• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser3332

Guest
Hehe, eventy które ludzie robią głównie dla studni ..... nie mają studni o_O
No marketing pierwsza klasa :D
 

Koval92

Kapłan
Nic dalej nie wiadomo o renowacji? Chciałbym się postarać o budynek elfów z 6 dnia, ale nie wiem, czy znowu nie bede musiał go potem kasować bezzwrotnie gdy już przejde do kolejnych rozdziałów, zamiast ulepszyć renowacją... Tyle już tygodni moglibyśmy zbierać te zaklęcia... A tak to pół roku będziemy czekać żeby ulepszyć cokolwiek z karnawału...
 

visit0r

Paladyn
Nic dalej nie wiadomo o renowacji? Chciałbym się postarać o budynek elfów z 6 dnia, ale nie wiem, czy znowu nie bede musiał go potem kasować bezzwrotnie gdy już przejde do kolejnych rozdziałów, zamiast ulepszyć renowacją... Tyle już tygodni moglibyśmy zbierać te zaklęcia... A tak to pół roku będziemy czekać żeby ulepszyć cokolwiek z karnawału...
trawersujac stara piosenke:
"Renowacja. Po co wam renowacja?
Dostaliście Karnawał"
 

Koval92

Kapłan
trawersujac stara piosenke:
"Renowacja. Po co wam renowacja?
Dostaliście Karnawał"

:D Ostatnio im to napisałem na facebooku to odpisali, że renowacją zajmuje się całkowicie osobny team niż eventami.

Stwierdziłem dyplomatycznie, że powinni zastanowić się nad zmianą pracowników, skoro po tak długim czasie dwukrotnie wprowadzili, po czym wycofali wyżej wspomniany element gry z bety. Przepraszam bardzo za coś im płacą, prawda? Już były obietnice o renowacji w grudniu, znowu zostaliśmy zrobieni w balona. Niedługo to mi ta renowacja nie będzie już tak potrzebna, bo nim oni to wprowadzą to ja przejdę czarowników, niziołki, elementy, amuny i wejdę w konstrukty.

Powymieniam sobie budynki z eventów na bieżąco i na co mi to?
Rozumiem gdyby za te zaklęcia się dało te warsztaty, rezydencje ulepszać itd... Ale już sobie w nogę strzelili, kasując ten pomysł.

Czekam na tą renowację tylko dlatego, że bardzo mi się spodobał wygląd tego orszaku elfów czy jak on się nazywa, który będzie 6 dnia i wolał bym sobie to ulepszyć, niż zniszczyć.

Poza tym powinni wprowadzić jakąś rekompensatę za kasowanie budynków z eventów, które się już postawiło, np płacisz 50 diamentów i zamiast kasować to przepalasz stojący budynek na fragmenty zaklęć.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
:D Ostatnio im to napisałem na facebooku to odpisali, że renowacją zajmuje się całkowicie osobny team niż eventami.

Stwierdziłem dyplomatycznie, że powinni zastanowić się nad zmianą pracowników, skoro po tak długim czasie dwukrotnie wprowadzili, po czym wycofali wyżej wspomniany element gry z bety. Przepraszam bardzo za coś im płacą, prawda?
moze są na umowie o dzieło :) wtedy ostro w plecy mają :)
 

Azulena

Rozbójnik
Na becie mamy kolejny Event Karnawałowy!!!
Potrwa 21 dni. Zdobywamy cukierki za zadania, możemy je również znaleźć wokół miasta. Następnie losujemy nagrody dzienne z rotacyjnych skrzyneczek.

@Nusion
wiesz, niezwykle miło jest po dłuższej nieobecności stwierdzić, że są rzeczy, które się nie zmieniają. :) :)
I to te miłe rzeczy, nie takie, jak na przykład podejście IG do Graczy - też niezmienne, ale tu powiem - niestety... ;)

Wielkie dzięki za Twoją pracę. :)
 

Nusion

Kapłan
@Nusion
wiesz, niezwykle miło jest po dłuższej nieobecności stwierdzić, że są rzeczy, które się nie zmieniają. :) :)
I to te miłe rzeczy, nie takie, jak na przykład podejście IG do Graczy - też niezmienne, ale tu powiem - niestety... ;)

Wielkie dzięki za Twoją pracę. :)

Dziękuję @Azulena :) To baaaardzo miłe, trudno się nie uśmiechnąć po przeczytaniu takiej wiadomości :) :) :) :) :)
 

DeletedUser1843

Guest
A tak z innej beczki - czy nie ma gdzieś podejrzeń, że zmniejszono prawdopodobieństwo diaxów w studni? Od chyba kilku tygodni widzę wyraźny spadek. Teraz trafić diaxy to jest rzadkość jak mało kiedy... Na ponad 50 losowań - ani raz nie wpadły (to obserwacja z ostatnich dni). Popadam w paranoję, czy faktycznie IG cichaczem to zmieniło i się nie przypucowało, albo się przypucowało a ja nie widziałam info?
 

DeletedUser

Guest
@Szilka raczej paranoja :p a tak bardziej serio to co przyuważyłem losowość bardzo różna, ale jak patrzę na studnię to jakby im bliżej dna (termin wyczerpania) to tak jakby mnie leciało, ewentualnie każda studnia ma jakiś tam zapis ile max może wylecieć w ciągu 100 dni ale to może tylko taki przypadek

Na pewno co mogę potwierdzić im więcej studni tym lepsze zbiory, ponieważ wygląda na to że jest jeden generator i leci seriami (jak się przeciąga po farmie studni to ładnie to widać)
 

DeletedUser1843

Guest
@Szilka raczej paranoja :p a tak bardziej serio to co przyuważyłem losowość bardzo różna, ale jak patrzę na studnię to jakby im bliżej dna (termin wyczerpania) to tak jakby mnie leciało, ewentualnie każda studnia ma jakiś tam zapis ile max może wylecieć w ciągu 100 dni ale to może tylko taki przypadek

Na pewno co mogę potwierdzić im więcej studni tym lepsze zbiory, ponieważ wygląda na to że jest jeden generator i leci seriami (jak się przeciąga po farmie studni to ładnie to widać)

Mam 14 obecnie, a miewałam nawet 25 ;) W jednej wiosce mam 8, więc też nie mało i od 3 dni nie wpadło nic. Akurat ma okrągłą liczbę diaxów teraz to mi się rzuca w oczy. Także Z 14 studni w 3 dni to bagatelka 84 zbiory. Ale fakt, bliżej im do końca teraz. Trochę mnie to jednak niepokoi, parę osób z mojego bractwa też zauważyło, że gorzej to ostatnio idzie.
 

visit0r

Paladyn
Mam 14 obecnie, a miewałam nawet 25 ;) W jednej wiosce mam 8, więc też nie mało i od 3 dni nie wpadło nic. Akurat ma okrągłą liczbę diaxów teraz to mi się rzuca w oczy. Także Z 14 studni w 3 dni to bagatelka 84 zbiory. Ale fakt, bliżej im do końca teraz. Trochę mnie to jednak niepokoi, parę osób z mojego bractwa też zauważyło, że gorzej to ostatnio idzie.
gdy mialem ponad 20 studni w dosyc krotkim czasie uzbieralem na 5 niebieskich budynkow (zakupionych w promocji), aktualnie mam 11 studzienek i ledwo naskrobane na 1 niebieskiego ;( od 2 tygodni mam wrazenie ze znacznie obnizone jest drop rate
 

DeletedUser

Guest
ja teraz mam 18 (niedawno było to 20+) przy czym w jednej wiosce mam zawsze ok 10, niestety już niedługo eh ten radosny karnawał

tak czy inaczej nie odnotowałem jakiejś wielkiej różnicy w zbiorach, czasem i przez tydzień nic nie leciało aby potem dawać po 150-250 dziennie długoterminowa średnia jest mniej więcej taka sama

Edit
@visit0r dlatego piszę ilość studni ma znaczenia na średnią zbiorów, natomiast czas już mniejszy a jak coś bardziej to zapraszam do wątku:

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/studnia-Życzeń-co-wypadło.2899/page-7
 

Nusion

Kapłan
Ja mam 13 studni i też nie widzę zmiany, czasem wpada 25, a czasem 125 diamentów, czasem kilka dni jest gorzej, ale potem znów jest wysyp, tak działa losowość :)
 

DeletedUser1843

Guest
Ja mam 13 studni i też nie widzę zmiany, czasem wpada 25, a czasem 125 diamentów, czasem kilka dni jest gorzej, ale potem znów jest wysyp, tak działa losowość :)
No właśnie, losowość. Tylko czy to dalej jest losowość, jak ok kilku tygodni bryndza i tylko raz na kilka dni wpadaja jakiekolwiek diaxy? Nie pamietam kiedy ostatnio dostałam 75... A dziś 4 dzień bez diaxów. Ponad 100 zbiorów w moim wypadku :)

@visit0r dlatego piszę ilość studni ma znaczenia na średnią zbiorów, natomiast czas już mniejszy a jak coś bardziej to zapraszam do wątku:

https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/studnia-Życzeń-co-wypadło.2899/page-7

Przecież to nielogiczne :) Jeżeli każda studnia ma 10% szans na diaxy, to dlaczego wieksza ilość studni miałaby zwiększyć średnią?
 

DeletedUser

Guest
a wędrowcu zajrzałaś na podanego link? Wszystko to dewagacje ale patrząc jak lecą nagrody, podejrzewam że jest jeden generator losowy na wszystkie studnie, który "lubi" lecieć seriami, a przy ich większej ilości łatwiej się wstrzelić w diamentowe serie :)

Empirycznie liczone:
- przy 6 studniach miałem średnią 7%-8% diamnetów
- przy 10 studniach średnia jest 11%-12%

każda studnia była losowana 150-170 razy, aktualnie losuję rzadziej a średnia się utrzymuje :)

Informacja z dziś 18 studni - z 5 wypadły diamenty (wczoraj tylko z dwóch) więc lecą i nie zauważam zmiany
 
Status
Zamknięty.
Do góry