• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bo to wyzwanie ... na cierpliwość :p
Jak będą normalne manu to zapoluje a tak to szkoda czasu. Choć budowa 90 manu dla kilku pw... przez te nieskończone pętle w ewentach prawie wszystko zdewaulowało (poza przyspieszaczami) :/ co za kretyna przyjęli do firmy
 

Nusion

Kapłan
Poziom manu nie ma znaczenia w wyzwaniu, zalicza z każdej, może być na 1 poziomie i nie musi być bonusowa
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Na becie na okres 2 tygodni została podwojona ilość teleportów, jakie można zdobyć w Iglicy. Dziś środa, a więc 3 Iglice się na to załapią. Być może i u nas to wejdzie za jakiś czas, więc jeśli komuś zależy na teleportach, to warto rozważnie podejść do Iglicy i nie robić jej od razu w niedzielę :)

View attachment 996
Normalnie za takie niusy to bym Ci wino i kwiaty kupił
 

Tajniakos

Paladyn
@jarq to ja powtórzę pytanie, bo odpowiedzi nie otrzymałam, rozumiem, zarobiony jesteś, ale chciałabym jednak dowiedzieć się czy dostaniemy wzorem bety po 10 sztuk czaru teleportu. Będę wdzięczna za odpowiedź czy coś może wiesz na ten temat :)
@Kattina Było by miło :D Jednak sądzę, że na żywych serwerach tych 10 teleportów nie dostaniemy, bo gdy wchodziły na betę była informacja, że gracze dostają po 10szt zaklęcia teleportacji w celach testowych :) U nas jakby mieli je dać to raczej dali by je nam na starcie :)
 

DeletedUser174

Guest
@Kattina Było by miło :D Jednak sądzę, że na żywych serwerach tych 10 teleportów nie dostaniemy, bo gdy wchodziły na betę była informacja, że gracze dostają po 10szt zaklęcia teleportacji w celach testowych :) U nas jakby mieli je dać to raczej dali by je nam na starcie :)
będziemy musieli sie jeszcze upewnić czy na niemieckich a amerykańskich serwerach jednak takiego prezentu nie bedzie... zachowanie czujności wysoce wskazane
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq to ja powtórzę pytanie, bo odpowiedzi nie otrzymałam, rozumiem, zarobiony jesteś, ale chciałabym jednak dowiedzieć się czy dostaniemy wzorem bety po 10 sztuk czaru teleportu. Będę wdzięczna za odpowiedź czy coś może wiesz na ten temat :)
Dokładnie tak jak kolega pisał, na becie dostali to gracze w ramach testów, u nas jak na razie nic takiego nie będzie.
 

Koval92

Kapłan
Dokładnie tak jak kolega pisał, na becie dostali to gracze w ramach testów, u nas jak na razie nic takiego nie będzie.

Dlaczego teleportacja nie działa na budynki ewolucyjne? One są cenniejsze niż pop/kult, jakby ktoś chciał je schować to nie ma możliwości...

Na becie panel prowincji wszedł, można wejść w każdą prowincję prosto z miasta i wystartować zwiad wybranej prowincji bez jeżdżenia po mapie świata

province_overview_button.png


province_overview.png


province_overview2.png
 
Ostatnia edycja:

Proqrator

Rozbójnik
Oo to przygotowali zeby bylo nam latwiej robic w kolko zadanie na zwiad prowincji w nastepnych ewentach. Milo...
A tak bez narzekania to fajna opcja, ale jest sporo wazniejszych spraw do zrobienia niz to
 

DeletedUser174

Guest
Dlaczego teleportacja nie działa na budynki ewolucyjne? One są cenniejsze niż pop/kult, jakby ktoś chciał je schować to nie ma możliwości...
moja teoria brzmi, że musieliby "rozkładać" budynki na artefakty. Syrenka na 10 poziomie w mieście lądująca w inwentarzu na 1 poziomie... słabo brzmi

Na becie panel prowincji wszedł, można wejść w każdą prowincję prosto z miasta i wystartować zwiad wybranej prowincji bez jeżdżenia po mapie świata

[/spoiler]
czyli okazuje się że jednak zgłaszanie pomysłów ma sens... aż dziwne
ten temat się wałkował jakieś niecałe 2 lata temu... trzeba by sie przekopać przez dział pomysły

Oo to przygotowali zeby bylo nam latwiej robic w kolko zadanie na zwiad prowincji w nastepnych ewentach. Milo...
A tak bez narzekania to fajna opcja, ale jest sporo wazniejszych spraw do zrobienia niz to
masz na mysli wpadające na siebie ludziki? czy nie pasujący do okienka za długi tekst?

nie licząc wiadoości na apce to bardzo fajny kierunek. I każdy gracz z rozbudowaną mapą go doceni
 

Tajniakos

Paladyn
Było by super gdyby dodali trzecią zakładkę z prowincjami turniejowymi co ułatwiło by ich planowanie :) Aczkolwiek zmiana i tak na duży +.
Myślę, że w podobny sposób mogli by rozwiązać problem z motywkami z przeglądarki :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3332

Guest
Ogólnie mogliby z apki wprowadzić pomoc, wprowadzili (z dużym opóźnieniem grupową produkcję z warsztatów, tylko czemu nie wrzucili od razu manufaktur w ten sam system to nie wiem), pozbyli się potwierdzenia w turnieju, a pomoc sąsiedzka na apce to mistrzostwo. Mam wrażenie ze na apce wymyślaja nowości, a przeglądarka naprawia wpadających na siebie ludzi.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ogólnie mogliby z apki wprowadzić pomoc, wprowadzili (z dużym opóźnieniem grupową produkcję z warsztatów, tylko czemu nie wrzucili od razu manufaktur w ten sam system to nie wiem), pozbyli się potwierdzenia w turnieju, a pomoc sąsiedzka na apce to mistrzostwo. Mam wrażenie ze na apce wymyślaja nowości, a przeglądarka naprawia wpadających na siebie ludzi.
I jakoś tak zauważyłem że ostatnio gra na przeglądarce strasznie zamula
 

DeletedUser3975

Guest
@Kattina Było by miło :D Jednak sądzę, że na żywych serwerach tych 10 teleportów nie dostaniemy, bo gdy wchodziły na betę była informacja, że gracze dostają po 10szt zaklęcia teleportacji w celach testowych :) U nas jakby mieli je dać to raczej dali by je nam na starcie :)

Dokładnie tak jak kolega pisał, na becie dostali to gracze w ramach testów, u nas jak na razie nic takiego nie będzie.

Ja chcę na betę! :eek: :D
Da się jakoś przenieść/przeprowadzić?
Jestem wyśmienitym Testerem :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry