• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

xEasyRiderx

Rycerz
Takie jak pojawia się przy promocjach, ale tylko raz wyskoczyło, kliknęłam i zniknęło. Trochę dziwnie, bo dostałam to w głównym mieście i na jednym świecie a na drugim już nie.
U mnie coś takiego mignęło jak byłem na apce ale potem już na przeglądarce nic nie ma i tak jak piszesz @Charlene na żadnym ze światów i nawet trąbka jest pusta :)
Naprawdę liczycie na free gift?
Na żadne free a raczej za realną kasę
 

Nusion

Kapłan
Unikalna oferta z prezentem, czyli będzie można coś kupić a do tego będzie prezent. Naprawdę liczycie na free gift?
Free gift pewnie będzie, jednorożec czy coś ;)
Ale wielu liczy na fajne zniżki na ekspansje czy budynki premium.
Są też tacy, którzy chętnie kupią brakujący artefakt do unikalnych budynków.

Czarny Piątek w realu też nie oznacza, że sklepy rozdają towar za darmo, a właśnie zniżki
 

Proqrator

Rozbójnik
W zeszłym roku był jednorożec i zniżka na ekspansje jakąś wyższa niż zwykle jeśli dobrze pamiętam.
A ja przy ostatniej promocji zrobiłem zakupy ekspansji i teraz to potrzebowałbym z 80% znizki, żeby kupić choć jedna
 

DeletedUser174

Guest
@chris07070707 jak doskonale wiesz wszelkie daty to tylko nasze przypuszczenia i gdybania, które najczęściej się wprawdzie sprawdza, ale nie zawsze tak jest. Więc dopóki oficjalnego ogłoszenia nie ma, to oficjalnie eventu nie ma i daty też nie ma

@proqrator mogą nawet te expy rozdawać za darmo i tak ich nie chcę. Jeżeli expy mają negatywny wplyw na turki to musieliby mi dopłacić, żebym sie skusiła... a i to watpię

ciekawie brzmi hasło artefakt w ogłoszeniu...
 

DeletedUser3983

Guest
No i mam konika tzn.jednorozca jako prezent,oczywiście tylko na 1 swiecie
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-27-12-53-20-822_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2020-11-27-12-53-20-822_com.innogames.elvenar.jpg
    533,7 KB · Wyświetlenia: 23

Koval92

Kapłan
Czemu na startowym ekranie promocyjnych budynków były elementy zestawów tawerny i powietrznych kupców? Też będą do kupienia potem?

1606479283148.png

Chciałbym kirita i kraraka :/
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
W bractwie ktoś pisał, że dostał ofertę na artefakty do miśków.
Co to znaczy "dostał"? Wszyscy dostali ofertę na portalówki, a on dostał na artefakt do miśków? Po ile? Kupił? Ma jakiś zrzut z tej oferty?
Czy to Radio Erewań? Tzn. nie dawali, a zabierali, nie samochody, a rowery i nie w Leningradzie, a w Moskwie - poza tym wszystko się zgadza :D
 

Charlene

Szef kuchni
Co to znaczy "dostał"? Wszyscy dostali ofertę na portalówki, a on dostał na artefakt do miśków? Po ile? Kupił? Ma jakiś zrzut z tej oferty?
Czy to Radio Erewań? Tzn. nie dawali, a zabierali, nie samochody, a rowery i nie w Leningradzie, a w Moskwie - poza tym wszystko się zgadza :D
Za 500, nie kupował i pytał czy inni też mają taką ofertę. To nie pierwszy raz ktoś dostaje inne oferty. Ja na zodiakach nie dostałam oferty na zakup kompletnego miśka a niektórzy gracze tak :/ tam samo nie dostaje ofert z podwojeniem diamentów.
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Za 500, nie kupował i pytał czy inni też mają taką ofertę. To nie pierwszy raz ktoś dostaje inne oferty. Ja na zodiakach nie dostałam oferty na zakup kompletnego miśka a niektórzy gracze tak :/ tam samo nie dostaje ofert z podwojeniem diamentów.

ciekawe - ja dostałam podwojone diamenty kilka razy - tak raz na 3 miesiące. Przy czym ilość na apce a w przeglądarce się mocno różni więc warto sprawdzać (w apce to w sumie 2000 diaxów a na przeglądarce 2800 za 40 zeta). Co do dzisiejszych ofert to na razie nic ciekawego. Oferty artefaktów nie dostałam. Nadal czekam na ekspansję ale się chyba nie doczekam.
 

Suvetar

Wędrowiec
Za 500, nie kupował i pytał czy inni też mają taką ofertę. To nie pierwszy raz ktoś dostaje inne oferty. Ja na zodiakach nie dostałam oferty na zakup kompletnego miśka a niektórzy gracze tak :/ tam samo nie dostaje ofert z podwojeniem diamentów.
Tak z ciekawości, chodzi o 500 zł? Bo sądziłam, że to może diaxy, cena za 1 artefakt, ale sądząc po tym, co mi się właśnie pojawiło, mam wątpliwości :D :
artef.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry