• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
W budynku Stonehenge wprowadzono dziś na becie zmiany.
Produkcja z 24h zmieniła się na 48h, w związku z czym ilość surowców została podwojona.
Inaczej sprawa ma się z PW.
W wersji 24h budynek dawał na poziomie 8 - 1PW, na 9 - 1PW, na 10 - 2PW.
W wersji 48h daje na poziomie 8 - 1PW, na 9 - 2PW, na 10 - 3PW.

Kolejna zmiana w dzisiejszej aktualizacji na becie to zmiana w turnieju. Po kliknięciu w walkę auto nie ma potwierdzenia. Niewiele, ale zawsze coś :)
 

DeletedUser

Guest
A'propos tego nowego feniksowegu up'a dla niektórych to moze być fajne (ja miałem 9ty poziom) a dla innych... są przecież jeszcze dwa feniksy do postawienia

I znowu trzeba będzie wyskrobać miejsce na Stonehedge ;P i zawsze jakaś studnia wpadnie
 
Mnie poki co ten budynek nie przekonuje. Postaram zebrac sie wszystkie ulepszenia ale jakos nie bede sie na niego rzucac. Moze go jeszcze poprawia
Mam podobne odczucia. Daleki jestem wprawdzie od przesadnej krytyki, bo jesli zliczymy
razem te wszystkie bonusy uwzgledniajac popke i kulture to wcale zle to nie wyglada, ale
dla mnie to raczej budynek z kategorii "mozna postawic", ale nie z kategorii "trzeba postawic" ;)
Tym razem zdecydowalem, ze nie bede wybieral skrzynek pozwalajacych na zdobycie
jak najwiekszej ilosci artefaktow, tylko skoncentruje sie na nagrodach dziennych, wybierajac
skrzynki dajace zysk portalu. W przypadku braku takowych wybiore te z najwieksza szansa
na nagrode dzienna lub na dodatkowa walute. Czy Stonehenge postawie czy nie bedzie
pewnie zalezalo od poziomu, na jaki bede mogl ten budynek podniesc, ale jesli okaze sie
ze skoncze tylko z 5 czy 6 artefaktami to plakal nie bede, budynek zostanie w inwentarzu ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Dokladnie, tez jakos nie uwazam go za zlego, ot kolejna ciekawostka ale bez jakiegos przesadyzmu. Feniks Ognia daje zyski i tego nie mozna z niczym porownac, to jest cos co kazdy doceni, tymbardziej ze nigdy nie przestanie dawac tych zyskow.
Pytanie jakie beda dzienne, bo cholera nie chce mi sie wierzyc zeby znowu tak szybko studnie byly. Jesli jakims cudem beda to wybor znowu jest oczywisty. Chocbym mial zburzyc miasta na 1 i 3 to wcisne tam tyle studni ile sie da :p. Pytanie czy w dziennych bedzie zysk portalu albo znowu 30 PW. Mnie na tych budynkach dziennych wogole nie zalezy. Jesli jakis wpadnie jak losuje, to go poprostu rozkladam. Fajnie jakby tworcy dali info czy to juz koniec artefaktow do Feniksow, czy mozna pozostale 2 rozebrac
 

DeletedUser2262

Guest
[...]Fajnie jakby tworcy dali info czy to juz koniec artefaktow do Feniksow, czy mozna pozostale 2 rozebrac
IG wpadło na pomysł podnoszenia poziomu budynków artefaktami, z tego co widzimy, to z bardzo dużym entuzjazmem podeszli do tego tematu. Jeśli będą pojawiać się w przyszłości jeszcze kolejne budynki podnoszone artefaktami, to osobiście uważam że:
phoenix-artifact-in-inventory.png
ARTEFAKT
powinien (być jednego rodzaju i) służyć do uprade'owania wszystkich budynków w grze (które wymagają artefaktów)!

.....................................(moim zdaniem nie powinno być takiej sytuacji że dany artefakt pasuje tylko do konkretnego budynku)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ehh trudno sie nie zgodzić ale iG na to nie pójdzie, były schematy doszły renowacje - wdepneli w artefakty i ... nic sie nie nauczyli
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
IG wpadło na pomysł podnoszenia poziomu budynków artefaktami, z tego co widzimy, to z bardzo dużym entuzjazmem podeszli do tego tematu. Jeśli będą pojawiać się w przyszłości jeszcze kolejne budynki podnoszone artefaktami, to osobiście uważam że:
phoenix-artifact-in-inventory.png
ARTEFAKT
powinien (być jednego rodzaju i) służyć do uprade'owania wszystkich budynków w grze!

.....................................(moim zdaniem nie powinno być takiej sytuacji że dany artefakt pasuje tylko do konkretnego budynku)

ehh trudno sie nie zgodzić ale iG na to nie pójdzie, były schematy doszły renowacje - wdepneli w artefakty i ... nic sie nie nauczyli
No powiem wam ze to by byl strzał w dziesiatke, robisz takie budynki na jakie masz ochote, nawet 3 feniksy, wolnosc i swoboda
 

DeletedUser2262

Guest
ehh trudno sie nie zgodzić ale iG na to nie pójdzie, były schematy doszły renowacje - wdepneli w artefakty i ... nic sie nie nauczyli
No może aż tak daleko nie chciałem iść, bo nie dopisałem wszystkiego. W związku z nadchodzącym eventem pojawia się kolejny artefakt, który służy do upgrade'owania nowego budynku (STONEHENGE) ale feniksów już nie, i wychodzi na to że w przyszłości możemy mieć w inwentarzach kilka(naście) różnych rodzajów artefaktów, a wg mnie powinien być jeden artefakt to tego rodzaju budynków.
 

visit0r

Paladyn
inna zmiana troszkę się nie podoba
dodali ewentowy crap do losowania w akademii magii zmniejszając i tak niezbyt wysoką szansę na diamenty ;(
upload_2019-5-18_3-20-11.png
 

DeletedUser3575

Guest
Można wstrzymać się z losowaniem do zakończenia eventu. Przecież jak uzbierasz na skrzynkę nie ma przymusu jej otwierania od razu a mgła zbiera się dalej.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Na 3 swiatach ani razu nie trafilem diamentow wiec to akurat mnie grzeje czy to dodali. To bylo juz na stronie opisane
 

DeletedUser3642

Guest
Dzisiaj akurat na s2 wpadło mi 500 diaxów z akademii :D Dzięki czemu na s3 kwatera rozbudowana na 4 lvl :)
Trafiło się ślepej kurze zarno, ot co :p
 
inna zmiana troszkę się nie podoba
dodali ewentowy crap do losowania w akademii magii zmniejszając i tak niezbyt wysoką szansę na diamenty ;(
Mi sie to akurat podoba. Wczoraj w bractwie omowilismy 2
mozliwosci, jak to mozna optymalnie wykorzystac.

1. Juz teraz wypelniac Mistyczny Obiekt i zatrzymac sie
tuz przed koncem, by mozna go bylo szybko dokonczyc
i otworzyc juz po rozpoczeciu eventu. Krotko mowiac
nie otwieramy Mistycznego Obiektu przed rozpoczeciem
eventu. Caly czas produkujemy katalizatory na zapas.

2. Jak wyzej, tyle ze wypelniamy Mistyczny Obiekt do
samego konca, ale go nie zbieramy. Z otwieraniem czekamy
na wejscie eventu. W odroznieniu od opcji nr.1 tworzymy
w Akademii dalej, "punkty" za tworzenie powinny sie liczyc
juz do nastepnego Mistycznego Obiektu. Czyli po starcie
eventu natychmiast mozemy otworzyc jeden Obiekt, a nastepny
powinien byc juz w znacznym stopniu wypelniony z tworzenia
"na zapas" ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Mi sie to akurat podoba. Wczoraj w bractwie omowilismy 2
mozliwosci, jak to mozna optymalnie wykorzystac.

1. Juz teraz wypelniac Mistyczny Obiekt i zatrzymac sie
tuz przed koncem, by mozna go bylo szybko dokonczyc
i otworzyc juz po rozpoczeciu eventu. Krotko mowiac
nie otwieramy Mistycznego Obiektu przed rozpoczeciem
eventu. Caly czas produkujemy katalizatory na zapas.

2. Jak wyzej, tyle ze wypelniamy Mistyczny Obiekt do
samego konca, ale go nie zbieramy. Z otwieraniem czekamy
na wejscie eventu. W odroznieniu od opcji nr.1 tworzymy
w Akademii dalej, "punkty" za tworzenie powinny sie liczyc
juz do nastepnego Mistycznego Obiektu. Czyli po starcie
eventu natychmiast mozemy otworzyc jeden Obiekt, a nastepny
powinien byc juz w znacznym stopniu wypelniony z tworzenia
"na zapas" ;)
Sound like good plan :p
 

visit0r

Paladyn
Mi sie to akurat podoba. Wczoraj w bractwie omowilismy 2
mozliwosci, jak to mozna optymalnie wykorzystac.

1. Juz teraz wypelniac Mistyczny Obiekt i zatrzymac sie
tuz przed koncem, by mozna go bylo szybko dokonczyc
i otworzyc juz po rozpoczeciu eventu. Krotko mowiac
nie otwieramy Mistycznego Obiektu przed rozpoczeciem
eventu. Caly czas produkujemy katalizatory na zapas.

2. Jak wyzej, tyle ze wypelniamy Mistyczny Obiekt do
samego konca, ale go nie zbieramy. Z otwieraniem czekamy
na wejscie eventu. W odroznieniu od opcji nr.1 tworzymy
w Akademii dalej, "punkty" za tworzenie powinny sie liczyc
juz do nastepnego Mistycznego Obiektu. Czyli po starcie
eventu natychmiast mozemy otworzyc jeden Obiekt, a nastepny
powinien byc juz w znacznym stopniu wypelniony z tworzenia
"na zapas" ;)
twierdzisz że szansa na marne 200 esencji czy jak sie to zwie jest lepsza niz szansa na kilkaset diamentow?
 
twierdzisz że szansa na marne 200 esencji czy jak sie to zwie jest lepsza niz szansa na kilkaset diamentow?
Szansy na 500 diamentow nie usunieto, tylko na czas eventu zmniejszono ja z 20% do 15%,
czyli marginalnie. Za to dodano szanse 25% na dodatkowe 200 waluty eventowej. Tak, twierdze
ze na czas eventu to zdecydowanie bardziej korzystne dla graczy rozwiazanie ;)
 

DeletedUser2264

Guest
Dokładnie tak powinno być, miałoby to większy, długofalowy sens. Jeśli fenek wojenny daje takiego ostrego kopa w turniejach to szans na wyrównanie różnicy powinno być więcej.

IG wpadło na pomysł podnoszenia poziomu budynków artefaktami, z tego co widzimy, to z bardzo dużym entuzjazmem podeszli do tego tematu. Jeśli będą pojawiać się w przyszłości jeszcze kolejne budynki podnoszone artefaktami, to osobiście uważam że:
phoenix-artifact-in-inventory.png
ARTEFAKT
powinien (być jednego rodzaju i) służyć do uprade'owania wszystkich budynków w grze (które wymagają artefaktów)!

.....................................(moim zdaniem nie powinno być takiej sytuacji że dany artefakt pasuje tylko do konkretnego budynku)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Losowalem na glownym swiecie juz chyba z 10 razy, na 1 i 3 po 3-4, ani razu nie dostalem diamentow, wiec dla mnie te ich 20% moga se w buty wsadzic.

Trzeba by prosic @jarq zeby przekazal o tych jednolitych artefaktach. Ulepszasz co chesz i jak chcesz, wszystko jest jednolite, a nie wchodzisz w zakladke bonusow a tam 4 podstrony z roznymi pierdolami a teraz dojda jeszcze kolejne artefakty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry