• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

SandDiuna

Tancerz ostrzy
ja sobie zdobylem po jednym budynku z dwóch pierwszych daily a teraz bede kumulować już na 15sty dzień xD
Ja ten wczorjaszy losowalem, bo mialem skrzynke za 82, wiec szansa na 200 plus magiczne, stwierdzilem co wypadnie bede zadowolony, to sobie raz kliknalem i odrazu budynek. Teraz kumuluje na 15 dzien. Poki co 60 zadanie. Mysle ze skoncze do studni, na trzech swiatach.
 

DeletedUser3975

Guest
Katedra Notre-Dame, czemu nie? Jestem ciekawa tego projektu/budynku, byłoby przy czym dłubać - misterna robota, tyle szczególików.
Tym bardziej, że byłam w Paryżu i widziałam ją za czasów swojej świetności, przed pożarem. Serce się kraje i zarazem krew mnie zalewa, dlaczego mam wrażenie, że to celowa robota. Dziwnym trafem wszelkie "podpalenia" zabytków, mają miejsce podczas remontu o_O Wiadomo jaka jest kalkulacja.

Wracając do sedna, uwielbiam akcenty gotyckie, ale i podobają mi się nowoczesne przemyślenia/eksperymenty - jestem elastyczna w tej kwestii i wszystko "przytulę" :D hehe

tak mnie zastanawia czy błąd z wysakującym okienkiem not enough knowlege points zostal wywołany ostatnią aktualizacją

Mam często podczas gry białą stronę z irytującym napisem "kurza twarz", niewykluczone, że to wina przeglądarki.

ja sobie zdobylem po jednym budynku z dwóch pierwszych daily a teraz bede kumulować już na 15sty dzień xD

Zazdroszczę :confused:
I gratuluję :) U mnie tylko pióra lecą, przy drugim podejściu też nędza - nie jestem w czepku rodzona :oops:

Tym razem te zadania są bardzo fajne. Dobrze, że nie ma już zadań typu zbadaj technologię albo rozbuduj budynek do 24 poziomu albo wyprodukuj marmur i stal i drewno 3h albo 9h.
Zadania są widzę przemyślane, produkcja albo użycie zaklęć, trenowanie wojska, zdobywanie fragmentów zaklęć, reliktów, marmuru, drewna, stali. Plus duże ilości produkcji w manufakturach bonusowych i warsztatach. Ten event o wiele przyjemniej mi się robi niż ostatnie. Budynki dzienne o wiele lepsze niż na pozostałych eventach, co prawda graficzne takie same jak w ostatnim Wielkanocnym evencie, ale więcej kultury i ludzi jest. No i te 3 feniksy są, bardzo mi się to podoba.

Hm... Właśnie miałam "wyprodukuj drewno 9 h" :eek:
Czy to możliwe, że zadania są inne? Do każdego gracza trafiają losowo?
Dla mnie każdy event jest "bajeczny", o ile się wygrywa w losowaniu coś porządnego/wartościowego/opłacalnego. Jednak nie każdy ma taki fart, a bywa, że w ogóle się go nie ma i na pocieszenie zostaje tylko wróżenie z piór :(
 

Nusion

Kapłan
Hm... Właśnie miałam "wyprodukuj drewno 9 h" :eek:
Czy to możliwe, że zadania są inne? Do każdego gracza trafiają losowo?
Zadania nie są inne, każdy gracz ma takie same. Marcinkowi chodziło o to, że nie ma zadań na wyprodukowanie marmuru, stali i drewna jednocześnie w jednym zadaniu, co wymagało stawiania niebonusowych manufaktur. Takich zadań faktycznie w tym evencie nie ma. Na szczęście :)
Są tylko zadania na produkcje bonusowe, u Ciebie to jest właśnie drewno.
 
Jak myslicie bedzie tak jak w zimowym ze kolo 26-28 dnia beda jeszcze raz studnie?
Wole nie zgadywac, ale dobre jest to, ze pietnastego dnia eventu (kiedy u nas jest studnia)
bedzie juz znana pelna lista nagrod dziennych, a wiec bedzie juz wiadomo na 100%, czy
studnie pojawia sie raz jeszcze. Ja osobiscie oprocz drugiego dnia ze studniami nie obrazilbym
sie, gdyby choc raz byly placowki ;)Tu pozgaduje: beda :D
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Wole nie zgadywac, ale dobre jest to, ze pietnastego dnia eventu (kiedy u nas jest studnia)
bedzie juz znana pelna lista nagrod dziennych, a wiec bedzie juz wiadomo na 100%, czy
studnie pojawia sie raz jeszcze. Ja osobiscie oprocz drugiego dnia ze studniami nie obrazilbym
sie, gdyby choc raz byly placowki ;)Tu pozgaduje: beda :D
No placowki tez by cieszyly, 15 zebrac maks studni, a pod koniec dopiescic sie placowkami :) i mozna grac. Ciesze sie ze jest tyle czasu do tego 15 dnia, 5k esencji na kazdym swiecie musi dac troche studni :D
 

Sorcha

Rycerz
Płonące jajko było więc i Notre Dame wpisuje się w nastrój... lol
Ewolucja Feniksa obecnie jest, a w marketach chemia gospodarcza o zapachu granatu. Przypadek, nie sądzę;)! A płonące jajko i inne jajka to dlatego, że to event wielkanocny, a nie dlatego, że katedra płonęła:(. @Koval92 każdy pożar będziesz tłumaczył eventem:confused:? Powagi trochę!
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Kurde naprawde chcialbym wiekszy wybor produkcji w Akademi nie wiem cholera liste 30 pozycji ktora sie zmienia co pare dni, a nie ten badziew co jest na okraglo, od prawie 2 tygodni poluje na budynki do wojska i nic...
 

DeletedUser2264

Guest
Kurde naprawde chcialbym wiekszy wybor produkcji w Akademi nie wiem cholera liste 30 pozycji ktora sie zmienia co pare dni, a nie ten badziew co jest na okraglo, od prawie 2 tygodni poluje na budynki do wojska i nic...
Niestety, czasami na te wojskowe każą długo czekać, ale za diaksiki można sobie pomóc, jak zwykle :D
 

visit0r

Paladyn
w ubieglym tygodniu zrobilem zadania cykliczne, teraz widze znowu wrocily, wyprodukuj 15 koszy zakupów ;/ to ich jakies wsparcie aby mozna bylo wiecej upgradow zdobyc?
65 esencji to nawet 2 kolejne skrzyneczki ;p
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry