• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Zdolność dająca PW w szesnastej epoce jest trochę bez sensu. Jako druga zdolność raczej bez znaczenia. Pszczeli jeźdźcy w cudzie już są w porządku.

Tylko jeden budynek na razie nawiąże do mitologii celtyckiej. Trochę mało jak na oś fabularną eventu.
Reszta nawiązań to typowy miszmasz dla Elvenara: smoki na karuzeli, sceny i takie tam różności. Niestety dalej motywy trochę jak dla dzieci - w grze dla dorosłych. Czas może na bardziej poważne rzeczy , np. z mitologii celtyckiej, czemu nie.
 

Koval92

Kapłan
Zdolność dająca PW w szesnastej epoce jest trochę bez sensu. Jako druga zdolność raczej bez znaczenia. Pszczeli jeźdźcy w cudzie już są w porządku.

Tylko jeden budynek na razie nawiąże do mitologii celtyckiej. Trochę mało jak na oś fabularną eventu.
Reszta nawiązań to typowy miszmasz dla Elvenara: smoki na karuzeli, sceny i takie tam różności. Niestety dalej motywy trochę jak dla dzieci - w grze dla dorosłych. Czas może na bardziej poważne rzeczy , np. z mitologii celtyckiej, czemu nie.

Jeszcze 3 skały Venara nawiązują do mitologii celtyckiej, to takie inne Stonehenge.
W 2018 roku było ciekawie bo dali Noc Walpurgii jako mini event, a noc Walpurgii to taki "inny" sabat Beltane, tylko bardziej germański.

Smocze matki, kurczaki, kozie skały, farmy, zagrody, drzewa nad bajorkami i inne takie nie są oryginalnie z "letniego przesilenia".
One były razem z wielkimi aukcjami i valoriańskimi duchami walki w osobnym, dużym, czerwcowym evencie o nazwie "Przemarsz Stad" w roku 2017.
W 2019 roku te nagrody z 2017 zostały wsadzone do letniego przesilenia razem ze skałami Venara.

Bardzo dużo mini eventów było w 2018 roku w grze. od maja do czerwca były aż trzy, w tym jeden unikalny tylko dla użytkowników apki.

Nie wiem co oni mają z tymi PW, już tyle budynków daje PW a oni nawet do cudów to wsadzają.
Rozumiem, że cud to "biblioteka iglicy" co sugeruje dużo wiedzy, ale mogą inaczej to rozwiązać, szczególnie, że to nie jest maleństwo bo ma rozmiar 4x6.

Arena turniejowa już bardziej pasuje bo 4x5 rozmiar i daje wojsko poza punktami za skrzynki z turniejów, każde wojsko dobre.
Pszczoły ponoć bardzo dobrze sie sprawdzają w turniejach zwojów, a kilka walk w iglicy sugeruje same lekkie jednostki.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Z Crasha były nawiedzony cmentarz i złowieszczy młyn a nie schody, tak jak pisał @mayder one są za diaxy (4400).
Młyn jest teraz w akademii w skrzynce, nie pamiętam, czy cmentarz był gdzieś jeszcze poza Crashem.

Ogólnie to moim zdaniem mogli by troszeczkę powrócić do takich mini-eventów które były w miarę łatwe do zrobienia i miały ciekawą historię, żeby pozwolic zrobić troszkę więcej przestrzeni między tymi największymi eventami. W przeciągu roku czasu mieliśmy tylko Mauriel i Halloween.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
Z informacji na BECIE - kolejny event Majowy pt. "May Celebrations" - ma odbyć się w systemie losowań podobnych do Eventu Zimowego z prezentami.

EDIT 1: W nagrodach ze "skrzyń" na chwilę obecną nie ma do wygrania ani przyspieszaczy czasowych ani studni życzeń
EDIT 2: Jeszcze czekam na kompletne dane Drzewka Majowego żeby wrzucić do zestawienia budynków wydarzeń, wiem że będzie dawało na ostatnich poziomach ewolucji Żywe T4+1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Z informacji na BECIE - kolejny event Majowy pt. "May Celebrations" - ma odbyć się w systemie losowań podobnych do Eventu Zimowego z prezentami.
super wiadomośc!
niech ig już szykuje odpowiedź na pytanie co mam zrobić z tym g** magazynu nazbieranym w zimowym...
czyli szykuje się okazja do zrobienia sobie przerwy od gry :) już się cieszę na zbliżającą się podróż
 

Koval92

Kapłan
Może studnie będą? Jeśli będzie tak jak w zimie to będzie można chociaż kilkanaście nałapać
Jeżeli bez studni to masakra

Dziwnym trafem nie wiedząc o tym zaproponowałem 3h temu na becie system z zimy ale ze studniami...

Z informacji na BECIE - kolejny event Majowy pt. "May Celebrations" - ma odbyć się w systemie losowań podobnych do Eventu Zimowego z prezentami.

EDIT 1: W nagrodach ze "skrzyń" na chwilę obecną nie ma do wygrania ani przyspieszaczy czasowych ani studni życzeń
EDIT 2: Jeszcze czekam na kompletne dane Drzewka Majowego żeby wrzucić do zestawienia budynków wydarzeń, wiem że będzie dawało na ostatnich poziomach ewolucji Żywe T4+1

Edit: Oczywiście, sprawdziłem, ucięli populację tak jak ostatniemu feniksowi. O połowę mniejsza.
Z tego co widzę to w 16 rozdziale co 24 godziny 5360 żywego towaru mnożone przez współczynnik ewolucji (w tym przypadku 1.6 dla 10 poziomu)
Czyli u mnie np 8576 platyny co 24h (połowę dziennego rozpadu u mnie lol), u innych odpowiednio kamienia/kauczuku.
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Z informacji na BECIE - kolejny event Majowy pt. "May Celebrations" - ma odbyć się w systemie losowań podobnych do Eventu Zimowego z prezentami.

EDIT 1: W nagrodach ze "skrzyń" na chwilę obecną nie ma do wygrania ani przyspieszaczy czasowych ani studni życzeń
EDIT 2: Jeszcze czekam na kompletne dane Drzewka Majowego żeby wrzucić do zestawienia budynków wydarzeń, wiem że będzie dawało na ostatnich poziomach ewolucji Żywe T4+1
ale z tym samym bledem?:) wroc niedopatrzeniem :p
 

Koval92

Kapłan
Ciekawe czy będzie miał bonusową linię zadań czy normalnie skończona.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Jeśli na s1 i s2, (nie wiem jak jest z platyną na s3) przybędzie chociaż odrobina darmowej platyny i w ogóle T4, to jestem bardzo za tym, żeby Drzewko dawało T4. Bo spekulanci platyną prosperują w najlepsze i końca tego nie widać.

Jeszcze żeby się tylko opłacało ludziom stawiać te Drzewka i żeby jak najwięcej postawiło.
Te nagrody eventowe nie nadają się pod populację ale to nieładnie, że znowu ją obcięli. Na złość graczom chyba tylko?
 

Koval92

Kapłan
No i mamy rozdział 16 na becie
Elvenar_EmbassiesAnn.png
 

Koval92

Kapłan
To są wróżki po tym liftingu, o którym tu ostatnio pisano ;)

Co oni im wstrzyknęli? o_O
Chyba też w kwarantannie były długo bo się zrobiły jakieś XXL

Czytam ogłoszenie rozdziału i tam jest napisane, że zwiadowcy których wysłano do sąsiedniego kontynentu (Unuru) jeszcze w questach 14 rozdziału, dopiero wrócili i przyprowadzili tego króla i królową wróżek z Unuru jako gości, bo wszystkie rasy jakie się wskrzesiło w Elvenarze pojawiły się też w Unurze z własnymi miastami i kulturami.

Więc to jakieś egzotyczne krasnoludy i wróżki. Żrą się bo krasnale ścinają wróżkom drzewa w Unurze^^


Aha, na becie przygoda startuje 9 kwietnia ;) Zabierają im recepty na artefakty 8 kwietnia;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry