• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
tylko ze jest to wyzwanie robiace sie samo, i tak wiekszosc produkuje cos w manufakturach i czasami uzyje jakiegos czaru, dzieki slabym nagrodom nie ma stresu ze sie nie zdazy dojsc do konca paska postepu

Jednemu pasuje innemu nie.

Na szczęście już za pasem event Halloweenowy z brzydką nagrodą i linią zadań z manufakturami i warsztatami rozbudowanymi. Hura
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Jednemu pasuje innemu nie.

Na szczęście już za pasem event Halloweenowy z brzydką nagrodą i linią zadań z manufakturami i warsztatami rozbudowanymi. Hura
to jest tylko dodatek z denerwujacym popupem wyskakujacym podczas zbierania produkcji z informacja ze sie zalapalo na kolejnego cusia jako "nagrode"
 

Koval92

Kapłan
Jak na jesieni dali same powtarzalne budynki, tak do świątecznego dodali na razie same nowe...

Jedna z daily - 3 duchy
fe468a02bde13.png
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Na święta ewolucyjnym budynkiem będzie (nie ma zdjęcia tylko opis)
Gingerbread Mansion (Piernikowy Dwór lub Dwór z Piernika)
Będzie działać podobnie jak syreny dając 3 PW (w formie przedmiotu oczywiście), ale zamiast drewna/stali/marmuru będzie dawać kryształ/zwoje/jedwab.
Info na dzień 28.10.2019, wszelkie informacje podlegają zmianom.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3264

Guest
Czyli będzie można T2 podgonić, o ile będzie to jakaś licząca się ilość
 

Koval92

Kapłan
Czyli będzie można T2 podgonić, o ile będzie to jakaś licząca się ilość

Jak tylko będę coś wiedzieć to dam znać. Wydaje się, że po roku posuchy dostaliśmy bardzo dużo możliwości podgonienia drugiego sortu towarów. Najpierw zestaw z iglicy ze zwojami codziennie, potem panda, teraz to.
 

DeletedUser3264

Guest
Jak tylko będę coś wiedzieć to dam znać. Wydaje się, że po roku posuchy dostaliśmy bardzo dużo możliwości podgonienia drugiego sortu towarów. Najpierw zestaw z iglicy ze zwojami codziennie, potem panda, teraz to.
Zestaw z iglicy wywaliłem (dawał coś koło 5k zwojów na 24h, a prawie tyle to ja robię w jednej manufie 3h). Pandy nie podniosłem do końca, ale może będzie jeszcze okazja, bo na 6lvl daje około 18k T2.
Więc może dołożę do miśka jakiś nowy budynek z T2 :D
 

Koval92

Kapłan
Zestaw z iglicy wywaliłem (dawał coś koło 5k zwojów na 24h, a prawie tyle to ja robię w jednej manufie 3h). Pandy nie podniosłem do końca, ale może będzie jeszcze okazja, bo na 6lvl daje około 18k T2.
Więc może dołożę do miśka jakiś nowy budynek z T2 :D

Ja mam głównie na katalizatory, poza tym biblioteka daje naprawdę sporo kultury jak na budynek pop/kult.
Zobaczymy jak skonstruują ten event i ile takich budynków będzie realnie do zdobycia dla gracza nie trzaskającego wszystkiego 24/7. Siła takich budynków zależy głównie w ich ilości, bo jeden to wielkiej różnicy nie zrobi.

Wiem tylko, że mnożniki towarów 2 sortu dla budynku na 10 poziomie są: *1.8 dla kryształów, *1.7 dla zwojów i *1.6 dla jedwabiu. (takie same mają syreny dla 1 sortu)
Panda miała troszkę mniejsze: *1.65 dla kryształów, *1.60 dla zwojów i *1.55 dla jedwabiu.
Pytanie jaki będzie rozmiar budynku i bazowa wartość produkcji i czy będzie 24h jak syreny. Na to trzeba będzie troszkę poczekać.
 

DeletedUser3983

Guest
Sprawdźcie u siebie działanie miska brunatnego,podobno źle nalicza wojsko, za mało dodaje przy zbiórce.
 
Sprawdźcie u siebie działanie miska brunatnego,podobno źle nalicza wojsko, za mało dodaje przy zbiórce.
Po Twoim wpisie sprawdzilem to dokladnie. Odlaczylem brunnera od drogi, spisalem ilosc wojska w Koszarach i wyszkolilem jeden slot. Pozniej zrobilem dokladnie to samo z aktywnym i podlaczonym do drogi miskiem. U mnie naliczanie wojska dziala bez zarzutu, zarowno ilosc jednostek pokazywana w kolejce szkolenia jak i ta realnie dodawana po wyszkoleniu w pelni zgadza sie z oczekiwaniami. Z aktywnym miskiem na 10 lvl jest to o 50% wiecej niz bez niego. Moze ktos po prostu zapomnial go nakarmic ? Czasem zapominam o nakarmieniu Feniksa, wiec to nie jest calkiem nierealna teoria moim zdaniem :)
 

Koval92

Kapłan
Jak będzie można tak podgonić tak, że ten budynek, będzie dawał T2+1, to nawet jestem za :):)! Chociaż jestem w smokach to raczej niemożliwe :(!

Będzie produkować kryształ, pierwszy bonus to zwoje, drugi to jedwab, trzeci to 1-3 PW w końcowych fazach ewolucji, jeżeli będzie 24h to będzie super
 
Status
Zamknięty.
Do góry