• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
I slusznie mozna twierdzic, ze teraz jest lepiej, bo jest dobrobyt, bo turnieje daja kazdemu praktycznie ogromne ilosci PW czarow, reliktow run itp. Mnie jednak blizej do odczuc jakie prezentuja @krzyzyk31 i @chris07070707
to może przypomnę (bo zdaje się, ze niektórzy chyba zapomnieli:p): nie ma obowiązku klikania wszystkich dostępnych prowincji w turnieju. Nie ma nawet obowiązku szukania ściany i zbierania pw za 2 gwiazdkę. Można jak to za starych dobrych czasów bywało z trudem kliknąć tych 20-30 prowincji i się cieszyć z wyniku. A można tez poprzestać na 10... a nawet 5-6.... naprawdę można
 
to może przypomnę (bo zdaje się, ze niektórzy chyba zapomnieli:p): nie ma obowiązku klikania wszystkich dostępnych prowincji w turnieju. Nie ma nawet obowiązku szukania ściany i zbierania pw za 2 gwiazdkę. Można jak to za starych dobrych czasów bywało z trudem kliknąć tych 20-30 prowincji i się cieszyć z wyniku. A można tez poprzestać na 10... a nawet 5-6.... naprawdę można
Ty nie badz taka madra, dobra ? ;)
Nie ma tez obowiazku brania udzialu w eventach, jak sie komus cos nie podoba, zamiast klikac i narzekac na potege... A wlasnie wlasnie, czekaj, kto to tak narzekal w czasie trwania kilku ostatnich eventow... No patrz, jak na zlosc nie moge sobie jakos przypomniec... :p No kto to byl... ? Moze Ty mi przypomnisz ? ;)
 

DeletedUser174

Guest
Ty nie badz taka madra, dobra ? ;)
Nie ma tez obowiazku brania udzialu w eventach, jak sie komus cos nie podoba, zamiast klikac i narzekac na potege... A wlasnie wlasnie, czekaj, kto to tak narzekal w czasie trwania kilku ostatnich eventow... No patrz, jak na zlosc nie moge sobie jakos przypomniec... :p No kto to byl... ? Moze Ty mi przypomnisz ? ;)
no zobacz... jak na złość tez mam krótką pamięć.... to na pewno nie ja :p przecież ja nigdy nie narzekam... i na eventy też się nie wściekam... i na kazdym turnieju nie pisze po 10 prowincjach ze mam już dość turnieju... a po pierwszym dniu że mam już dość klikania... także to na pewno nie ja :p

ale prawda jest taka, ze dzisiaj możemy sobie w dowolnym momencie powiedzieć "lecę na topke"... a kiedyś to było po prostu niewykonalne... gdyby dzisiaj zabrali miśki i wróciły czasy 16h przerwy między turami to raczej nikt by nie był zadowolony

a wracając do tematu to tez mam nadzieję, ze jakoś temat braku fenków/miśków zostanie przez ig rozwiązany. I wcale bym sie nie zdziwiła gdyby wyszła akcja nowych fenków, ale ze starymi orełkami... może będzie nam dane sie przekonać
 

xEasyRiderx

Rycerz
mam nadzieję, ze jakoś temat braku fenków/miśków zostanie przez ig rozwiązany. I wcale bym sie nie zdziwiła gdyby wyszła akcja nowych fenków, ale ze starymi orełkami... może będzie nam dane sie przekonać
Byłoby miło jeśli nowi gracze mieliby szansę na artefakty do feniksów które jak kilka postów wyżej pisałem są dostępne w Akademii Magi. Różnica może polegać na tym że kto już takowego feniksa posiada w mieście bądź w inwentarzu nie dostanie drugiego takiego samego - ale chyba to już jest tak w grze ustawione.
Może być też tak że owszem artefakty dla feniksa z Akademii dla nowych graczy a ciekawe nagrody dla starych wyjadaczy.
Oczywiście tutaj możemy sobie tylko pospekulować i powymyślać różnorakie warianty a co wyjdzie to czas pokaże jak wejdzie ten event.
 

blazius1

Paladyn
"Lecę na topkę" może powiedzieć sobie ze dwudziestu graczy na serwer.
Nawet jeśli udostępnią Feniksy nowym graczom, to nieprędko się to zmieni.
 
"Lecę na topkę" może powiedzieć sobie ze dwudziestu graczy na serwer.
Nawet jeśli udostępnią Feniksy nowym graczom, to nieprędko się to zmieni.
Zupelnie nie o to chodzi. Oczywiscie, ze powinni udostepnic artefakty do starych Feniksow nowym graczom, natomiast ci, ktorzy juz maja wyewoluowanego Feniksa, w zadnym razie nie powinni dostac drugiego. W przeciwnyn razie liczba niezadowolonych z powodu sprowadzenia turniejow do bezmyslnej klikaniny jeszcze wzrosnie. Na razie to dosc waska grupa, a z 2 Feniksami (lub o zgrozo z wieksza ich iloscia !) ta grupa znacznie by sie powiekszyla.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
O to chodzi żeby nie dali drugich Feniksów Ognia.

Artefakty powinni dać i nic nikomu nie będzie przeszkadzało.

Nie wiadomo co wyjdzie na kolanie "sami wiecie komu", ale zupełnie o to chodzi. O nic innego.
 

DeletedUser174

Guest
"Lecę na topkę" może powiedzieć sobie ze dwudziestu graczy na serwer.
Nawet jeśli udostępnią Feniksy nowym graczom, to nieprędko się to zmieni.

wszystko zalezy od tego co kto rozumie pod pojęciem "topka". Dla jednych to top1 w turnieju na serwie, ale dla innych to top1 w bractwie, a dla jeszcze kogoś innego już 2k jest wynikiem kosmicznym. Niezależnie od definicji z marszu każdy posiadacz miśków dysponujący odpowiednią ilością niezbędnych narzędzi (karma, klepsydry i młotki w dowolnej formie) jest w stanie z miejsca podjąć decyzję o zmianach swojego poziomu zaangażowania w turnieju i nawet ją skutecznie zrealizować dzięki uprzejmości feniksa właśnie, który wcielanie w życie tego planu bardzo ułatwia.

Jezeli udostępnią feniksy wszystkim będzie pozamiatane.... wtedy naprawdę tylko kilka osób będzie mogło myśleć o topce w turniejach. Walka o jakieś miejsce zacznie się dopiero na dalszych pozycjach. Co nie zmienia faktu, ze gracze, których tych feniksów nie mają (w senie rozbudowanych) powinni mieć możliwość nadrobienia tych zaległości

pojawił sie pomysł uniwersalnego artefaktu... i to też by rozwiązało problem braków feniksowo-miśkowych. Systematycznie krok po kroku kazdy by sobie udzióbał kuraka czy innego pluszaka w miarę potrzeb

atak ogólnie @jarq nie zaszkodziłoby może zrobić nową odsłonę watku... bo ten juz taki trochę spasiony jest
 

blazius1

Paladyn
Obojętnie jaką topkę sobie obierzesz, to dzięki Feniksowi będzie każdemu łatwiej dołączyć do rywalizacji. Dostęp do tej topki będzie łatwiejszy, co akurat będzie dobre (wiele bractw wreszcie porobi 10 skrzynię). Wręcz wskazane w obecnej sytuacji.

Ale nie dotyczy to topki o wygraną w turnieju na serwerze. Tu się wiele nie zmieni bo decyduje więcej czynników niż tylko posiadane budynki wspierające wojsko.
 

Koval92

Kapłan
O to chodzi żeby nie dali drugich Feniksów Ognia.

Artefakty powinni dać i nic nikomu nie będzie przeszkadzało.

Nie wiadomo co wyjdzie na kolanie "sami wiecie komu", ale zupełnie o to chodzi. O nic innego.

Są osobniki które mają drugie feniksy ognia ale nie wiem, czy na polskich serwerach. Na szczęście na to w poprzednim evencie stać było tylko jakichś dyrektorów w korporacjach. Na becie jest jedna dziewczyna co ma jednego na poziomie 10 i drugiego na poziomie 3.

Problem jest taki, że tak powinno być z całą resztą ewolucyjnych a nie było i dlatego gra się posypała.

Może jakiś zielony feniks zwiększający życie jednostek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry