• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
Chyba budynki ewolucyjne nie są aż tak złe jak niektórzy ich chcą mieć po kilka sztuk, oczywiście pod warunkiem, że event w którym się je zdobywa jest "normalny" ;) , a nie taki, że aż się zakłada wątki o beznadziejnych eventach.
teraz dla odmiany przyda się jakiś ładny zestawik do poskładania ;)
 

Koval92

Kapłan
Też bym chciał zestaw. Karnawałowy do tej pory dziala

Przynajmniej wpasowuje się ewolucyjny do zestawu z karnawału, też ma te karnawałowe lampy na drewnianych palach i to samo podłoże.
Również chciałbym zestaw zamiast budynku, karnawałowy był jednym z najlepszych, świetne źródło many i ziaren. Mam ten plus zestaw sów śnieżnych.
Do tej pory żałuję, że nie mam Kirita i Kraraka, piękny zestaw :/
 
Też bym chciał zestaw. Karnawałowy do tej pory dziala
Ja rowniez nie pogardzilbym nowym zestawem, te stare sety sa fenomenalne. Ciagnalem i dalej ciagne za soba wszystkie zestawy od epoki Lesnych Elfow az do Elvenarow. W pewnym momencie mialem wybor - albo za diaksy ze studni kupowac magiczne rezydki, albo przeznaczyc diaksy na zakup schematow do produkcji zaklec renowacji w Akademii. Wybralem to drugie i absolutnie nie zaluje, ostatnio schowalem nawet wszystkie co do jednej manufaktury T1, T2 i T3, bo zestawy i budynki eventowe podniesione do poziomu aktualnej epoki dawaly mi wiecej surowcow, niz 24 w pelni rozbudowane manufaktury razem wziete. Tyle ze obawiam sie, ze era silnych zestawow w eventach juz minela i ze juz pewnie zadnych nowych nie zobaczymy...
 

Ethel

Rozbójnik
Nic się nie martw BookDragon- Święto Feniksa jest na wiosnę- a nie na Karnawał :) jest jeszcze nadzieja :D
 

Koval92

Kapłan
Przygody bractw raczej będą w styczniu i marcu pomiędzy dużymi eventami, więc jakieś artefakty wpadną przed feniksem, tylko pytanie jakie
Nie zdziwię się jak syreny/stonehenge/domki z piernika bo ostatnio były artefakty niedźwiedzi.
 

Nusion

Kapłan
"brand new play set" to z nieoficjalnych informacji na becie będzie prawdopodobnie mapa D tyle, że ze zwiększoną ilością odznak... >spoiler<
Jeśli to się okaże prawdą, no to faktycznie fantastyczna zmiana...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4281

Guest
Oby w nagrodę byly artefakty do domku z piernika. Napracowalem sie by zdobyc 7 na drugi domek i przydaly by się kolejne dwa.
 

DeletedUser

Guest
Faktycznie jeśli to zmiana to wersja D x1.5 ilość odznak to cisną mi sie na klawiaturę niecenzuralne literki.

Szczerze to mam dosyć kombinowania przez devsów i podnoszenie poprzeczki w nieskończoność wzieliby sie za podstawy bo nadal w apce nie ma jak dodawać PW sąsiadom (łańcuszki mi zdychają w bractwie), interfejs handlu poraża nieudolnością niezależnie czy to apka czy to przeglądarka i jeszcze garść dalszych poprawek by sie znalazło ale widocznie jest tak dobrze że trzeba ładować kija w szprychy w coś co ledwo się toczy, PB z powodu właśnie czasochłonności nigdy nie miały przewagi fanów a tu jeszcze +50%, no nie ma bata korzeń nie zapłonie na myśl o PB

A no i postanowienia noworoczne (że sobie forum odpuszczę) szlag trafił
 

Nusion

Kapłan
Nagrody w przygodach:

1 mapa:
- biblioteka
- 1 x 10PW
- 1 x 15PW

2 mapa:
- Artefakt do piernikowej chatki
- 1 x 15PW
- 1 x 20PW

3 mapa:
- Artefakt do piernikowej chatki
- Przyspieszacz 20h
- 1 x 15PW

No i niestety potwierdziła się informacja, że zostały zwiększone ilości odznak:

1578042709443.png
 

Midi67

Rozbójnik
Nagrody w przygodach:

1 mapa:
- biblioteka
- 1 x 10PW
- 1 x 15PW

2 mapa:
- Artefakt do piernikowej chatki
- 1 x 15PW
- 1 x 20PW

3 mapa:
- Artefakt do piernikowej chatki
- Przyspieszacz 20h
- 1 x 15PW

No i niestety potwierdziła się informacja, że zostały zwiększone ilości odznak:

no to będzie można w spokoju odpuścić PB :) może brak kliknięć trochę da do myślenia
 

Koval92

Kapłan
Co mi się nie podoba...
O ile zrozumiałe, że Feniksy i Miśki są potężne i ich artefakty były samodzielnie jako nagrody w przygodzie, to we wrześniowej przygodzie były do zdobycia 2 artefakty Stonehenge i 2 artefakty Syren.

Domek z piernika jest tej samej kategorii co Stonehenge i Syreny, a nie dość, że wsadzili te artefakty bez niczego innego, to jeszcze w przygodzie o zwiększonym poziomie trudności.

Jest to kolejne powiększenie poziomu trudności przy jednoczesnym obniżeniu nagród. Osobiście wydaje mi się, że utrudnienie eventów i przygód jest odpowiedzią na iglicę i tryb multi.
 

DeletedUser

Guest
Praktycznie to te artefakty ratują pb no bo jak komuś brakuje tego 1 czy 2... to się je robi
Bractw czysto pb jest garstka

@Koval92 a skąd ci się wzięło to obniżenie nagród? Odkąd są artefakty to tak mniej więcej było czyli 1-2 pw lub 1 bonus i2 artefakty plus budyneczek
 

Koval92

Kapłan
Praktycznie to te artefakty ratują pb no bo jak komuś brakuje tego 1 czy 2... to się je robi
Bractw czysto pb jest garstka

@Koval92 a skąd ci się wzięło to obniżenie nagród? Odkąd są artefakty to tak mniej więcej było czyli 1-2 pw lub 1 bonus i2 artefakty plus budyneczek

Słabsze budynki ewolucyjne były po 4 artefakty zarówno w przygodzie jak i w paczkach (2 stonehenge + 2 syreny).
Po 2 artefakty w przygodzie były silne budynki ewolucyjne (Feniks, Niedźwiedź)
 
Status
Zamknięty.
Do góry