• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

mayder

Tancerz ostrzy
Dobra jest pytanie do was i do @jarq
Pare dni temu dokladnie nie pamietam kiedy. Wchodzilem na gre z telefonu i nagle komunikat ze jaks aktualizacja, zdziwiony bo zawsze byla przed i po evencie, ale tu sie szybko cos sciagnelo i gra odpalila. W pierwszej chwili nic nie zuwazylem do poki nie musialem puscic produkcji i wtedy szok i niedowierzanie bo przy wejsciu w produkcje manu byla strzalka w bok i jak sie wybralo jakas produkcje niezaleznie z jakim czasem, mozna bylo przejsc na kolejna manu i wybrac znowu i tak do wszystkich manu danego typu. W warsztatach tez to bylo tylko o tyle lepiej ze byl taki maly ptaszek zeby go zaznaczyc i mozna bylo puscic odrazu we wszystkich warsztatach. Bardzo mi sie to podobalo, ale potem zniknelo ktos wie co to bylo? Nie powiem bylo swietne i bardzo przyspieszalo zabawe na telefonie. Teraz juz tego nie ma. Ktos cos wie na ten tema?

Czemu ci to zniknęło to nie wiem, ja mam tą opcję już od dobrego miesiąca.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jakies podpowiedzi? Uzywam nawet 2 telefonow, bo jeden lezy jako zapasowy i na nim sobie lapki klikam i tylko na jednym to bylo i zniknelo
 

mayder

Tancerz ostrzy
Jakies podpowiedzi? Uzywam nawet 2 telefonow, bo jeden lezy jako zapasowy i na nim sobie lapki klikam i tylko na jednym to bylo i zniknelo

Gdzieś czytałem że z tym jest tak jak było z możliwością odwiedzin innych graczy na aplikacji czyli tylko początkowo jakaś grupa graczy wybrana losowo miała do tego dostęp żeby przetestować a dopiero potem to wprowadzić dla wszystkich. Nie mam pojęcia dlaczego to ci się pojawiło i zaraz zniknęło. Musiałbyś do supportu napisać, może oni coś pomogą.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jakies podpowiedzi? Uzywam nawet 2 telefonow, bo jeden lezy jako zapasowy i na nim sobie lapki klikam i tylko na jednym to bylo i zniknelo
Powiem szczerze że nie wiem dlaczego Ci to zniknęło, tak jak pisali poprzednicy jest grupa graczy która to ma i na której to testujemy. W poniedziałek postaram się coś więcej dowiedzieć, pisz do mnie na prv.
 

Koval92

Kapłan
16c5467c660ba.png


Z instagrama elvenaru:

"Coś było widziane niedaleko wybrzeży... ale kto? Co? "

Ciekawe czy to będzie 15 rozdział? Na forum US znalazłem informację, że to ma być część jakiegoś eventu wakacyjnego związanego z plażą, ale nikt nie wie, jest zbyt wcześnie na kolejny event sezonowy a nowa rasa wypada na okolice 18-20 sierpnia.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3575

Guest
Jak zawsze piękna grafika. Ciekawe czy zaleją nam przepaście na mapie wodą :D wolałabym event bo do nowej rasy mi daleko.
 
Katti, to przeciez zaden problem... Mozesz wziac przyklad ze mnie i ten minievent
calkowicie zignorowac ;) Prawie zawsz ingnorowalem minieventy i nigdy tego
nie zalowalem. Tym razem rowniez zalowac nie zamierzam, wezme sobie troche
wolnego, po 2 duzych eventach przyda sie taki urlopik na rozbudowy i ogarniecie
miasta w nowej rasie ;)
 

Nusion

Kapłan
Kolejny event, Queen of the Seas, 39 zadań, 10 dni, w nagrodę domek 4x4 z populacją i kulturą oraz studnia :)

1. Przemieść budynek
2. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
3. Zamieść 3 oferty handlowe
4. Zaakceptuj 3 oferty handlowe gracza lub hurtownika
5. Wyprodukuj Trunki 3x (warsztat 5min)
6. Wyprodukuj Proste Narzędzia 5x (warsztat 15min)
7. Wykorzystaj 3PW
8. Kup 3PW
9. Zdobądź 3 relikty
10. Rozbuduj 3 budynki do poziomu 4 lub wyższego
11. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 3h)
12. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (bonus 9h)
13. Rozwiąż 4 konflikty na mapie LUB 20 w turnieju
14. Wyprodukuj Trunki 20x (warsztat 5min)
15. Wyprodukuj Proste Narzędzia 10x (warsztat 15min)
16. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB zdobądź 600 Fragmentów Zaklęć
17. Wyprodukuj Chleb 15x (warsztat 1h)
18. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 10x (warsztat 3h)
19. Wykorzystaj 10PW
20. Kup 10PW
21. Rozwiąż 8 konfliktów na mapie LUB 40 w turnieju
22. Zdobądź LUB użyj 2 zaklęcia
23. Zdobądź dużą ilość monet
24. Zdobądź 5 zaklęć
25. Wyszkol jednostki
26. Zdobądź LUB użyj 5 zaklęć
27. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 13 lub wyższego
28. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 10x (warsztat 3h)
29. Wyprodukuj Kosz Zakupów 8x (warsztat 9h)
30. Rozbuduj 5 budynków do poziomu 5 lub wyższego
31. Wykorzystaj 15PW
32. Kup 15PW
33. Wyszkol jednostki
34. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 10x (bonus 9h)
35. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 6x (bonus 1d)
36. Zdobądź LUB użyj 6 zaklęć
37. Zdobądź 600 Fragmentów Zaklęć
38. Rozwiąż 12 konfliktów na mapie LUB 60 w turnieju
39. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB zbadaj 1 technologię
KONIEC

queen of the seas.jpg

Mauriel.jpg

Mauriel staty.jpg

https://elvengems.com/queen-of-the-seas/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2264

Guest
Katti, to przeciez zaden problem... Mozesz wziac przyklad ze mnie i ten minievent
calkowicie zignorowac ;) Prawie zawsz ingnorowalem minieventy i nigdy tego
nie zalowalem. Tym razem rowniez zalowac nie zamierzam, wezme sobie troche
wolnego, po 2 duzych eventach przyda sie taki urlopik na rozbudowy i ogarniecie
miasta w nowej rasie ;)
Wezmę :) jak widzę rozbuduj budynki do poziomu... to od razu łatwiej podjąć decyzję :) Wakacje eventowe nam się po prostu należą :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry