• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
Nie mam pojęcia, na to wygląda. Ale przy ilości odkrywanych prowincji, których wymagają eventy to chyba niewiele ;)
wlasnie sprawdzilem i mam zdobytych 546, odkrytych sie nie chce liczyc, de facto zdjecie limitu nawet przy przeliczniku 18 by wielu osobom dalo od reki cały pasek
 

gamin

Rozbójnik
Czy drzewko i tym razem mozna "przeskoczyc" na samych portalowkach?
Pamietam ze byly takie dyskusje na temat konstruktow gdzie potrzebnych bylo ok 1200% zeby nie stawiac budynkow rasy .
 

DeletedUser3490

Guest
Nusion podała koszty badań. Mam pytanie. Czy każdy będzie miał dokładnie takie same koszty, czy też będzie to uzależnione od bonusowych manufaktur? Rozumiem, że suma kosztów będzie taka sama, ale może rodzaj się zmieni? Każdy ma jakieś inne bonusy więc wypadałoby to wziąć pod uwagę.
 

Nusion

Kapłan
Nusion podała koszty badań. Mam pytanie. Czy każdy będzie miał dokładnie takie same koszty, czy też będzie to uzależnione od bonusowych manufaktur? Rozumiem, że suma kosztów będzie taka sama, ale może rodzaj się zmieni? Każdy ma jakieś inne bonusy więc wypadałoby to wziąć pod uwagę.
Drzewko badań zawsze było takie samo dla każdego, więc i tym razem tak będzie.
Z tego co tam zerknęłam to ilość surowców jest w miarę wyrównana patrząc całościowo na koszty drzewka
I w sumie co mają bonusy do tego? Każdy produkuje coś tam i wymienia to 1:1 na rynku na pozostałe dwa surowce
 

DeletedUser3490

Guest
Dziękuję za odpowiedź. Masz rację:) Teraz bardziej się przyjrzałem tabelce kosztów. Już wiem gdzie zrobiłem błąd:)
 

Koval92

Kapłan
W Antycznych cudach elvenarów zaszły zmiany wg informacji z Bety, Źródło Młodości daje teraz również kulturę (maksymalnie na 30 poziomie daje 150 x poziomy wszystkich cudów razem wziętych) , a Wirujący Magazyn oprócz powiększenia pojemności portali rasy, dostał również bonus do produkcji żywych towarów, podobnie jak ma Zakrzywienie Czasu w Konstruktach.

źródło: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/chapter-15-the-elvenar.13783/page-7#post-79108

Nie wiadomo na razie, jak te bonusy się będą dodawać, na razie wg informacji z kodu źródłowego, mnożą się przez siebie (Zakrzywienie lvl 1 +24% i Magazyn lvl 1 + 20%)

1.24 x 1.2 = 1.488 = 48%, tak to na razie wygląda w kodzie gry.

Pojawiły się komentarze o tym, że warsztaty w Elvenarach dają ponad drugie tyle młotków co w konstruktach, a orkowe gniazda ponad 100% więcej orków.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
W Antycznych cudach elvenarów zaszły zmiany wg informacji z Bety, Źródło Młodości daje teraz również kulturę (maksymalnie na 30 poziomie daje 150 x poziomy wszystkich cudów razem wziętych) , a Wirujący Magazyn oprócz powiększenia pojemności portali rasy, dostał również bonus do produkcji żywych towarów, podobnie jak ma Zakrzywienie Czasu w Konstruktach.

źródło: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/chapter-15-the-elvenar.13783/page-7#post-79108

Nie wiadomo na razie, jak te bonusy się będą dodawać, na razie wg informacji z kodu źródłowego, mnożą się przez siebie (Zakrzywienie lvl 1 +24% i Magazyn lvl 1 + 20%)

1.24 x 1.2 = 1.488 = 48%, tak to na razie wygląda w kodzie gry.

Pojawiły się komentarze o tym, że warsztaty w Elvenarach dają ponad drugie tyle młotków co w konstruktach, a orkowe gniazda ponad 100% więcej orków.
to juz weszło na becie czy tylko przepuszczenia jak to będzie działało ?
 

Koval92

Kapłan
to juz weszło na becie czy tylko przepuszczenia jak to będzie działało ?

Nie wiem czy już jest czy wejdzie w najbliższej aktualizacji, bo nie mam dostępu do panelu cudów na becie, gdyż mam tam konto w 1 rozdziale. Zazwyczaj aktualizacje są w poniedziałki tam.

Wejdzie na pewno bo wszystkie cuda mają 2 efekty a te miały tylko jeden. Jest już w kodzie gry współczynnik 150*poziom cudów dla źródła oraz 120% żywych towarów dla magazynu.


Być może już to jest - ktoś ma konto na becie z odblokowanymi cudami, żeby zobaczyć?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1874

Guest
Czy ja wiem czy żart... to wciąż kilkukrotnie więcej niż w ostatnim wyzwaniu tego typu u nas xD
 

Koval92

Kapłan
Czy i w tym przypadku manufaktury muszą być na aktualnym poziomie -1? :D

Będą jaja jak na przygody będzie potrzeba wszystkie 3 rodzaje manu -3 oraz warsztatów -3. Będzie zabawa haha

Po Feniksie tydzień czasu dali wyzwanie z artefaktem feniksa w nagrodę, po misiach PW. Logiczne.

U nas miśki "wykruszyły" kolejne 2 osoby z bractwa. Lepiej niech dadzą w nagrodę paczkę chusteczek na otarcie łez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry