• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Nie wiem co pociachał ale mam nadzieję, że trochę jeszcze nabluzgaliście na IG żeby tego eventu w ogóle nie było.

Nie szłoby, żeby włączyli jakikolwiek event zimowy z przeszłości? Nawet taki kulawy bez nagród głównych, co by tylko nowi gracze z naszych serwerów nie pouciekali?

Wyobraź sobie, że chcesz daily, otwierasz 14 skrzynek z 16 i nic, masz do wyboru dwie ostatnie, jedna ma daily a druga "przetasuj" i trafiasz "przetasuj" i ci resetuje wszystkie 16 do nieotwartych :D no ale jak się trafi "odkrycie" to jest szansa się dowiedzieć, w której jest daily. Fajna zabawa będzie :p

Rzeczywiście bardzo fajna. Osioł to wymyślił.
Szesnaście pól do jednego trafienia. "Losowy odłamek runy". Te "odkrycia", te "resety".
Kompletne kretyństwo.


Albo dla małych dzieci.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nie wiem co pociachał ale mam nadzieję, że trochę jeszcze nabluzgaliście na IG żeby tego eventu w ogóle nie było.

Nie szłoby, żeby włączyli jakikolwiek event zimowy z przeszłości? Nawet taki kulawy bez nagród głównych, co by tylko nowi gracze z naszych serwerów nie pouciekali?



Rzeczywiście bardzo fajna. Osioł to wymyślił.
Szesnaście pól do jednego trafienia. "Losowy odłamek runy". Te "odkrycia", te "resety".
Kompletne kretyństwo.


Albo dla małych dzieci.

losowy odłamek runy na szczęście usunęli, ale 2 PW pozostały xD
 

blazius1

Paladyn
W jaki sensie ten odłamek runy miał być losowy? Są inne odłamki niż "nielosowe"?
Napisał to ktoś, kto grę zna pobieżnie i nie bardzo wie do czego służą odłamki.

Mniejsza już nawet, że zniknął ten odłamek z nagród.
 

DeletedUser3983

Guest
Brak informacji o ilości many i nasion w Ratuszu po tym jak ruszył event,gram z apki, ktoś też tak ma?
Jest podglad jak kliknę w skrzynkę na pasku,może to wystarczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
budynek z karnawału ma nazwę roboczą Burukbrak_Gaelagil (para orka i elfki z dwóch ostatnich eventów walentynkowych). Ma on modyfikatory dla 3 różnych towarów (x1.6 /x1.7 / x1.8).
Z takimi modyfikatorami są budynki rozmiaru 4x4 (Syrenki i chatka z piernika).
[/spoiler]
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
i co beda takie same cudowne losowania jak teraz? Dziekuje postoje nawet po jeden mi sie nie chce meczyc. Dojdzie do tego ze gra przez tak durne decyzje i debilnych tworcow umrze
 

Koval92

Kapłan
Karnawałowy/walentynkowy budynek ewolucyjny
Walentynkowa Platforma (Valentine Float)
Ewolucyjny
Rozmiar: 4x4
Statystyki dla 15 rozdziału i 10 poziomu ewolucji:
Populacja 3230, Kultura 6460
Produkcje (Zbiór co 24h)
Złoto (432k)
Mana (15130)
Ziarna (1696)
+3 PW

1577388050658.png


Co do losowań nie wiem bo ma być kolejne oświadczenie teamu w sprawie kontrowersji z eventem (tak jak było po zodiakach), pytałem się na becie i mi odpisali, że ukaże się jak event się skończy na serwerach live
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Tylko nawet jesli dopracuja obecny system ze nie bedzie w nim juz zadnych luk, to sam system jest beznadziejny totalnie nieprzewidywalny. Wiec po co sie meczyc? zeby miec srednia nagrode glowna i moze 2-4 nagrody dzienne? To ja wole pograc w prawdziwe gry, i te wszystkie zalegle tytuly co sie przez lata zebraly
 

Koval92

Kapłan
Oprócz tego są 4 nowe daily, coś w stylu karnawałowych reprezentacji poszczególnych ras: krasnoludów, leśnych elfów, niziołków i konstruktów.
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jesli mowa o nastepnym evencie walentynkowym, to prawie na pewno nie bedzie zadnych losowan. W minieventach nigdy ich nie bylo, dostawalo sie jeden budynek jako nagrode glowna po zrobieniu krotkiej linii stosunkowo latwych zadan. Tym razem pewnie bedzie tak samo.
Myslalem o nastepnym duzym evencie, czyli karnawale
 

Sorcha

Rycerz
Walentynki i karnawał są połączone w tym roku skoro budynek ewolucyjny się nazywa Valentine Float i jest platformą karnawałową z sercami.
Może zadaniem grających w Elvenar będzie przygotowanie platformy na zbliżający się karnawał. to tłumaczyłoby nagrodę w minievencie, a niekoniecznie musiałby być to system dużego eventu. Oczywiście zakochany ork dla swojej elfki na pewno to zrobi ;).
 

Koval92

Kapłan
Może zadaniem grających w Elvenar będzie przygotowanie platformy na zbliżający się karnawał. to tłumaczyłoby nagrodę w minievencie, a niekoniecznie musiałby być to system dużego eventu. Oczywiście zakochany ork dla swojej elfki na pewno to zrobi ;).

Teraz dopiero widzę, że karnawał zaczynał się rok temu 22 lutego, więc raczej jednak będzie jakiś mini event walentynkowy przed tym.
Walentynki będą pewnie takim wstępem do karnawału jak Mauriel Królowa Mórz była do Letnich Syren.
Oby naprawdę wyciągnęli wnioski, natomiast budynek ewolucyjny (znowu) niczego nie urywa.

Zbliżamy się do pełnego obrotu zegara odkąd budynki ewolucyjne zostały wprowadzone, ciekawi mnie jakie decyzje podejmą od Feniksów włącznie, czy wrócą te stare, czy pojawią się jakieś inne, z innymi efektami.
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Oby naprawdę wyciągnęli wnioski, natomiast budynek ewolucyjny (znowu) niczego nie urywa.

Zbliżamy się do pełnego obrotu zegara odkąd budynki ewolucyjne zostały wprowadzone, ciekawi mnie jakie decyzje podejmą od Feniksów włącznie, czy wrócą te stare, czy pojawią się jakieś inne, z innymi efektami.
Chyba budynki ewolucyjne nie są aż tak złe jak niektórzy ich chcą mieć po kilka sztuk, oczywiście pod warunkiem, że event w którym się je zdobywa jest "normalny" ;) , a nie taki, że aż się zakłada wątki o beznadziejnych eventach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry