• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Kilka osob z mojego bractwa wykazalo sie sprytem ;) Wystarczylo postawic kilka-kilkanascie
dodatkowych warsztatow na dzien przed startem poprzedniego Wyzwania i wystartowac w nich
produkcje 24h (skrzynki z narzedziami). Tuz po starcie wyzwania wystarczylo zebrac gotowe
produkcje 24h, co juz na starcie dawalo potezny zastrzyk medali. Proponuje przed startem
nastepnego Wyzwania postapic tak samo, bedzie o wiele latwiej dotrzec do konca :)
Dzieki, akurat mam 50 warsztatów na przygode to wykorzystam !!!

generalnie warsztaty w wiekszej ilosc przydaja sie do wszystkiego, teraz trwaja przygody, klepie sie odznaki, zaraz po przygodach wyzwania automatycznie zostana zaliczone z tych samych warsztatow i zostanie czekac z nimi na pojawienie sie jakiegos ewentu w ktorym zazwyczaj trzeba miec poza warsztatami kilka dodatkowych niebonusowych manufaktur tier 1

No tak, tylko trzeba mieć gdzie postawić, a 90% graczy nie ma gdzie i musi kasować ważne budynki albo nie dostawia ich wcale.
 

DeletedUser1447

Guest
O co chodzi z tym wyzwaniem, bo nie mogę się połapać w natłoku gorzkich żali, narzekań i pojękiwań?
 

gamin

Rozbójnik
W sobotę na becie wystąpił błąd polegający na przyznawaniu powielonych nagród za turniej. Mnożnik był całkowicie losowy, a najwyższy zakomunikowany na forum to 25.
Tak więc ktoś robiąc 10 skrzynek otrzymał 3375 PW, 25 schematów i całą masę zaklęć, run i reliktów :)
Ciekawe jak szybko zajmą się takim błędem, a może pozwolą mu wejść i do naszej wersji, bo mają inne priorytety, takie jak prosto chodzące czy tam nie wpadające na siebie ludziki ? :D
Pecha mieli Ci dla których mnożnik był 1 czyli dostali standardowe nagrody.
 

Bija

Zwiadowca
cholerka to ja należę do tych pechowychv ;/

chyba coś im wywaliło bo dzisiaj od rana wywala servererror i nie da rady wejść.
 

Koval92

Kapłan
Biorąc pod uwagę fakt, że minęły już 3 tygodnie stycznia, to ten miesiąc jest na razie najgorszym z 9 miesięcy jakich doświadczyłem w czasie mojej gry. Pierwszy tydzień to były przerwy dla teamu elvenar i pięćdziesiąte przełożenie zaklęcia renowacji, drugi tydzień to wprowadzenie bardzo średniego eventa-zapchajdziury, trzeci tydzień to absolutna stagnacja i cisza uraczona przygodą bractw, które jak widzą wszyscy dookoła mnie w grze to płaczą "tylko nie one" .

Bardzo trzymam kciuki, żeby luty wyszedł lepiej, żeby w końcu zawitały renowacja, budynek społeczności elvenar obiecany w kwietniu 2018 i jakiś event walentynkowy w stylu tego który był na halloween.
 

blazius1

Paladyn
A liczyliście jakie straty macie z tego powodu że permanentnie trzymacie te kilkadziesiąt warsztatów pod przygody i wyzwania?

Czy tylko liczycie korzyści z tych eventów? Bez względu na koszty?
 

Hassano

Łucznik
A liczyliście jakie straty macie z tego powodu że permanentnie trzymacie te kilkadziesiąt warsztatów pod przygody i wyzwania?

Czy tylko liczycie korzyści z tych eventów? Bez względu na koszty?

O jakich stratach mówisz? Bo generalnie co nie wybierzesz to zawsze możesz mówić o stratach/zyskach :)

Powiedzmy że w miejsce tych warsztatów postawisz manu, czy wtedy jesteś do przodu?? A czemu manu a nie zbrojownie?? A może lepiej domki żeby była kasa :) to wszystko zależy od priorytetów i tego co ktoś chce w danym momencie osiągnąć :) ja bym tego tak nie "spłaszczał" do zysku/straty
 

Koval92

Kapłan
O jakich stratach mówisz? Bo generalnie co nie wybierzesz to zawsze możesz mówić o stratach/zyskach :)

Powiedzmy że w miejsce tych warsztatów postawisz manu, czy wtedy jesteś do przodu?? A czemu manu a nie zbrojownie?? A może lepiej domki żeby była kasa :) to wszystko zależy od priorytetów i tego co ktoś chce w danym momencie osiągnąć :) ja bym tego tak nie "spłaszczał" do zysku/straty
Dużo zależy jakie masz bractwo, niektóre szantażują, że masz kasowac budynki i robić te nędzne przygody albo wylot. Na szczęście moje takie nie jest, niestety dlatego nie jesteśmy w top 20 serwera.
 

Sorcha

Rycerz
@Koval92 to ja jeśli mogę zadam Tobie pytanie: Co myślisz o bractwie które swoim regulaminie mówi stawiajcie TYLKO bonusowe manufaktury, a wiadomo, że to wyklucza udział w eventach jak nie postawisz niebonusowych? Przeglądając bractwa znalazłem kilka takich, jeśli nie więcej.
 

visit0r

Paladyn
@Koval92 to ja jeśli mogę zadam Tobie pytanie: Co myślisz o bractwie które swoim regulaminie mówi stawiajcie TYLKO bonusowe manufaktury, a wiadomo, że to wyklucza udział w eventach jak nie postawisz niebonusowych? Przeglądając bractwa znalazłem kilka takich, jeśli nie więcej.
to moga byc stare opisy które kiedyś miały byc cenną rada dla początkujących, wiele osób na początku stawia wszystkie manufaktury nie znajac gry i nie mając świadomości ze sa bonusy
 

Sorcha

Rycerz
to moga byc stare opisy które kiedyś miały byc cenną rada dla początkujących, wiele osób na początku stawia wszystkie manufaktury nie znajac gry i nie mając świadomości ze sa bonusy
Tak masz rację, bo jak masz tą świadomość to wtedy to już najmniejszy problem;). Mam na myśli, że upychając gdzieś takie manufaktury jakoś się event zrobi. Bo rozbudowywać niebonusowe to przecież ZŁO;), no chyba, że może event tego wymaga inaczej to strata surowców.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 to ja jeśli mogę zadam Tobie pytanie: Co myślisz o bractwie które swoim regulaminie mówi stawiajcie TYLKO bonusowe manufaktury, a wiadomo, że to wyklucza udział w eventach jak nie postawisz niebonusowych? Przeglądając bractwa znalazłem kilka takich, jeśli nie więcej.

Moje ma to w regulaminie... tu nie chodzi o absolutny zakaz stawiania niebonusowych, bo jak przyjdą żywe towary to i tak musisz drugi rodzaj manufaktur dostawić. Tu chodzi o to, że główny dochód surowców czerpiemy z naszych bonusów, wymieniając je za reszte, a jak przychodzą przygody to w miare mozliwosci dostawiamy warsztaty albo manufakturki 1 poziomu jesli ktos ma miejsce.

Tak jak napisał mój poprzednik, wiele osób nie wie o bonusach i rozwija inne rodzaje manufaktur. Ta gra nie pozwala wybrać swojego bonusu co jest bardzo niefajne bo niektórym mogą inne się podobać. Ja np rozwijałem marmur a nie wiedzialem w pierwszym tygodniu gry, że mam bonus do drewna tylko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry