• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Może graficy jeszcze nad nim pracują xD

Mam nadzieję, ale dla mnie dając drugi sort + 3 PW to może wyglądać nawet jak śmietnik i będzie wartościowy. A wygląda ok. Myślę, że najważniejsze jest to, jak wygląda docelowo, czyli rozwinięty na 10 poziom.
Troszkę szkoda, że miśki zrobili 3x3. To zrobiło takie odstępstwo od normy, bo cała reszta jest 4x4, no ale już trudno. Może to i lepiej... Najgorsze jest, że ich schować nie można do inwentarza.
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
A wiadomo już czy będzie niekończąca sie pętla ?? i czy można natłuc tych budynków ile wlezie czy zrobili już ( i to by było bardzo mądre ) ograniczenie że tylko jeden można zdobyć
 

szerep

Zwiadowca
Jeśli chodzi o nagrody w PRZYGODACH BRACTW to wygląda to tak:
1 mapa
biblioteka
10PW
15PW
2 mapa
Artefakt niedźwiedzia
15PW
20PW
3 mapa
Artefakt niedźwiedzia
przyspieszacz 20h
15PW

pozwoliłem sobie umieścic jedna z tabelek , może sie przydaV4-summary-chart3.png
 

Koval92

Kapłan
A wiadomo już czy będzie niekończąca sie pętla ?? i czy można natłuc tych budynków ile wlezie czy zrobili już ( i to by było bardzo mądre ) ograniczenie że tylko jeden można zdobyć

Jeszcze nic nie wiadomo na 100% ;) Jedyne co wiadomo, że się zmieni to to, co było napisane w ogłoszeniu po evencie z zodiakiem.
Z tego co wiem to pętla będzie, ograniczenia nie będzie, ale będzie jakieś ograniczenie tych najgorszych questów i nie będą wyskakiwać pod rząd, ale wszystkiego się dowiemy już niedługo, event wejdzie na betę pod koniec listopada.

Nowych budynków których nie było w grze jest w tej chwili 8 daily + ten ewolucyjny. Dwa z nowych są pod boskie ziarna, jeden totalna kopia małżowych klifów pod względem statystyk i rozmiaru, 2 budynki pod manę, kilka pop/kult, najsilniejszy 4x3 daje 366 populacji na kratkę w 15 rozdziale, gdzie budynek z halloween daje 412,5.

iso_5usvqavhrcnd5tbouqnkvp3non2xwcpo.png
iso_rqzi64asjby4q4wzdk5pfypghh3utq5k.png
iso_octi7c4ny5zcheenpf6otshattxbyus3.png
iso_bolrmm5oow5o3qvxy25ifnerbpumyaev.png


iso_acnbjkykfbomllyxns7j23atbuitgkod.png
iso_43kwpvp6y2zgixalyko6upjdqs37bskj.png
iso_r54bgoeaozaqq5f2qwha6wjdzvqqe6r7.png
iso_trqahnvvixic7n6rtfld24govuwqntic.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
@jarq
z następną aktu pewnie możemy się spodziewać pw w apce (wreszcie!)
czy tylko coś mi sie wyśniło, ale jakoś kojarzy mi sie temat, ze pw w apce i wrzutki w cudaki innych graczy przez ig było jakoś "łączone"... Czy możemy też liczyć, ze i ten element ma wysoki priorytet w pracach ig i niebawem też urozmaici nam aplikację?
 

DeletedUser

Guest
Na razie mamy urozmaicenie żywe towary wróciły do iglicy (negocjacje) brawo
 

DeletedUser

Guest
Właśnie w Amuny wdepnąłem miałem od razu na wejściu drugie, trzecie i kolejne negocjacje. Aczkolwiek po drugim zastanowieniu nie jest źle bo o ile T1 mi zżera w tysiącach to żywe T1 idą tylko w setkach, czyli dużo miejszy koszt jednostkowy

Natomiast miałem żywe jak iglice weszły w życie (żywiołaki) potem po którejś aktualizacji znikneły
 

DeletedUser4395

Guest
Nusion,
Nowa forma motywacji dotyczy tylko współtowarzyszy w bractwie czy też motywacji na mapie?
U mnie nie widzę nowych opcji, nadal motywacje wg starych schematów.
 

Nusion

Kapłan
Nusion,
Nowa forma motywacji dotyczy tylko współtowarzyszy w bractwie czy też motywacji na mapie?
U mnie nie widzę nowych opcji, nadal motywacje wg starych schematów.
Póki co możemy w ten sposób motywować bractwo i graczy z dzwonka. Na mapie nadal funkcjonuje stary system motywek. Fajnie jak by i to zmienili tak, jak jest na aplikacji.

Na razie nową funkcją może się cieszyć tylko część graczy, tak jak to już niejednokrotnie bywało z nowościami. Ale najważniejsze że jest ;) w końcu będzie u wszystkich. Najbardziej przyda się to graczom, którzy z różnych względów nie mają dostępu do aplikacji
 

DeletedUser4395

Guest
No właśnie tak myślałam, że tylko w bractwie, bo na mapie sprawdzałam i nie działało. Ale nawet jak to wprowadzą już na live, to dobry początek :)
 

DeletedUser

Guest
Pytanie: kiedy wedle gemsowej kuli PB powinno wejść u nas?
dziekuje za odpowiedz :)
 

DeletedUser

Guest
Czyli muszę ogarnąć temat do soboty rano a wiadomości na apce wejdą w czwartek ehh ciasno z terminarzem
Dziękuje !
 

DeletedUser4395

Guest
Ja obstawiam początek na 20 lub 21 listopada, tak mi wychodzi z kalendarza na 2019 ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry