)
 

Nusion

Kapłan
To coś w rodzaju króciutkiego 3 dniowego eventu. Nie wiadomo, jak często będzie się pojawiał. Produkcje do zbierania też pewnie będą różne, tym razem są to młotki, kolejnym być może surowce...
 
Ostatnia edycja:

Bija

Zwiadowca
@Nusion zadania z linii zadań trzeba zrobić, a konkretnie pierwsze 18szt, utknęłam na 18 bo mi młotków zbrakło jutro odblokuje i zobaczę czy otwiera się kolejna paczka nagród czy coś nowego jeszcze.
Ale +100 diaxów, młotki, monety i pw na start to na prawdę dużo jak dla mnie, przyśpieszy na pewno początkowy rozwój :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry