• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Podejrzewam, że T7-9 będą wytwarzane z żywych.

Może w połączeniu z tym unurium co wejdzie w 17 rozdziale, tak samo zbierane jak ziarna będzie, w kupcu. To by miało sens, takie drzewko craftingowe by było, no i by wyjaśniło czemu bonusy do 3 ostatnich reliktów się ostatnio pojawiły w ratuszu na aplikacji.
Pewnie będzie trzeba mieć wszystkie 9 typów manufaktur w mieście... Mogli by jakiś pożytek z tej many zrobić, chociaż w 17 rozdziale i tak potrzeba jej więcej niż w 16.
 

Charlene

Szef kuchni
Pewnie niedługo ;)
Do chaty wiedźmy poza orkami (towarem) dodali produkcje żab i 3 pw co 24h.
Zapowiada się coraz ciekawiej ta wiedźma :))) Golemowi na pewno podziękuję za współpracę ;)
Twórcy chyba mają zamiar zmiękczyć graczy przed nowym turniejem, skoro to kolejny budynek dający Pw.
 
Ostatnia edycja:

Lirka

Wędrowiec
Najpierw wejdzie na becie i pewnie już bliżej niż dalej (ale tego tam nigdy nie zapowiadają, po prostu któregoś dnia się pojawia). Jak wejdzie tam, to od razu napiszemy tutaj o tym :) I niedługo potem pojawi się i u nas. A kiedy to dokładnie będzie to nawet najstarsi górale nie wiedzą ;)
Dziękuję :)
 

Sebby

Wędrowiec
Jeśli mogę zapytać, gdzieś widziałem, ale nie mogę znaleźć, czy można podejrzeć mapkę nadchodzącej przygody? czy każda mapa jest taka sama?
chodzi mi o to, czy można sprawdzić jakie i w jakiej ilości odznaki są potrzebne, żeby się przygotować.
 

LukasArt

Zwiadowca

Koval92

Kapłan

3 artykuły o rozdziale 17, wszystko rozpisane po angielsku, drzewko badań, produkcje, surowce itd.

1600956574329.png

Ciekawy wykres, pokazuje jak wyraźnie podskoczy maksymalna pojemność ratusza w rozdziałach 17-20.

1600956759489.png
Fajną informacją jest 10x mniej orków potrzebne do rozdziału 17 niż do 16.
Minimum prowincji potrzebne do odblokowania rozdziału 17 to 480.

1600956734120.png
PW potrzeba więcej niż w rozdziale 15 ale mniej niż w 16.
 

BlossomValvi

Łucznik
To taki dowód pośredni ze nowa wersja turnieju jest klepnięta ;), który pochłania złoto i orki dając mniej pw
Może tez zrobią poprawkę do 16 na zmniejszenie zasobów (jak do 15), względem wykresu powinien kosztować około 4000pw a nie 7000
 

xEasyRiderx

Rycerz
tak jeśli chodzi o stare misie - trzeba tylko trafić recepturę pod warunkiem że nie masz danego misia w mieście lub inwentarzu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry