• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

marcinekk24

Zwiadowca
500 fragmentów, 3 katalizatory, 1000 fragmentów, 5 katalizatorów, 25 mgieł
Na becie wystartowały dziś wyzwania bazujące tym razem na produkcjach w manufakturach.
Nagrody:
500 fragmentów
3 katalizatory
1000 fragmentów
5 katalizatorów
25 mgieł

View attachment 785

View attachment 787

Według moich obliczeń Wyzwania wystartują 20 maja.
Przedtem był tydzień opóźnienia, a teraz jest dwa tygodnie później niż na becie.
 

Koval92

Kapłan
500 fragmentów, 3 katalizatory, 1000 fragmentów, 5 katalizatorów, 25 mgieł


Według moich obliczeń Wyzwania wystartują 20 maja.
Przedtem był tydzień opóźnienia, a teraz jest dwa tygodnie później niż na becie.

Gdzieś w okolicach 20 maja w takim razie, rzeczywiście 2 tygodnie obsuwy teraz są, może nie być punktualnie bo moderator coś mówił, że wyzwania nie są zapowiadane i oni decydują kiedy puścić.

Btw. ktoś się kiedyś mądrował, że żeby rozbudować magiczne rezydencje i warsztaty to trzeba badanie rezydencji i badanie warsztatów z danego rozdziału zbadać, wszedłem w niziołki i od razu rozbudowałem schematami. Nie pamięta ktoś, gdzie to było pisane?
 
ktoś się kiedyś mądrował, że żeby rozbudować magiczne rezydencje i warsztaty to trzeba badanie rezydencji i badanie warsztatów z danego rozdziału zbadać, wszedłem w niziołki i od razu rozbudowałem schematami. Nie pamięta ktoś, gdzie to było pisane?
Nie pamietam, gdzie to bylo pisane i nie chce mi sie szukac, ale pamietam, ze konkretnie
chodzilo o rase Amunow i tylko o nia. Zanim temat pojawil sie na forum bylem swiadkiem
dyskusji na czacie bractwa na ten sam temat, bo ktorys z "braci" mial dokladnie ten sam
problem. Wierze mu na slowo, wiec uznaje, ze w Amunach w przeciwienstwie do innych
epok rzeczywiscie na 100% tak jest ;)
 
W poczatkowych rasach goscinnych mozna podniesc magiczne budynki tuz po rozpoczeciu epoki,
czyli po zrobieniu badania na zaawansowany zwiad (sam sprawdzalem to w Krasnoludach, Wrozkach,
Orkach, Lesnych Elfach i dzis po rozpoczeciu Smokow). Stad zdziwienie niektorych graczy, ze od
Amunow to sie zmienilo :)
 

marcinekk24

Zwiadowca
amunowie i konstrukty mają 2 badania rezydencji i warsztatów, oba dają możliwość rozbudowy tylko o 1 poziom

Jak dla mnie to jest głupota i niedorzeczność. Jak ja to zobaczyłem pierwszy raz to się mocno wkurzyłem, bo nie podoba mi się forma dyktowania, kiedy i w którym momencie mam rozbudowywać budynki. Po swojemu chcę rozbudowywać swoje miasto, a nie że ktoś stawia mi jeszcze warunki pod dyktando.
 

visit0r

Paladyn
Jak dla mnie to jest głupota i niedorzeczność. Jak ja to zobaczyłem pierwszy raz to się mocno wkurzyłem, bo nie podoba mi się forma dyktowania, kiedy i w którym momencie mam rozbudowywać budynki. Po swojemu chcę rozbudowywać swoje miasto, a nie że ktoś stawia mi jeszcze warunki pod dyktando.
tak samo przeciez nie rozbudujesz manufaktur, ratusza czy koszar jesli nie bedzie zrobione odpowiednie badanie ;>
 

marcinekk24

Zwiadowca
tak samo przeciez nie rozbudujesz manufaktur, ratusza czy koszar jesli nie bedzie zrobione odpowiednie badanie ;>

Ale mi chodzi o to, że ja były badania: rozbudowy manufaktur x3, potem Zmodernizowane Rezydencje, a potem Zmodernizowane Warsztaty. To manufaktury rozbudowywałem sobie tylko o jeden lvl. Rozbudowywałem rezydencje na maksa, potem warsztaty na maksa i dopiero na końcu manufaktury, jeśli starczało mi ludzi. Żeby rozbudować jakikolwiek budynek potrzeba ludzi, a w żywiołakach, konstruktach i amunach, to Bardzo Dużej ilości ludzi potrzeba, oprócz miejsca w mieście i innych wymogów. A teraz muszę czekać, aż drugą rozbudowę rezydencji i warsztatów będę musiał odblokować.
Poza tym badania na odblokowanie rozbudowy budynków produkcyjnych ras gościnnych też jest śmieszne i chore, bo nie mogę swobodnie rozwijać mini-miasteczka. Przedtem to najpierw rozbudowywałem wszystkie budynki rasy gościnnej, a dopiero potem brałem się za swoje miasto i drzewko technologi, bo tak jest najwygodniej i szybciej. A teraz?! od żywiołaków?! Beznadzieja totalna. Walenie w kotka, za pomocą młotka.
 

visit0r

Paladyn
Ale mi chodzi o to, że ja były badania: rozbudowy manufaktur x3, potem Zmodernizowane Rezydencje, a potem Zmodernizowane Warsztaty. To manufaktury rozbudowywałem sobie tylko o jeden lvl. Rozbudowywałem rezydencje na maksa, potem warsztaty na maksa i dopiero na końcu manufaktury, jeśli starczało mi ludzi. Żeby rozbudować jakikolwiek budynek potrzeba ludzi, a w żywiołakach, konstruktach i amunach, to Bardzo Dużej ilości ludzi potrzeba, oprócz miejsca w mieście i innych wymogów. A teraz muszę czekać, aż drugą rozbudowę rezydencji i warsztatów będę musiał odblokować.
Poza tym badania na odblokowanie rozbudowy budynków produkcyjnych ras gościnnych też jest śmieszne i chore, bo nie mogę swobodnie rozwijać mini-miasteczka. Przedtem to najpierw rozbudowywałem wszystkie budynki rasy gościnnej, a dopiero potem brałem się za swoje miasto i drzewko technologi, bo tak jest najwygodniej i szybciej. A teraz?! od żywiołaków?! Beznadzieja totalna. Walenie w kotka, za pomocą młotka.
dlugi czas nie wchodzilem w zywiolaki ze wzgledu na utopie samej koncepcji żywych towarów, a im dalej w las tym więcej drzew, wiele wskazuje na to że tfurcom brak pomyslu na rozwój gry
 

DeletedUser3332

Guest
Narazie jestem na elfach ale widząc i czytając zauważam ze twórcy obrali jeden najważniejszy cel: "spowolnić rozgrywkę do granic możliwości" :)
 

marcinekk24

Zwiadowca
Wprowadzenie żywych towarów, to według mnie jest wielka porażka. W tej chwili wszystkie manufaktury z żywymi towarami stoją w bezruchu i zabierają tylko ludzi i miejsce w mieście. A żywych towarów nie da się magazynować i odkładać na przyszłość, bo codziennie się rozpadają.
 

Koval92

Kapłan
@marcinekk24 a to jeszcze nie koniec żywych towarów bo ostatni cud konstruktów ulepsza ich produkcje, co oznacza, że w kolejnym rozdziale może być jakiś zonk typu żywe towary 1,2 i 3 stopnia potrzebne NARAZ xD

Nie pamietam, gdzie to bylo pisane i nie chce mi sie szukac, ale pamietam, ze konkretnie
chodzilo o rase Amunow i tylko o nia. Zanim temat pojawil sie na forum bylem swiadkiem
dyskusji na czacie bractwa na ten sam temat, bo ktorys z "braci" mial dokladnie ten sam
problem. Wierze mu na slowo, wiec uznaje, ze w Amunach w przeciwienstwie do innych
epok rzeczywiscie na 100% tak jest ;)

A to może dlatego, że tam mają po 2 ulepszenia... pewnie to miesza wszystko, @visit0r też wspominał o tym. A to rozumiem, właśnie coś mi dziwne sie wydawało, bo magiczne rezydki zawsze ulepszam po wejściu w rozdział bez żadnych badań. Jak dojde tam to sie przekonam, jeszcze z pół roku potrwa xD Dopiero mnie niziołki powitały ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@marcinekk24 a to jeszcze nie koniec żywych towarów bo ostatni cud konstruktów ulepsza ich produkcje, co oznacza, że w kolejnym rozdziale może być jakiś zonk typu żywe towary 1,2 i 3 stopnia potrzebne NARAZ xD



A to może dlatego, że tam mają po 2 ulepszenia... pewnie to miesza wszystko, @visit0r też wspominał o tym. A to rozumiem, właśnie coś mi dziwne sie wydawało, bo magiczne rezydki zawsze ulepszam po wejściu w rozdział bez żadnych badań. Jak dojde tam to sie przekonam, jeszcze z pół roku potrwa xD Dopiero mnie niziołki powitały ;)
Ja wlasnie je koncze, bedziesz je tak samo "milo" wspominal jak orki...
 

Koval92

Kapłan
Ja wlasnie je koncze, bedziesz je tak samo "milo" wspominal jak orki...

Niziołki aż takie złe są? Mi się zawsze wydawało, że to najbardziej pomijany i skryty rozdział w grze. W porównaniu do leśnych elfów i orków to przez czarowników i smoki przeszedłem sprintem. Elementów (żywiołaków) się boję bo ponoć to jest drugi najbardziej miejscożerny rozdział w grze po Konstruktach a przed Amunami.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Niziołki aż takie złe są? Mi się zawsze wydawało, że to najbardziej pomijany i skryty rozdział w grze. W porównaniu do leśnych elfów i orków to przez czarowników i smoki przeszedłem sprintem. Elementów (żywiołaków) się boję bo ponoć to jest drugi najbardziej miejscożerny rozdział w grze po Konstruktach a przed Amunami.
Maja tak samo "cudowna" produkcje jak w orkach. LEsne elfy to byly wakacje, smoki tylko przez rozmiar placu byly trudniejsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry