• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie wiem skąd macie taką informacje że to będzie dzisiaj, myślę że raczej nie dziś.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Na en aktualizacja jest zawsze dwa dni przed naszą. Dodałem już datę do ogłoszenia, u nas pojawią się 17 października.
 

KociMord

Zwiadowca
@jarq dzięki za info to już wiem co z PW mam dziś robić

czyli jesteśmy do tyłu już na starcie :(
czy my jesteśmy ludźmi/elfami gorszego Elvenara Wielkiego?
 

Koval92

Kapłan
@jarq dzięki za info to już wiem co z PW mam dziś robić

czyli jesteśmy do tyłu już na starcie :(
czy my jesteśmy ludźmi/elfami gorszego Elvenara Wielkiego?

To tylko rozdział nowy ;) 2 dni nie zrobią takiej różnicy ;) na szczęście wersje językowe są od siebie niezależne i nic nie zyskują tym nad nami ;) Poza tym w kinach często mamy dopiero miesiąc po zachodzie najnowsze premiery ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq dzięki za info to już wiem co z PW mam dziś robić

czyli jesteśmy do tyłu już na starcie :(
czy my jesteśmy ludźmi/elfami gorszego Elvenara Wielkiego?
Każda aktualizacja wchodzi zawsze dwa dni wcześniej na serwerze en a potem na reszcie. Tak tez będzie i teraz aktualizacja 1,90(a wraz z nią nowa rasa) dziś weszła na serwerze en a we czwartek na pozostałych.
 

DeletedUser2262

Guest
Na becie taka zmiana z dzisiejszą aktualizacją:
Jeżeli ktoś nie posiada misiów z eventu jesiennego będzie mógł wytworzyć je sobie w akademii
No wszystko fajnie, możemy wytworzyć miśki, feniksy i cokolwiek im tam przyjdzie do głowy, tylko bez artefaktów są one "bezużyteczne", a artefakty (o ile będzie można je zdobyć) jest szansa że pojawią się w przyszłym roku :confused:
 

kasiaczb

Zwiadowca
Jeśli zapewnia takie wartości na poszczególnych poziomach to by znaczyło, że bonus na poziom jest obliczany na jakiejś innej zasadzie niż dotychczasowych cudów.

Ja wiem, że oczywiste pomysły na bonusy cudów się skończyły, natomiast dawanie cudu który wzmacnia zyski? Te zyski które pozwalają całe rozdziały przeskakiwać w parę dni, sprawiając że wcześniejszy cud zapewniający bonus do produkcji wiosek stracił sens (całe szczęście, że go nigdy nie miałem!). Choć zapewne zależy to od konstrukcji przyszłych rozdziałów, ale tak długo jak wchodzą tak rzadko, sens budowania i inwestowania w cud dający bonus do zysków będzie najwcześniej za kilka rozdziałów (dla osób które dopiero ukończą ten, a wciąż będą miały przed sobą kilka kolejnych).
Już chyba większy sens w takim miejscu drzewka badań (czyli po przedostaniu się przez 10 poprzednich ras gościnnych) miałby cud zwiększający pojemność Ratusza, a więc skuteczność wszystkich tych instantów, które można używać również po zakończeniu badań.

Populacja z rezydencji to również ciekawy pomysł, by przypomnieć graczom że mieszkańcy powinni mieć porządne domki (najlepiej magiczne), a nie mieszkać w jakichś... skałach... Czyli znów - niby to super bonus do typowych sposobów pozyskiwania populacji, a jednak w praktyce zdziała jako nerf dla budynków eventowych (przewaga w % na pole już nie będzie tak ogromna jak teraz, a magiczne wciąż będą nie do przebicia niczym innym).
Tak czy inaczej, jeśli trafią do nas w takiej formie, to ja chyba wstrzymam się z postawieniem ich do czasu aż rozbuduję kilka przydatniejszych cudów. Ale w końcu póki jest na becie wszystko się może zmienić... w sumie to potem też się wszystko może nagle zmienić xD

A i tak najbardziej wyczekiwanym cudem byłby taki co zmniejsza czas oczekiwania na zwiad......więc jeszcze wszystko przed nami mam nadzieję :)
 

DeletedUser1981

Guest
Hej :)
jest gdzieś dostępny schemat rozmieszczenia nowych budynków rasy ?
 

Koval92

Kapłan
Wystartowało wyzwanie, niestety nagrody beznadziejne jak na becie, IG już jawnie robi sobie z nas żarty.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry