• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

mayder

Tancerz ostrzy
Oczywiście nikt nie broni łykać jak pelikan prawdy z iG, niestety starczy przeskrollować kilka stron wstecz i poczytać jak to było np. z renowacją. Pomysł który był jasno zapowiedziany, wdrożony z bólem po długim czasie i na koniec z zupełnie innym rozwiązaniem niż było zamierzone

Ja mam takie wrażenie, że tam 80% ludzi pracujących nad grą to graficy z 10% programiści a reszta to jakiś woźny i sprzątaczki.
 
zatkac magazyn monetami i mlotkami aby zwiekszyc szanse na diaksy czy studnia dajaca mlotki/ narzedzia przy pelnym magazynie jest uznana za pusta ?
Moze nie za pusta, ale dzieje sie dokladnie to samo, co przy udzielaniu pomocy
sasiedzkiej przy pelnym ratuszu. Pomoc zostaje udzielona, a monety i mlotki
przepadaja. Tak samo jest w przypadku studni. Licznik sie zeruje, a jesli wypadly
mlotki lub monety to po prostu przepadaja. Szansy na wypadniecie diaksow na
pewno w ten sposob nie zwiekszymy ;)

EDIT:
A tak swoja droga, zauwazyliscie, ze tym razem nie ma zadnych spekulacji
czy w nadchodzacym evencie pojawia sie studnie jako nagrody dzienne ?
Pewnie w ostatnim evencie kazdy tak sie oblowil ze i tak nie mialby ich
gdzie postawic :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2264

Guest
Czwartek, trąbka milczy, termin rozpoczęcia eventu nadal pod znakiem zapytania. Nie wiem jak Was, ale mnie to irytuje. Stoję z rozbudową konstruktów tylko z tego powodu. Rozumiem, że to się wpisuje w totalne spowolnienie gry i zapychanie jej eventami.
One zazwyczaj zaczynają się w tygodniu, ciężko liczyć, ze ten akurat zacznie się w weekend, czyli co, przyszły tydzień?? :mad:
@jarqczy termin to nadal - niebawem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak to już niebawem, jutro powinno pojawić się ogłoszenie w tej sprawie.
 

Koval92

Kapłan
Moze nie za pusta, ale dzieje sie dokladnie to samo, co przy udzielaniu pomocy
sasiedzkiej przy pelnym ratuszu. Pomoc zostaje udzielona, a monety i mlotki
przepadaja. Tak samo jest w przypadku studni. Licznik sie zeruje, a jesli wypadly
mlotki lub monety to po prostu przepadaja. Szansy na wypadniecie diaksow na
pewno w ten sposob nie zwiekszymy ;)

EDIT:
A tak swoja droga, zauwazyliscie, ze tym razem nie ma zadnych spekulacji
czy w nadchodzacym evencie pojawia sie studnie jako nagrody dzienne ?
Pewnie w ostatnim evencie kazdy tak sie oblowil ze i tak nie mialby ich
gdzie postawic :D

Żebyś wiedział, ja mam drugie tyle zajęte co mi niziołki zajmują. Jakby nie studnie to bym niziołki 2x szybciej przeszedł. Chwilowo jestem nasycony studni, za to placówki na pewno by się przydały.

Wszystkie jednorożce są tęczowe, taka jest ta gra, kolorowa, piękna.
 

Tajniakos

Paladyn
Czwartek, trąbka milczy, termin rozpoczęcia eventu nadal pod znakiem zapytania. Nie wiem jak Was, ale mnie to irytuje. Stoję z rozbudową konstruktów tylko z tego powodu. Rozumiem, że to się wpisuje w totalne spowolnienie gry i zapychanie jej eventami.
One zazwyczaj zaczynają się w tygodniu, ciężko liczyć, ze ten akurat zacznie się w weekend, czyli co, przyszły tydzień??
@Kattina mnie tez już to powoli zaczyna mierzić... 3 tydzień jak jeża omijam warsztaty i manu 1 poziomu ;) czekajac na ivent a tu cisza ;). Coraz dłuższy czas jest od wstawienia iventów na betę do pojawienia się ich na żywych serwerach:mad: kiedyś to był tydzień i ani dnia dłużej a zaraz będą 3 tygodnie... Można było by tak @jarq dać ogłoszenie wcześniej a nie na ostatnią minutę?
@visit0r Jeżeli Ci się tęczowy unikorn nie podoba to zawsze można sobie go przepalić.A tak poza tym darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
@Kattina mnie tez już to powoli zaczyna mierzić... 3 tydzień jak jeża omijam warsztaty i manu 1 poziomu ;) czekajac na ivent a tu cisza ;). Coraz dłuższy czas jest od wstawienia iventów na betę do pojawienia się ich na żywych serwerach:mad: kiedyś to był tydzień i ani dnia dłużej a zaraz będą 3 tygodnie... Można było by tak @jarq dać ogłoszenie wcześniej a nie na ostatnią minutę?
@visit0r Jeżeli Ci się tęczowy unikorn nie podoba to zawsze można sobie go przepalić.A tak poza tym darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;)
od ręki poszedł do przetopu, mam inna strategie na kulture, 3 wielkie aukcje i 2 cudy kulturowe, dlatego jak wiekszosc niecierpliwie czekam na start ewentu :)
 

Koval92

Kapłan
Spodziewalem sie duzego przyrostu diamentow z 91 studni, ale to jak to wyglada naprawde przeroslo moje oczekiwania:)
ja z 27 postawionych od momentu postawienia (środek poprzedniego eventu) juz 2525 diamentów. Najfajniej wspominam dzień jak wypadło 200 za jednym zbiorem. Za 300 dokupilem schemat żeby zrobić 30 zaklęć w akademii i ulepszyłem sobie cały zestaw sów śnieżnych do niziołków. Studzienki są ekstra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry