• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Usunięty użytkownik 2143

Guest
No może aż tak daleko nie chciałem iść, bo nie dopisałem wszystkiego. W związku z nadchodzącym eventem pojawia się kolejny artefakt, który służy do upgrade'owania nowego budynku (STONEHENGE) ale feniksów już nie, i wychodzi na to że w przyszłości możemy mieć w inwentarzach kilka(naście) różnych rodzajów artefaktów, a wg mnie powinien być jeden artefakt to tego rodzaju budynków.
Ja to zrozumiałem, ale piszę :

- zrobili schematy, renowacja miała je usunąć i ujednolicić upowanie budynków - stało się inaczej
- zrobili upowanie budynków, robią dokłądnie ten sam model co ze schematami, jeśli powyższe ich nic nie nauczyło to tym bardziej specjalnie robią te upy do każdego budynku osobno, by w ten sposób konkretne upy były/będą bezcenne

A co do mistycznej mgły, tylko opcja nr 2, już ją testowałem i wiem że po przekroczeniu skrzynki mgła się dalej zbiera (nie wiem czy po dwóch pełnych skrzynkach też) w każdym razie warto zbierać by poczekać do następnego bonusu 75 mgieł za skrzynkę. Z mojej strony trafiłem 500 diaxów tylko raz na kilka-kilkanaście skrzyń

mayder

Tancerz ostrzy
Jeśli nie będzie studni w dziennych nagrodach (co jest bardzo prawdopodobne) to mam nadzieję że zamiast nich dadzą placówki handlowe.

Koval92

Paladyn
Było bardzo dużo studni do zdobycia więc w ramach odmiany mogłby być jeden dzień z placówkami. Mam nadzieję, że team gry zrozumie, że mało kto dba o inne budynki niż studnia + placówka + nagrody główne (Stonehenge słabo wypada nawet jako główna).

Dokładnie tak powinno być, miałoby to większy, długofalowy sens. Jeśli fenek wojenny daje takiego ostrego kopa w turniejach to szans na wyrównanie różnicy powinno być więcej.
Również się zgadzam, obawiam się, że teraz nie zobaczymy artefaktów feniksa przez długi czas, a są one najbardziej pożądaną nagrodą w grze obecnie.

Co do diamentów na 4 skrzynki mogące dać 500 diamentów do tej pory z trzech miałem +500 diamentów. Tylko z czwartej te 4 niebieskie zamrożone badziewia.

A propos nagrod dziennych, jak na razie wszystkie 3 budynki, ktore pojawily
sie na becie byly do wygrania w evencie Przemarsz Stad prawie 2 lata temu.
https://www.gamersgemsofknowledge.com/march-of-the-herds
Gdyby isc dalej tym tropem mozna sie spodziewac tez Polany Kurczakow i
Smoczej Matki (moj ulubiony budynek pop/kul) ;).
Pierwszego dnia na becie jako nagroda dzienna bylo Stadne Zgromadzenie,
ktore wtedy bylo jedna z nagrod glownych. Gdyby pozostale dwie glowne
rowniez pojawily sie jako nagrody dzienne, uuchh ;)
Szczegolnie trzecia glowna z tamtego eventu (Cozy Farm) jako nagroda
dzienna w tym evencie to by dopiero bylo cos ;)

visit0r

Paladyn
A propos nagrod dziennych, jak na razie wszystkie 3 budynki, ktore pojawily
sie na becie byly do wygrania w evencie Przemarsz Stad prawie 2 lata temu.
https://www.gamersgemsofknowledge.com/march-of-the-herds
Gdyby isc dalej tym tropem mozna sie spodziewac tez Polany Kurczakow i
Smoczej Matki (moj ulubiony budynek pop/kul) ;).
Pierwszego dnia na becie jako nagroda dzienna bylo Stadne Zgromadzenie,
ktore wtedy bylo jedna z nagrod glownych. Gdyby pozostale dwie glowne
rowniez pojawily sie jako nagrody dzienne, uuchh ;)
Szczegolnie trzecia glowna z tamtego eventu (Cozy Farm) jako nagroda
dzienna w tym evencie to by dopiero bylo cos ;)
wielka aukcja jako nagroda dzienna rozwiązuje problem kultury, mimo gabarytów zdobywając kilka z losowań ma się załatwioną kulturkę dla miasta bez potrzeby innych budynków, tak propos, moze ktoś pdrzucić link do listy budynkow ewentowych z ich parametrami ?

Kattina

Tancerz ostrzy
Faktycznie, słabo, że Stadne zgromadzenie jest na dzień dobry, przyspieszacze zaraz potem.. ale jest nadzieja, że im dalej w las tym ciekawiej :D Głowna nagroda póki co mnie zupełnie nie nęci, ale nigdy nie mów nigdy ;)

Ostatnia edycja:

Nusion

Paladyn
Wczoraj na becie była aktualizacja, która wprowadziła zmiany w niektórych zadaniach eventowych. Niestety nie na korzyść graczy.
Nie znam wszystkich zmian póki co, ale na pewno zostały zmienione zadania typu
- Zdobądź lub użyj x Katalizatorów
na
- Zdobądź x Katalizatorów
(nie wiem, czy wszystkie, czy tylko niektóre, na pewno w 65, 82 i 84)
Pewnie dlatego, że "użycie" wymagało jedynie rozpoczęcia tworzenia i od razu można było je anulować nie tracąc katalizatorów i czasu...
Jak już będę znała wszystkie zmiany to zaktualizuję listę zadań.

Patrząc na zadania Letniego Przesilenia to chyba będzie najtrudniejszy Event do tej pory. Oby nagrody dzienne okazały się chociaż adekwatne... :confused:

kikimora

Paladyn
mimo wszystko zadanie na x katalizatorów mnie nie przeraża... jak na zwiad muszę czekać 6 dni (a zaraz pewnie i 7 zacznę) to się cieszmy ze nie musimy robić 7 zwiadów... gluty przy tym to pestka. A najtrudniejsze zadanie to zwiady 2+.Reszta spokojnie jest do ogarnięcia.
I do tego nie ma obowiązku robienia eventu :D
demonizowanie zadań i tak nie ma sensu... co by nie dali i tak to łykniemy jak pelikany

Kattina

Tancerz ostrzy
Pełna zgoda Kiki :)
Ja tradycyjnie na listę zadań zaglądam dopiero pod koniec eventu, albo wcale :D
Ostatnio złamałam zasadę bo ptasior był tego wart.

mimo wszystko zadanie na x katalizatorów mnie nie przeraża... jak na zwiad muszę czekać 6 dni (a zaraz pewnie i 7 zacznę) to się cieszmy ze nie musimy robić 7 zwiadów... gluty przy tym to pestka. A najtrudniejsze zadanie to zwiady 2+.Reszta spokojnie jest do ogarnięcia.
I do tego nie ma obowiązku robienia eventu :D
demonizowanie zadań i tak nie ma sensu... co by nie dali i tak to łykniemy jak pelikany

Kattina

Tancerz ostrzy
Ljos, czyli trzeba nazbierać przyspieszaczy 14h i puścić je wszystkie na katalizatory :) wiem, to nie jest śmieszne :D to totalnie bez sensu. Ale może podczas eventu puszczą też Wyzwania i wtedy damy radę :D

Dla graczy z niskim poziomem akademii każdy katalizator to 15h produkcji.

Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.