• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
super że się tym podzieliłeś :)
nolife piszący o tej grze to tak mam podobnie
teoretycznie 75 zadań jak ktoś wchodzi do gry ze dwa razy dziennie np rano i wieczorem robiąc 2 zadania dziennie i koniec eventu
a zresztą nie mam czasu na bzdury nara
 

Hassano

Łucznik
Najbardziej podoba mi sie ten punkt:

1. U mnie na mapie działają non stop zwiady prowincji. Jak tylko jeden się kończy to rusza kolejny. W ten sposób mam zawsze kilka lub kilkanaście otwartych prowincji i dopiero przed konkretnym turniejem je zdobywam a resztę trzymam na kolejne eventy, ponieważ ZAWSZE są zadania z walkami/reliktami.

Tylko szkoda że patrząc na to od kiedy masz konto na forum to Twój zwiad trwa 10-12h (albo i nawet nie) a mój trwa 7 dni i kilka godzin. Jeszcze chcesz o czymś podyskutować??
I nie chodzi mi tu o atak na Ciebie tylko zadania typu zwiad, walki na mapie itp powinny mieć alternatywe dla tych mocno rozwiniętych np w postaci zebrania surowców, wojska itp a dla maluchów niech zostanie zwiad i walka.. tylko komu by sie chciało siedzieć i tyle zadań wymyślać..
 

Charlene

Szef kuchni
Najbardziej podoba mi sie ten punkt:



Tylko szkoda że patrząc na to od kiedy masz konto na forum to Twój zwiad trwa 10-12h (albo i nawet nie) a mój trwa 7 dni i kilka godzin. Jeszcze chcesz o czymś podyskutować??
I nie chodzi mi tu o atak na Ciebie tylko zadania typu zwiad, walki na mapie itp powinny mieć alternatywe dla tych mocno rozwiniętych np w postaci zebrania surowców, wojska itp a dla maluchów niech zostanie zwiad i walka.. tylko komu by sie chciało siedzieć i tyle zadań wymyślać..
Mój zwiad trwa teraz koło 20h a pisałam wcześniej, że mówię o eventach w rozdziałach II -VII ;) Poza tym dla każdego zadania z walkami jest alternatywa - walki w turnieju lub Iglicy , więc nie trzeba polegać na prowincjach na mapie.
 

BlossomValvi

Łucznik
Tak sobie myśle ze chyba niektórym pojawienie się ewentu zaskakuje

ja tam nie wiem ale zawsze trzymam kilka prowincji zbadanych nie podbitych i pomimo ze mi daleko do 7 dni zwiadu to już jestem na granicy opłacalności prowincji czyli blisko ostatniej ekspansji z podbojow

No cóż zawsze ktoś będzie narzekał ale obecnie przy swobodnym dostępie do przyspieszaczy (iglica + AM) to trochę głupio pisać jakie to ciężkie życie ze zwiadem... zwłaszcza ze ilości walk już zostały przycięte do bety pod nowy skrócony turniej ;)
 
Tylko szkoda że patrząc na to od kiedy masz konto na forum to Twój zwiad trwa 10-12h (albo i nawet nie) a mój trwa 7 dni i kilka godzin. Jeszcze chcesz o czymś podyskutować??
U mnie zwiad trwa juz ponad 10 dni i jakos nie mam zadnych problemow z jakimkolwiek zadaniem w evencie, podobnie zreszta jak wysoko rozwinieci koledzy i kolezanki z bractwa. Jeszcze chcesz na cos ponarzekac ?? Zapewne dla niektorych najlepiej by bylo, gdyby caly event robil sie sam jednym kliknieciem, tylko dlaczego niby gracz mialby dostawac jakiekolwiek nagrody, jesli nie jest gotowy na wlozenie choc odrobiny wysilku w robienie
zadan ? Z naciskiem na "odrobine", bo w porownaniu do tych starszych eventow poziom trudnosci obecnych to wrecz smiech na sali.
 
Ostatnia edycja:

Aeromax

Wędrowiec
W zasadzie to pierwsze 20 zadań zrobiłam w 15 minut, potem czekałam na dłuższe produkcje z manufaktur/warsztatów i dorobiłam resztę zadań wieczorem. Jak się robi szybko główne zadania? Zdradzę Ci sekret:
1. U mnie na mapie działają non stop zwiady prowincji. Jak tylko jeden się kończy to rusza kolejny. W ten sposób mam zawsze kilka lub kilkanaście otwartych prowincji i dopiero przed konkretnym turniejem je zdobywam a resztę trzymam na kolejne eventy, ponieważ ZAWSZE są zadania z walkami/reliktami.
2. Na forum zawsze jest wzmianka, że rusza nowy event na becie i Nusion podaje zadania główne a także dzienne. Bardzo łatwo można policzyć ile będzie potrzeba produkcji z manufaktur/warsztatów i już w sobotę dostawiłam budynki z 1 poziomu i zrobiłam w nich produkcje. Wszystko podane dużo wcześniej. Tym sposobem nie marnuje produkcji manufaktur i warsztatów z wysokiego poziomu, które są potrzebne do ilościowych.
3. Wiedziałam, że będzie potrzeba dużo pomocy sąsiedzkiej, więc nie klikałam od razu całej mapy tylko czekałam na zadania.
4. Wykorzystałam zaklęcia na warsztaty i manufaktury+ dołożyłam kultury zaklęciem, żeby zdobyć więcej zasobów do zadań i nie zbierałam od razu wszystkich z budynków, tylko np. z 2 i zaraz było kolejne zadanie na zasoby to się kliknęło kolejne 2 itd.
5. Katalizatory + zaklęcia+ mgły wizji - zestaw z Iglicy lub wytworzenie w Akademii z przyśpieszaczami( jak się gra dużo w Iglicy to się ma ich sporo i wiedząc, że będzie event trochę ich oszczędzałam do tego celu)Mam także zawsze w inwentarzu przyśpieszacze 20h,14h,8h wytworzone w Akademii.
6. Technologie- nie odblokowuje dodatkowych prowincji z badań od razu, tylko dopiero na eventach.
7. Relikty - walki w prowincjach/turnieje/wytworzenie w Akademii.
Ja to nazywam strategią.
Wiesz ta gra jest dla relaksu ale oczywiscie mozesz grac jak wariat, nie spac, nie jesc, nie <ciach>.Wolna wola.
Gracze nie bonusowi, ktorzy graja w wolnym czasie nie maja szans na normalna gre, naklad-zyski-rozwoj itd.
Tworcy tej gry i ich mocodawcy nie sa uczciwymi ludzmi.
Jest wiele innych darmowych gier, gdzie zwykly gracz bez wlaczania premium opcji, moze swobodnie grac, rozwijac sie i dobrze spedzac czas.
I nikt go nagle nie zrobi w balona zmieniajac wartosc surowca jako pieniadza, co w swiecie wirtualnym jest takim samym przestepstwem jak w realu. Zasada ta sama.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Wiesz ta gra jest dla relaksu ale oczywiscie mozesz grac jak wariat, nie spac, nie jesc, nie <ciach>.Wolna wola.
Gracze nie bonusowi, ktorzy graja w wolnym czasie nie maja szans na normalna gre, naklad-zyski-rozwoj itd.
Tworcy tej gry i ich mocodawcy nie sa uczciwymi ludzmi.
Jest wiele innych darmowych gier, gdzie zwykly gracz bez wlaczania premium opcji, moze swobodnie grac, rozwijac sie i dobrze spedzac czas.
I nikt go nagle nie zrobi w balona zmieniajac wartosc surowca jako pieniadza, co w swiecie wirtualnym jest takim samym przestepstwem jak w realu. Zasada ta sama.
To była mowa o możliwości zrobienia
Wiesz ta gra jest dla relaksu ale oczywiscie mozesz grac jak wariat, nie spac, nie jesc, nie <ciach>.Wolna wola.
Gracze nie bonusowi, ktorzy graja w wolnym czasie nie maja szans na normalna gre, naklad-zyski-rozwoj itd.
Tworcy tej gry i ich mocodawcy nie sa uczciwymi ludzmi.
Jest wiele innych darmowych gier, gdzie zwykly gracz bez wlaczania premium opcji, moze swobodnie grac, rozwijac sie i dobrze spedzac czas.
I nikt go nagle nie zrobi w balona zmieniajac wartosc surowca jako pieniadza, co w swiecie wirtualnym jest takim samym przestepstwem jak w realu. Zasada ta sama.
Czy Ty zrozumiałeś co napisałam? Bo mam wrażenie, że nie. Event zrobiłam bardzo szybko bo zadania są banalne i nie ucierpiał na tym mój sen, życie prywatne czy portfel. To gra strategiczna i albo ktoś wykorzystuje możliwości tej gry, albo nie. Można grać bez realnej gotówki, więc nie wiem z czym Ty masz problem. Skoro to taki szajs to nie graj ;)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Gracze nie bonusowi, ktorzy graja w wolnym czasie nie maja szans na normalna gre, naklad-zyski-rozwoj itd.


Gracze jak to napisałeś "nie bonusowi" (nie bardzo wiem co przez to pojęcie rozumiesz) mają szansę na normalną grę tylko że w swoim własnym tempie, a żeby mieć więcej czy szybciej to na grę trzeba poświęcić odpowiednio więcej czasu, taki już gatunek gry.



Aktualnie mam 60k diamentów i ciągle mi ich przybywa bo nie ma na co ich wydawać więc nie wiem jak bardzo to sprawia że jestem "bonusowy". To co mam i jak rozwinięte mam miasta jest dzięki temu że gram już ponad 2 lata co i tak nie jest długo więc radzę ci skupić się na grze a nie płakaniu i wymyślaniu teorii spiskowych na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Już ponoć szykują przygodę bractw z 2 artefaktami nowych miśków na przyszły czwartek na becie (info od kogoś z mojego bractwa z bety)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
I nie chodzi mi tu o atak na Ciebie tylko zadania typu zwiad, walki na mapie itp powinny mieć alternatywe dla tych mocno rozwiniętych np w postaci zebrania surowców, wojska itp a dla maluchów niech zostanie zwiad i walka.. tylko komu by sie chciało siedzieć i tyle zadań wymyślać..
Ależ wszystkie te zadania mają alternatywę
- rozbuduj 1/2 budynki do poziomu 6
-zbierz mgłę wizji
- walki masz do wyboruna mapie lub turniej ewentualnie iglica zależnie od zadania
Możliwości są trzeba mieć chęci i troszkę zaplanować działania, jak by wypadało w grze strategicznej.
 

Koval92

Kapłan
Aktualnie mam 60k diamentów i ciągle mi ich przybywa bo nie ma na co ich wydawać więc nie wiem jak bardzo to sprawia że jestem "bonusowy". To co mam i jak rozwinięte mam miasta jest dzięki temu że gram już ponad 2 lata co i tak nie jest długo więc radzę ci skupić się na grze a nie płakaniu i wymyślaniu teorii spiskowych na forum.

To jak pojawi jakiś potężny budynek w eventach to jesteś ustawiony do startu :D
 

mayder

Tancerz ostrzy
To jak pojawi jakiś potężny budynek w eventach to jesteś ustawiony do startu :D

Biorąc pod uwagę że główne budynki z eventu na event są coraz gorsze to w dalszym ciągu diamentów nie będę miał na co wydać.

Starczyłoby żeby nie było limitu na ilość brunerów w AM a też bym pojechał diamentami ;)
A tak to mi Panda zostaje...

Ja tam stawiam nowego bo T5 daje :p
 

Koval92

Kapłan
Biorąc pod uwagę że główne budynki z eventu na event są coraz gorsze to w dalszym ciągu diamentów nie będę miał na co wydać.



Ja tam stawiam nowego bo T5 daje :p

Ja mam 2 brunery 2 pandy 1 polara i 1 nowego. Taka rodzinka. Licze na 2 artefakty do nowego z przygody.
Niestety ilość miejsca na same ewolucyjne powoli staje się problemem i jako że rozdział 17 nadchodzi niedługo, to zestaw z czerwca poszedł do schowka. A jeszcze będzie ewolucyjna chata wiedźmy na halloween dająca orków (przynajmniej w tej chwili) i zastanawiam się co w tym przypadku uczynić- stawiać czy nie. Coś mogli by z tymi budynkami serio zrobić bo raz na rok mogli by dać coś na poziomie feniksa ognia, nie mówię co event ale raz do roku. Na razie to w 2019 dali odpał a w 2020 kaszanę.

Moim zdaniem dlatego fajne by były te kolonie ras jak w FOE, każda rasa miała by swój własny budynek ewolucyjny, zdobycie jednego na max zajmowało by tygodnie i mogły by być wartościowe i każdy miałby max 1. Nie było by potrzeby produkcji szajsu na eventy którego nikt nie postawi albo tylko nieliczni i było by dodatkowe wyzwanie na miesiące jak nie lata. Jeszcze mogli by być gubernatorzy z tych kolonii do ratusza dający bonusy miastu, to też moim zdaniem świetne tam jest.
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Biorąc pod uwagę że główne budynki z eventu na event są coraz gorsze to w dalszym ciągu diamentów nie będę miał na co wydać.



Ja tam stawiam nowego bo T5 daje :p

Kasę mam zamiar wydac na ekspansje w Black Friday bo nie ma nic ciekawszego, choć renowacja wyglądała interesujaco

Mam mniej miśków ale ide w pandę bo regularnie karmie zwierzyniec i za każdego dostanę ok 20k T1 od pandy
natomiast księżycowego żal mi by było karmić ;)
 

Koval92

Kapłan
Bardzo dobre statystyki ma ten halloweenowy budynek ewolucyjny, szczególnie kultury... wychodzi ponad 17k w 17 rozdziale plus 3740 pop plus produkcja orków (towaru)... Mam nadzieję, że nie zmienią... Jakby tak było bez zmian, to czy efekt piramidy zadziała na zbiór?
 
Status
Zamknięty.
Do góry