• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Teraz widzę, że ilości odznak na mapie nie są zwiększone, tak jak to było na becie.
I nie wiadomo, czy to kolejny błąd, który zostanie zaraz naprawiony, czy może to zamierzone
 

DeletedUser

Guest
hmm do kwietnia jeszcze trochę czasu :) na razie walentynki przed nami uznam to za fatamorganę
A tak bardziej serio, czy w końcu mogą przestać robić takie głupie wtopy? Przecież podobno po to jest Beta by wyłapać końcowe błędy....
Na marginesie cóż u mnie w bractwie podjeliśmy decyzję że odpuszczamy tą imprezę, nieźle sie zaczyna w 2019 zrobiliśmy wszystkie PB a tu myk od razu zniechęcają trudnością 1,5 i nagrodą 0,5 a w rzeczywistości nie wiadomo jak będzie czy to co na becie czy jednak nie

Edit.
Miśki jak miśki ale u świeższych graczy to feniksów brakuje...
To mi nasuneło myśl że w iG nie tylko PR ale też zarządzanie cyklem życia produktu też leży i kwiczy, jako porównanie w firmie gdzie robię (produkcyjna nie IT tam to jest istotniejsze) to jakieś lekko licząc 10% pracowników zajmuje się tym aspektem (różne etapy i poziomy) no tak ale w produkcji to się klienta szanuje nawet jeśli jest tylko "a-paczem sobie" :) ale potem też jest recenzentem :) starczy tyle nie będę rozwijał wątku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
IG Planuje chyba jakiś nowy budynek :cool:
--- post w wczoraj na FB ----


Widać w tym budynku połączenie eliksiru z elementami z marmuru plus leżące obok kryształy.
Wygląda to na połączenie wszystkich 3 sortów w jedną manufkę albo budynek produkujący coś ze wszystkich 3 sortów naraz.
Łączona manufka nie skleja się z manufkami 1 sortu poziomu 28-31, gdyby planowali łączone to by tego raczej nie wprowadzali w 15 rozdziale, poza tym nie klei się to również fabularnie i czasowo, rozdział 15 miał być na dłużej a w 16stym wypada rozbudowa manufek 2 sortu.
 

Koval92

Kapłan
Nie może to byc karnawałowy budynek bo on wygląda inaczej i wstawiałem go już. Sprawdziłem chwile temu i karnawałowy nie uległ zmianie.
Wygląda jakby to miała być jakaś łączona manufka 2 i 3 sortu, jednak jedno to przekreśla. Ta koniczyna i napis "lucky" i dalej nie mogę odczytać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
To może coś na dzień św Patryka, choć ten smok z tyłu coś dziwnie nie pasuje, może to kolejny towar powyżej żywych? Akurat w XVI powinnych wchodzić i patrząc może to być kombinacja trzech podstawowych (tu jako przykład marmur, kryształ i eliksir)
A może to tylko tak byśmy sie nie nudzili w ramach olania PB :p
 

DeletedUser4281

Guest
"baner" polewej stronie obrazka wygląda troche tawerniano. Może to czarodziejska tawerna dla magów z akademii?
 

Koval92

Kapłan
Info od graczy grzebiących w plikach z bety - na karnawał będzie jak rok temu mniej więcej z małymi zmianami np duża szansa na boostery 4x8h zastąpiona małą szansą na 2x5h +osłabienie również innych skrzynek.
 

DeletedUser174

Guest
Info od graczy grzebiących w plikach z bety - na karnawał będzie jak rok temu mniej więcej z małymi zmianami np duża szansa na boostery 4x8h zastąpiona małą szansą na 2x5h +osłabienie również innych skrzynek.
to brzmi jak oficjalny "przeciek" od grupki wybrańców, którzy wiedza więcej, bo mają dostęp do wiedzy tajemnej
a jest zwykłym gdybaniem, które poleci w świat jako pewnik
a tyle razy zwracaliśmy Ci uwagę, abyś nie mieszał spekulacji z faktami
zakładam, ze nawet CM nie wie jak będzie wyglądać event karnawałowy, a zwykli gracze niby mają takową wiedzę posiadać... ech :(
 

Koval92

Kapłan
to brzmi jak oficjalny "przeciek" od grupki wybrańców, którzy wiedza więcej, bo mają dostęp do wiedzy tajemnej
a jest zwykłym gdybaniem, które poleci w świat jako pewnik
a tyle razy zwracaliśmy Ci uwagę, abyś nie mieszał spekulacji z faktami
zakładam, ze nawet CM nie wie jak będzie wyglądać event karnawałowy, a zwykli gracze niby mają takową wiedzę posiadać... ech :(

Nie mam siły się z tobą kłócić.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2474

Guest
Jedyne co by się dzisiaj przydałoto schowanie wszystkich dróg do schowka, są za drogie by niszczyć a męczy przerzucanie ich przy przebudowie miasta
 

DeletedUser

Guest
Nie mam siły się z tobą kłócić.

I dobrze bo ostatnie PB pokazało że to co jest na Becie to niekoniecznie u nas, czyste spekulacje i wróżenie z fusów. Po ostatnich ewentach nic nie wiadomo poza mniej więcej terminem ewentu ;P.

Jedyne co by się dzisiaj przydałoto schowanie wszystkich dróg do schowka, są za drogie by niszczyć a męczy przerzucanie ich przy przebudowie miasta

Bez przesady jak jesteś w rasie gdzie drogi są kosztowne, to tym bardziej jest to jeden z najtańszych czasowo i kosztowych elementów gry. Swoją drogą drogi "potaniały" w XV rasie bo wymagają olbrzymich ilości ale tylko złota i młotków
 
Status
Zamknięty.
Do góry