• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
już było 1000 sugestii tego typu i Marindor odpisał, że to niemożliwe (kasa musi się zgadzać) :p
Niektórzy proponowali, żeby odpalić zamiast niego event z 2018 bo to było by możliwe, wszystko jest w plikach gry dalej normalnie tylko podmienić 2018 na 2019 w grafikach.

Na becie jest 11 dni do końca a tak naprawdę jedyne sensowne co było pop/kult to święto igloo i ta zimowa sadzawka z jeleniem. Święto igloo w 15 rozdziale troszke lepsze niż skały venara III a winter pond habitat odrobinkę gorsza tylko. A tak to same słabe budynki. Do tego święto igloo może wypaść ze skrzynki w akademii więc budynek na który wszyscy czekali cały rok to nie jest.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4395

Guest
Myślę, że lada dzień event wystartuje i obstawiam, że będzie to ten tydzień. A kto wie, może nagrody naprawiają i szykują nam super niespodziankę świąteczną z naprawionym eventem? :cool:
 

Koval92

Kapłan
Jakby dali do nagród głównych te pop/kult z zadymki to na pewno by inaczej było bo tak dobrych pop/kult w grze nie ma i np dużo osób by robiło, żeby sobie postawić taką wieżę króla zimy. A tak to nie było tych budynków 3 lata a event jest fatalny. Ja robiłem temat w którym proponowałem, żeby te budynki dodali do nagród to nikt nie głosował, więc teraz gratulacje ze zdobycia dwóch PW i jednego zaklęcia na kulturę.
 

visit0r

Paladyn
już było 1000 sugestii tego typu i Marindor odpisał, że to niemożliwe (kasa musi się zgadzać) :p
Niektórzy proponowali, żeby odpalić zamiast niego event z 2018 bo to było by możliwe, wszystko jest w plikach gry dalej normalnie tylko podmienić 2018 na 2019 w grafikach.

Na becie jest 11 dni do końca a tak naprawdę jedyne sensowne co było pop/kult to święto igloo i ta zimowa sadzawka z jeleniem. Święto igloo w 15 rozdziale troszke lepsze niż skały venara III a winter pond habitat odrobinkę gorsza tylko. A tak to same słabe budynki. Do tego święto igloo może wypaść ze skrzynki w akademii więc budynek na który wszyscy czekali cały rok to nie jest.
umorzyć mogą gracze
wystarczy nie zrobić zadań
 

DeletedUser

Guest
wkrótce wpadnie ta loteria :)

Ale widzę że chyba czytają fora, gdzieś tam wspomniałem że znacznie lepiej by była promocja na choć -15% do ekspancji/magicznych na black friday a tu bam mamy czarny poniedziałek 20% rabatu :) a że mi troszkę brakowało to poszły w ruch przyspieszacze na trzech światach by dozbierać kasy

Prawdopodobnie dziś popłyną rzeki diamentów :)
 

Tajniakos

Paladyn
@blazius1 im więcej tym lepiej, bo choć rozbudowane są potrzebne dopiero jak dotrzesz do tych bonusowych to w między czasie jest masa zadań na ilości produkcji i tu niestety małe na 1lvl na nic się zdadzą :)
 

DeletedUser4395

Guest
W FoE jest identyczny event jaki u nas się szykuje, nawet bardzo podobnie wygląda... ;) Tam otwarcie jednego prezentu to koszt 10 gwiazdek (kokardek), a za każde zadanie (przynajmniej z tych pierwszych) jest też po 10 punktów, łączna ilość zdrapkowych prezentów jest o 3 większa niż u nas. Tak samo występują bonusy - podglądnij 2 prezenty, podwojenie następnego prezentu i restart wszystkich prezentów. Kto wie, może jednak u nas zmniejszą ostateczną liczbę koniecznych kokardek do otwarcia prezentów.
 

DeletedUser2262

Guest
Przeciez zartuje, wszystkie laury Wam sie naleza, czyli Tobie i @Ines0085, ja sobie tylko tak wrozylem z fusow kiedys :D
@chris07070707 Ty masz chyba na bokserkach
bx.png
wypisane medium :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry