• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Szkoda, że taki słaby budynek.

Marindor mówi, żeby nie chować warsztatów bo questy z rozbudowanymi budynkami będą już cały czas w eventach.
 

Proqrator

Rozbójnik
To u nas teraz po evencie wejda wyzwania, pozniej od razu kolejny event, po nim pewnie wjedzie przygoda koncem listopada i grudzien to zimowy/swiateczny ;) Gęsto tego.
 

Sorcha

Rycerz
Marindor mówi, żeby nie chować warsztatów bo questy z rozbudowanymi budynkami będą już cały czas w eventach.
Ale których nie chować?o_O Ja tych rozbudowanych nie musiałem chować, ledwo zbudowałem je na wymagany poziom, chodzi chyba o to, żeby nie chować tych niskopoziomowych warsztatów (do 4 poziomu)?
 

Koval92

Kapłan
To u nas teraz po evencie wejda wyzwania, pozniej od razu kolejny event, po nim pewnie wjedzie przygoda koncem listopada i grudzien to zimowy/swiateczny ;) Gęsto tego.

jeszcze 15 rozdział musi wejść gdzieś pomiędzy

Ale których nie chować?o_O Ja tych rozbudowanych nie musiałem chować, ledwo zbudowałem je na wymagany poziom, chodzi chyba o nie chowanie tych niskopoziomowych warsztatów (do 4 poziomu)?

warsztatów rozbudowanych do 3 rozdziałów wstecz, gościówa sobie schowała na becie a teraz wyjmować je musi
Niektórzy po 12 warsztatów na event mają rozbudowanych i schować chcieli te niepotrzebne
 

Sorcha

Rycerz
Tak jak napisałem ja dopiero co w smokach, i mam jedną albo dwie manufakturę bonusową, z warsztatami jest lepiej (jeżeli jest wymagany ten sam poziom). nic nie muszę chować. Najpierw musiałbym zrobić zapas zaklęć teleportacji, nie mam ani jednego.
 

DeletedUser3575

Guest
Uzbieralam 8 teleportacji i cieszyłam się jak ropucha w błocie że posprzątam po evencie, ale nie wiem czy dane mi będzie jej użyć. Jak tylko skończy się halloween zacznie się wyzwanie albo przygoda na rozbudowane warsztaty i mańki a potem kolejny event. Czy jest sens chować te zawalidrogi?
 

Proqrator

Rozbójnik
Najblizszy event i wyzwania to takie bez szalu. Mozna sobie odpuscic, albo luzno poklikac i zalowac nie bedzie czego. Najblizszy wiekszy bedzie pewnie w grudniu wiec to moze miec sens
 

Proqrator

Rozbójnik
Musieliby pozmieniac calkowicie wymagania odznak na mapach i najlepiej jeszcze wymagania na zdobycie odznaki. Wg mnie i tak sporo namieszali sobie tym to wygladu przygody nie rusza.
Przynajmmiej na razie
 

Sorcha

Rycerz
W sumie jakbym pochował te niskopoziomowe warsztaty (manufaktury niebonusowe muszą zostać, chyba że na stale w eventach będzie tylko produkcja bonusowa) to może zrobi się trochę miejsca na dodatkowe manufaktury. Teoretycznie nawet teraz miejsce mam ( dla manufaktury bonusowej) ale jedyne co hamuje to brak populacji. Tak więc @Czarna Wdowa 69 są niektórzy, którym brakuje populacji. Raz masz za dużo populacji raz za mało, trzeba planować perspektywicznie a nie tylko tu i teraz.
 

DeletedUser4096

Guest
W sumie jakbym pochował te niskopoziomowe warsztaty (manufaktury niebonusowe muszą zostać, chyba że na stale w eventach będzie tylko produkcja bonusowa) to może zrobi się trochę miejsca na dodatkowe manufaktury. Teoretycznie nawet teraz miejsce mam ( dla manufaktury bonusowej) ale jedyne co hamuje to brak populacji. Tak więc @Czarna Wdowa 69 są niektórzy, którym brakuje populacji. Raz masz za dużo populacji raz za mało, trzeba planować perspektywicznie a nie tylko tu i teraz.
:) A skąd wiesz że nie planuje? Cały rozdział do przodu wiem co i jak. Wszystko wcześniej mam zaplanowane, łącznie z tetrisem. Nie potrzebuję budynków z eventu, które dają tylko ludzi i kulturę. Mam ich wystarczający zapas. Szkoda miejsca na nie. Przynajmniej dla mnie.
 

Tajniakos

Paladyn
Uzbieralam 8 teleportacji i cieszyłam się jak ropucha w błocie że posprzątam po evencie, ale nie wiem czy dane mi będzie jej użyć. Jak tylko skończy się halloween zacznie się wyzwanie albo przygoda na rozbudowane warsztaty i mańki a potem kolejny event. Czy jest sens chować te zawalidrogi?
@Ljosael Ja też chcieałem pochować co nieco i teraz mam zagwozdkę :D Gdyby był sam budynek to bym chował bez namysłu ale tych przyśpieszaczy troszkę szkoda :D
 

Nusion

Kapłan
@Ljosael Ja też chcieałem pochować co nieco i teraz mam zagwozdkę :D Gdyby był sam budynek to bym chował bez namysłu ale tych przyśpieszaczy troszkę szkoda
A ja chyba właśnie schowam, bo zadania są na tyle proste, że można je zrobić głównymi budynkami, dopiero pod koniec jest 3x1d w warsztacie. Ja na becie przeleciałam wszystkie w pół dnia, wprawdzie poszło kilka przyspieszaczy, ale chciałam tam uwolnić wioskę od eventu :) No i też tak odruchowo po evencie zodiakowym się rozpędziłam aż do oporu, a oporu nie było :D
 

Sorcha

Rycerz
A ja chyba właśnie schowam, bo zadania są na tyle proste, że można je zrobić głównymi budynkami, dopiero pod koniec jest 3x1d w warsztacie.
Ja już dawno przestałem myśleć o usuwaniu, ewentualne chowaniu budynków. Od kiedy event leci za eventem to właśnie główne budynki teraz są najważniejsze bo mają wymagany poziom, kiedyś dostawiało się manufaktur bonusowych, żeby jak najszybciej zrobić daną ilość. Potem była chwila oddechu i było trochę miejsca w mieście po evencie i czekanie na następny event, a teraz event za eventem. Czas chyba usuwać zbędne manufaktury (na niskim poziomie mają za małą wydajność).
 
Status
Zamknięty.
Do góry