• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

blazius1

Tancerz ostrzy
Nie wiem co pociachał ale mam nadzieję, że trochę jeszcze nabluzgaliście na IG żeby tego eventu w ogóle nie było.

Nie szłoby, żeby włączyli jakikolwiek event zimowy z przeszłości? Nawet taki kulawy bez nagród głównych, co by tylko nowi gracze z naszych serwerów nie pouciekali?

Wyobraź sobie, że chcesz daily, otwierasz 14 skrzynek z 16 i nic, masz do wyboru dwie ostatnie, jedna ma daily a druga "przetasuj" i trafiasz "przetasuj" i ci resetuje wszystkie 16 do nieotwartych :D no ale jak się trafi "odkrycie" to jest szansa się dowiedzieć, w której jest daily. Fajna zabawa będzie :p
Rzeczywiście bardzo fajna. Osioł to wymyślił.
Szesnaście pól do jednego trafienia. "Losowy odłamek runy". Te "odkrycia", te "resety".
Kompletne kretyństwo.

Albo dla małych dzieci.

Ostatnia edycja:

Koval92

Rycerz
Nie wiem co pociachał ale mam nadzieję, że trochę jeszcze nabluzgaliście na IG żeby tego eventu w ogóle nie było.

Nie szłoby, żeby włączyli jakikolwiek event zimowy z przeszłości? Nawet taki kulawy bez nagród głównych, co by tylko nowi gracze z naszych serwerów nie pouciekali?

Rzeczywiście bardzo fajna. Osioł to wymyślił.
Szesnaście pól do jednego trafienia. "Losowy odłamek runy". Te "odkrycia", te "resety".
Kompletne kretyństwo.

Albo dla małych dzieci.
losowy odłamek runy na szczęście usunęli, ale 2 PW pozostały xD

blazius1

Tancerz ostrzy
W jaki sensie ten odłamek runy miał być losowy? Są inne odłamki niż "nielosowe"?
Napisał to ktoś, kto grę zna pobieżnie i nie bardzo wie do czego służą odłamki.

Mniejsza już nawet, że zniknął ten odłamek z nagród.

Wewe1

Zwiadowca
Brak informacji o ilości many i nasion w Ratuszu po tym jak ruszył event,gram z apki, ktoś też tak ma?
Jest podglad jak kliknę w skrzynkę na pasku,może to wystarczy.

Ostatnia edycja:

Aslana

Zwiadowca
Takie pytanie do twórców gry .
Czy Elvenar może zachować swój unikalny charakter?
Bo jeśli ma stać się kopią innej gry to na jaką choinkę zatrudniacie programistów? Jeśli odpowiadały by nam rozwiązania z FoE to byśmy grali w FoE. Wybraliśmy jednak Elvenar i chcielibyśmy żeby pozostał Elvenarem.