• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No może aż tak daleko nie chciałem iść, bo nie dopisałem wszystkiego. W związku z nadchodzącym eventem pojawia się kolejny artefakt, który służy do upgrade'owania nowego budynku (STONEHENGE) ale feniksów już nie, i wychodzi na to że w przyszłości możemy mieć w inwentarzach kilka(naście) różnych rodzajów artefaktów, a wg mnie powinien być jeden artefakt to tego rodzaju budynków.

Ja to zrozumiałem, ale piszę :

- zrobili schematy, renowacja miała je usunąć i ujednolicić upowanie budynków - stało się inaczej
- zrobili upowanie budynków, robią dokłądnie ten sam model co ze schematami, jeśli powyższe ich nic nie nauczyło to tym bardziej specjalnie robią te upy do każdego budynku osobno, by w ten sposób konkretne upy były/będą bezcenne

A co do mistycznej mgły, tylko opcja nr 2, już ją testowałem i wiem że po przekroczeniu skrzynki mgła się dalej zbiera (nie wiem czy po dwóch pełnych skrzynkach też) w każdym razie warto zbierać by poczekać do następnego bonusu 75 mgieł za skrzynkę. Z mojej strony trafiłem 500 diaxów tylko raz na kilka-kilkanaście skrzyń
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jeśli nie będzie studni w dziennych nagrodach (co jest bardzo prawdopodobne) to mam nadzieję że zamiast nich dadzą placówki handlowe.
 

Koval92

Kapłan
Było bardzo dużo studni do zdobycia więc w ramach odmiany mogłby być jeden dzień z placówkami. Mam nadzieję, że team gry zrozumie, że mało kto dba o inne budynki niż studnia + placówka + nagrody główne (Stonehenge słabo wypada nawet jako główna).

Dokładnie tak powinno być, miałoby to większy, długofalowy sens. Jeśli fenek wojenny daje takiego ostrego kopa w turniejach to szans na wyrównanie różnicy powinno być więcej.

Również się zgadzam, obawiam się, że teraz nie zobaczymy artefaktów feniksa przez długi czas, a są one najbardziej pożądaną nagrodą w grze obecnie.

Co do diamentów na 4 skrzynki mogące dać 500 diamentów do tej pory z trzech miałem +500 diamentów. Tylko z czwartej te 4 niebieskie zamrożone badziewia.
 
A propos nagrod dziennych, jak na razie wszystkie 3 budynki, ktore pojawily
sie na becie byly do wygrania w evencie Przemarsz Stad prawie 2 lata temu.
https://www.gamersgemsofknowledge.com/march-of-the-herds
Gdyby isc dalej tym tropem mozna sie spodziewac tez Polany Kurczakow i
Smoczej Matki (moj ulubiony budynek pop/kul) ;).
Pierwszego dnia na becie jako nagroda dzienna bylo Stadne Zgromadzenie,
ktore wtedy bylo jedna z nagrod glownych. Gdyby pozostale dwie glowne
rowniez pojawily sie jako nagrody dzienne, uuchh ;)
Szczegolnie trzecia glowna z tamtego eventu (Cozy Farm) jako nagroda
dzienna w tym evencie to by dopiero bylo cos ;)
 

visit0r

Paladyn
A propos nagrod dziennych, jak na razie wszystkie 3 budynki, ktore pojawily
sie na becie byly do wygrania w evencie Przemarsz Stad prawie 2 lata temu.
https://www.gamersgemsofknowledge.com/march-of-the-herds
Gdyby isc dalej tym tropem mozna sie spodziewac tez Polany Kurczakow i
Smoczej Matki (moj ulubiony budynek pop/kul) ;).
Pierwszego dnia na becie jako nagroda dzienna bylo Stadne Zgromadzenie,
ktore wtedy bylo jedna z nagrod glownych. Gdyby pozostale dwie glowne
rowniez pojawily sie jako nagrody dzienne, uuchh ;)
Szczegolnie trzecia glowna z tamtego eventu (Cozy Farm) jako nagroda
dzienna w tym evencie to by dopiero bylo cos ;)
wielka aukcja jako nagroda dzienna rozwiązuje problem kultury, mimo gabarytów zdobywając kilka z losowań ma się załatwioną kulturkę dla miasta bez potrzeby innych budynków, tak propos, moze ktoś pdrzucić link do listy budynkow ewentowych z ich parametrami ?
 

DeletedUser2264

Guest
Faktycznie, słabo, że Stadne zgromadzenie jest na dzień dobry, przyspieszacze zaraz potem.. ale jest nadzieja, że im dalej w las tym ciekawiej :D Głowna nagroda póki co mnie zupełnie nie nęci, ale nigdy nie mów nigdy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Wczoraj na becie była aktualizacja, która wprowadziła zmiany w niektórych zadaniach eventowych. Niestety nie na korzyść graczy.
Nie znam wszystkich zmian póki co, ale na pewno zostały zmienione zadania typu
- Zdobądź lub użyj x Katalizatorów
na
- Zdobądź x Katalizatorów
(nie wiem, czy wszystkie, czy tylko niektóre, na pewno w 65, 82 i 84)
Pewnie dlatego, że "użycie" wymagało jedynie rozpoczęcia tworzenia i od razu można było je anulować nie tracąc katalizatorów i czasu...
Jak już będę znała wszystkie zmiany to zaktualizuję listę zadań.
 

DeletedUser2262

Guest
Patrząc na zadania Letniego Przesilenia to chyba będzie najtrudniejszy Event do tej pory. Oby nagrody dzienne okazały się chociaż adekwatne... :confused:
 

DeletedUser174

Guest
mimo wszystko zadanie na x katalizatorów mnie nie przeraża... jak na zwiad muszę czekać 6 dni (a zaraz pewnie i 7 zacznę) to się cieszmy ze nie musimy robić 7 zwiadów... gluty przy tym to pestka. A najtrudniejsze zadanie to zwiady 2+.Reszta spokojnie jest do ogarnięcia.
I do tego nie ma obowiązku robienia eventu :D
demonizowanie zadań i tak nie ma sensu... co by nie dali i tak to łykniemy jak pelikany
 

DeletedUser2264

Guest
Pełna zgoda Kiki :)
Ja tradycyjnie na listę zadań zaglądam dopiero pod koniec eventu, albo wcale :D
Ostatnio złamałam zasadę bo ptasior był tego wart.

mimo wszystko zadanie na x katalizatorów mnie nie przeraża... jak na zwiad muszę czekać 6 dni (a zaraz pewnie i 7 zacznę) to się cieszmy ze nie musimy robić 7 zwiadów... gluty przy tym to pestka. A najtrudniejsze zadanie to zwiady 2+.Reszta spokojnie jest do ogarnięcia.
I do tego nie ma obowiązku robienia eventu :D
demonizowanie zadań i tak nie ma sensu... co by nie dali i tak to łykniemy jak pelikany
 

DeletedUser2264

Guest
Ljos, czyli trzeba nazbierać przyspieszaczy 14h i puścić je wszystkie na katalizatory :) wiem, to nie jest śmieszne :D to totalnie bez sensu. Ale może podczas eventu puszczą też Wyzwania i wtedy damy radę :D

Dla graczy z niskim poziomem akademii każdy katalizator to 15h produkcji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry