• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser2264

Guest
Projekt graficzny eventu, łał, obrazek powoduje lekkie mdłości, jak się przyzwyczaję to już pewnie zniknie :) Siermiężny i brzydki, szkoda, bo temat daje spore pole do popisu.
Brzydkie, ale cieszę się, że zrezygnowano ze zdrapki i wróciła stara loteria, choć mocno okrojona, to jednak stanowczo lepsza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
<ciach>

A teraz tak:
+cieszę się z powrotu do skrzynek
+budynek no cóż bez zmian :) taki standart w tym systemie

- wartości budynku nie powalają, liczyłem na ziarna ale 1000 (z mnożnikiem 1700 łał) na dobę to nawet produkcji jednej manu nie zaspokoi...
- to samo z maną a złoto... serio?

? a dzienna jest z pętlą czy jak dawniej ograniczona?

No ale i tak wezmę udział trzeba pokazać iG że powórt do starych zasad jest lepszy niż to co ostatnio, bo jakby były zdrapki to pewnie odpuściłbym


edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Poprzednie eventy które miały dwie linie zadań (dzienną i stała) były skończone, chyba IG posłuchało że taki system był najlepszy i do niego powrócili. Poza tym @Nusion by napisała jeśli była by nieskończona linia zadań
No właśnie nic nie napisałam, a wygląda na to, że po ukończeniu głównej linii zadań będzie można kontynuować w rundzie bonusowej, która będzie trudniejsza i da nam mniej cukierków. Nie do końca jest dla mnie jasne, czy będzie ona nieskończona...
Tutaj jest oficjalne ogłoszenie z bety:
 
Rozumiem to tak, ze bonusowa linia zadan bedzie nieskonczona, ale z niewielka iloscia waluty za jedno zadanie.

Tak ogolnie sama struktura eventu jest dla mnie jak najbardziej ok :) Dwie linie zadan (dzienne + sekwencyjne), powrot do systemu skrzynek, redukcja ilosci przespieszaczy w skrzynkach, niewielka ilosc waluty za zadania z poznej petli - dla mnie wyglada to na choc czesciowe przywrocenie stanu wzglednej normalnosci. Najbardziej aktywni ugraja troche wiecej, ale bez takich szalenstw jak w Syrenkach czy Zodiakach, bo szalenstwa beda po prostu nieoplacalne - przyspieszacze wydane na robienie zadan nie mialyby szansy sie zwrocic. Brak limitu ilosci nagrod glownych nie gra tu az tak wielkiej roli, bo kilka budynkow dajacych mane czy ziarna w zaden sposob nie wplynie na ogolny balans gry. Skrzynki sa w miare tanie, wiec dziennych powinna wpasc calkiem przyzwoita ilosc, ilosc przyspieszaczy w skrzynkach zostala zredukowana, ale pewnie kilkaset h uda sie uzbierac (za malo, zeby pociagnely event, ale wystarczajaco wiele by przydaly sie w miescie). Z zadaniami na produkcje w rozbudowanych warsztatach/manufakturach i na dana ilosc mlotkow/surowcow juz sie w miare oswoilismy...

Jak na razie nie dostrzegam nic, do czego moglbym sie przyczepic :)
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
A_Evt_Evo_Car_XX_Burukbrak_Gaelagil.png

Valentine Float

index.php

Chariot of the Dwarven Brewery
index.php

Dragon Float
index.php

Woodelven Float
index.php

A Float of Bubbles
index.php

Float of the Constructs
index.php

A Halfling Carriage


Rasy Wróżek i Amunów całkowicie pominięte
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
No to jeśli dali taki system jak w zimowym, czyli sekwencja zadań a potem cięższa bonusowa to ... faktycznie nie ma sie do czego przyczepić

Smutne tylko to, że takie proste ogarnięcie systemu zajeło im z grubsza pół roku, nie wiem co brali ale dawało niezłego tripa ;)
 

Koval92

Kapłan
Wymagane poziomy manufek i warsztatów pojawiają się w 4 segmencie questów (jeszcze przed bonusowymi), do głównej linii zadań powróciły również questy na rozbudowę budynków do pewnego poziomu, ukończ prowincję i rozwiąż X konfliktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry