• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

kasiaczb

Zwiadowca
Na betę za kilka dni wchodzi Iglica Wieczności, wieża pojawiająca się na obrzeżach miasta, pełniąca rolę "lochu", w którym będzie się eksplorować i walczyć z przeciwnikami, przechodząc poszczególne pokoje.

0d468fc811663.png

Pomysł ciekawy o tyle że "wieza pojawi się na obrzeżach miasta" a nie że trzeba ja bedzie postawić:)) Oby było to w formie zadania grupowego dla zmobilizowania całego bractwa a nie kolejny rodzaj turnieju dla spłukania nas z surki i wojska.... zobaczymy,nie traćmy nadziei ze bedzie to coś fajnego.
 

DeletedUser2264

Guest
Wczoraj ucieszyłam się tutaj, że na becie po 8 miesiącach nieobecności jeszcze nie usunięto mnie z bractwa, i co? dzisiaj już pozamiatane. Szybka piłka, albo ktoś mnie nie lubi :D
Dzięki :D a chciałam wrócić.. :p
//
Łał Nision, dziękujemy :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Oczywiście że głupią trąbkę dodadzą przed wiadomościami czy wrzucaniem punktów w cudaki innych graczy. Zamiast robić ładne i fikuśne grafiki mogliby zrobić coś co ludzie chcą.
 

Hassano

Łucznik
Przeczytałem ten pseudo wywiad chyba z 3x.. ( niewiem co mnie podkusiło no ale..) i tak naprawdę gucio z niego wiemy.. równie dobrze możecie zadać mi takie pytania i choć z ig nie mam nic wspólnego odpowiem wam identycznie.. Rzygać sie chce czytając takie bzdury bo choć padło pare ważnych i konkretnych pytań to tak naprawde dalej nie wiemy nić więcej niż wiedzieliśmy przed ich zadaniem.. Pracujemy.. Robimy.. Staramy sie.. g...o robicie taka prawda a te bajki to sobie wciskajcie dzieciom w podstawówce.. Jedyna konkretna odp to PVP że nie będzie go w elvenarze a reszta....
 
Przeczytałem ten pseudo wywiad chyba z 3x.. ...i tak naprawdę gucio z niego wiemy.. równie dobrze możecie zadać mi takie pytania i choć z ig nie mam nic wspólnego odpowiem wam identycznie.. Rzygać sie chce czytając takie bzdury bo choć padło pare ważnych i konkretnych pytań to tak naprawde dalej nie wiemy nić więcej niż wiedzieliśmy przed ich zadaniem..
Chyba czytalismy inny "wywiad". Byc moze Ty niczego przydatnego sie nie dowiedziales,
ale ja cale mnostwo. Pomijam wszelkie informacje typu "pracujemy nad tym" i "byc moze",
skupie sie na informacjach, ktore pomoga w planowaniu dalszego przebiegu gry i rozwoju
miasta.

1. Zyskow portalu bedzie mniej niz do tej pory.
Dla mnie to wazna inormacja, dzieki niej nie bede sie nastawial na przechodzenie ras wylacznie
na scrollach jak do tej pory, tylko zarezerwuje w miescie miejsce na produkcje rasowa.

2. Zywe towary beda potrzebne w kolejnych, nadchodzacych rasach.

3. Beda dodatkowe ekspansje z mapy (1 na rozdzial). Malo ? Ano malo, ale lepsze to nic nic,
ludzie w wyzszych rozdzialach potrafia kupowac ekspansje po kilka tys. diaksow za sztuke.

4. Beda inne zwierzaki dajace bonusy dla miast. Czytajac miedzy wierszami, prawdopodobnie
nie bedzie juz silnych zestawow jako nagrody glowne, nagrodami glownymi beda wszelkiej
masci artefakty sluzace do ewoluowania budynkow. Czytajac dalej miedzy wierszami,
dalej mozna sie spodziewac wielu "malych" nagrod glownych, czyli np. diabelskich mlynow, ktore
przynajmniej u mnie calkowicie rozwiazuja problem z mlotkami (czyli np. wiem, ze nie musze
inwestowac w wieksza liczbe warsztatow).

5. W najblizszym czasie nie nalezy spodziewac sie rebalansu wojska w turniejach (a coraz wiecej
graczy tego sie wlasnie obawialo widzac, jak bardzo wzrosla rola wojska w turniejach przez
ostatnie pol roku). Jesli cos takiego wejdzie, to pewnie dopiero w dalekiej przyszlosci.

6. Juz przez Ciebie wspomniany brak PvP.

7. Wiadomosci na apce beda. Potrwa to pewnie jeszcze do konca roku, ale lepsze to niz nic.
Tak samo bylo z turniejami na apce i z renowacja. Trwalo to dlugo, ale teraz z tych funkcji
ciezko juz by bylo zrezygnowac.

@hassano, wracajac do poczatku Twojego postu... Rzeczywiscie bylbys w stanie udzielic
nam tych wszystkich informacji ? ;)
 

DeletedUser174

Guest
nie chcę Wam psuć idyllicznego obrazu gry, ale to że PvP nie będzie było wiadomo już jakieś... hm... 3 lata temu, więc sory, ale news już takiej brody się dożył, że się o nią zaplątał korzeniami....

wiadomości do końca roku... hm... czy przy renowacji tez nie mieliśmy "konkretnego" terminu >do końca roku<?

to że żywe będa potrzebne jest oczywistą oczywistością. Pytanie o ile spadnie zapotrzebowanie nie zwykłe towary, ale patrząc na ogólny trend to chyba nie mamy podstaw do obaw - oby tylko nie było gorzej. Bałabym sie jakby sie nagle okazało, ze żywe są potrzebne do turniejów - o to by dopiero bolało!

a expansje to tez bym sie jeszcze nie podniecała... to że może będą dostępne z mapy to super. Gorzej jeżeli znikną z drzewka dziwnym trafem - przypominam o tendencji spadkowej liczby expów z badań.

a że zwierzaki będą tez nie było trudno się domyślić... nie po to kreowali fenka (i budowali całą do niego konstrukcje) by to uznać za jednorazowy wyskok

także wybacz chris07070707, ale @hassano ma trochę racji... no tyci-tyci... tylko że gracze mogą jedynie domniemać coś tam sobie, a ig wysyła jasny sygnał tak-nie... chociaż tyle

co nie zmienia faktu, ze @Nusion odwaliła kawał mega dobrej roboty! Szacun!!! czapki z głów...
DZIEKUJĘ :)
 
a że zwierzaki będą tez nie było trudno się domyślić... nie po to kreowali fenka (i budowali całą do niego konstrukcje) by to uznać za jednorazowy wyskok
A wlasnie ze bylo trudno sie domyslic. IG tyle eksperymentowalo z roznymi konstrukcjami
eventow i z nagrodami glownymi, ze spodziewac sie mozna bylo doslownie wszystkiego.
O jednej informacji "przeczytanej" miedzy wierszami jeszcze nie wspomnialem. Obecna
konstrukcja eventow prawie wyklucza nowe silne zestawy na surowce, co mowi mi ze warto
zaklecia renowacji zuzywac wlasnie na podnoszenie starych zestawow, zamiast na
przyklad na budynki pop/kul czy na mane. W porzadku Kiki, moze Ty nie dowiedzialas sie
niczego nowego czy konkretnego, ale ja wrecz przeciwnie. Ten post @Nusion zmodyfikowal
np. moj plan na Niziolki ;)
Nigdy !!! ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3575

Guest
Ciekawe jakie to będą zwierzęta? Pewnie smoki, bo też podobna ewolucja- zaczyna się od jajka. Bo z czego np wyewoluować jednorożca :rolleyes:
 

DeletedUser2264

Guest
Ciekawe jakie to będą zwierzęta? Pewnie smoki, bo też podobna ewolucja- zaczyna się od jajka. Bo z czego np wyewoluować jednorożca :rolleyes:
Z magicznej piany, albo coś w tym stylu. Jednorożec mi się podoba :) Zbieralibyśmy tęczowe pianki po wsi :)
 

Koval92

Kapłan
Biorąc pod uwagę, że to siostrzane gry, to bardzo możliwe, jednak takich dungeonów lub też wież jest również masa w grach komórkowych typu "idle heroes".

Ja się zastanawiam, czy się pojawi kiedykolwiek w evencie jakiś zestaw albo budynek dający dobre bonusowe zasoby 2 sortu, bo jak na razie to ciągle albo pierwszy albo trzeci, z wyjątkiem Kraraka i Kirita sprzed roku, których zestawu pełnego nie ma prawie nikt, bo był i z głównych i z dziennych, 4 części.
Stonehenge mógł dawać zasoby 2 sortu, zmaścili totalnie tą maną i ziarnami.

Ciekawe jakie to będą zwierzęta? Pewnie smoki, bo też podobna ewolucja- zaczyna się od jajka. Bo z czego np wyewoluować jednorożca :rolleyes:

Na lato fajne by były smoki, na jesień jednorożce a na zimę... yeti albo renifery xD
Jakby mi dali magicznego kota to bym sprzedał życie żeby go postawić na 10 poziomie :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser80

Guest
Ktoś podpowie co to takiego "Vision Vapor"?
Wyskoczyło w zadaniu i stanąłem:eek:
 

DeletedUser174

Guest
mgły wizji?
te smarki co dostajemy za tworzenie

@jarq a nic nie wiesz kiedy będzie ogłoszenie o evencie? nic tam wróbelki nie ćwierkały jeszcze?

i drugie pytanie: czy nie uwazasz, że ten wątek to taki trochę zaspamiony już jest? może warto by było zrobić nową odsłonę? z przeniesieniem niebywale istotnego postu @Nusion ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@Nusion wielkie dzięki za pracę :)

@chris07070707 niestety ale kiki ma rację ten wywiad to w większości bełkot że coś robią, a w najlepszym przypadku kopiują rozwiązania od kolegów

Te "ważne" informacje które umieściłeś są bardzo nieścisłe zwłaszcza że patrząc na tempo prac to będą w długim okresie ... albo i nie będą. Oczywiście nikt nie broni łykać jak pelikan prawdy z iG, niestety starczy przeskrollować kilka stron wstecz i poczytać jak to było np. z renowacją. Pomysł który był jasno zapowiedziany, wdrożony z bólem po długim czasie i na koniec z zupełnie innym rozwiązaniem niż było zamierzone (przypominam miał on na celu zintegrować schematy z podnoszeniem budynków ewentowych) stąd kolejne rozwiązania też tak mogą wyglądać, starczy że nieokreślnona grupa graczy zaprotestuje ;)

Aktualnie jakby troszkę dłużej przetrzymali pomysł to podnoszenie pupili mogłoby spokojnie zastąpić czar renowację... no ale

W każdym razie zgadzam się z @hassano wywiad ma na celu uspokoić społeczność, że oni są bardzo zapracowani, aczkolwiek parę razy fiknąłem kozła czytajac że trąbka ma jeden z najwyższych priorytetów albo tłumaczenie że gracz może sobie iść po pomoc sąsiedzką na apkę... no tak w sumie na twitterze też może zdobyć budynek społeczności, albo iść do pracy i sobie za to kupić diamenty itd. inaczej pisząc strasznie mętne i niskiego lotu te tłumaczenia

Aha a PvP to niezły dowcip :) jak by weszło jeszcze w wykonaniu iG to kasuję konta, bo serio wolę iść do bardziej renowanej "stajni" niż się tu bujać z walką

Inną perełką są multikonta :) to nie problem bo nie niszczą innego gracza, a zaraz czytam o problemie z pushingim, gdzie w tej grze to jest właśnie jedyna metoda na niszczenie graczy (rankingi, turnieje, ewenty oraz ogólne zniechęcenie na grę patrząc na znikomą reakcję GM-ów)
 

visit0r

Paladyn
drobna rozkmina ogólna
zbiory z duzej ilości studni a narzędzia
gdy jest nimi zapelniony magazyn kolejne nie wchodza, nie ma ich wedrujacych do magazynu, nie widac aby wyszly ze studzienki
i teraz sedno
zatkac magazyn monetami i mlotkami aby zwiekszyc szanse na diaksy czy studnia dajaca mlotki/ narzedzia przy pelnym magazynie jest uznana za pusta ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry