• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

BlossomValvi

Łucznik
Mnie się akurat PB podobało miła odmiana po poprzednich

U mnie akurat jedna bransoleta wychodziła z 3h produkcji wiec dziennie miałem 5-6 ;) teraz szykuje dodatki by mieć 2x bransolety na 3h
Z mgła tez nie było aż tak źle, nie zużyłem ani jednego diamentu tylko przyspieszacze (tak samo robię poza PB) za to ze skrzynek za mgle 500 wpadło ;) tym fajniej. Co ciekawe nawet przyspieszanie diamentami by nie pomogło z braku katalizatorów, ostatni dzień szorowalem po dnie
 

djmags14

Rozbójnik
Teraz PB sprowadza się do tego kto więcej użyje przyspieszaczy lub w desperacji diamentów. Chyba z tego powodu nazwa powinna zostać zmieniona, bo co ma to wspólnego z udziałem bractwa?

Oczywiście piszę o zaawansowanym trybie, czyli takim, gdzie brakuje bransolet/tajemnego z wizji. Za to zaliczenie całości poprzez 9000 pkt (po ścieżce z każdej mapy) jest chyba bardziej proste, przynajmniej nie ma potrzeby organizowania miasta. Wystarczy kilka manufaktur i warsztatów, a reszta sama wpada poprzez zwykłe czynności w grze.

Teraz cała idea zrównała się z wagą nagród. Nędza i jeszcze raz nędza. Nie ma też potrzeby innym bractwom czegoś udawadniać, brak emocji i tyle. Kogo rajcuje używanie przyspieszaczy w głupim celu. Ktoś wygrywa, bo postanowił bardziej z nich odchudzić się. I co z tego ma? Szkoda, że wygrana statuetka/pomnik nie ma zmienionej nazwy z "zwycięstwa" na "marnotrastwa" lub dosadniej "głupoty".
 

DeletedUser3033

Guest
coś robią po cichu ale już nie napisze co :)
a co do PB to jak to ma tak wyglądać jak ostatnie PB to mogą to usunąć całkiem z tej gry
 
Dobra, koniec spamu :)

Mam nadzieje, ze wraz z najblizsza aktualizacja nie przywedruje do nas blad z bety, ktory wprowadzil tam niezle zamieszanie i wlasciwie rozlozyl caly serwer na lopatki na pol dnia. Po wejsciu na mape wszystkie juz podbite prowincje pokazywane byly jako zezwiadowane, ale jeszcze nie podbite. Czyli mozna bylo doslownie za grosze podbijac prowincje z poczatkowych kregow. Po przeladowaniu gry znow wszystkie co do jednej prowincje byly gotowe do podboju, nawet te dopiero co podbite...

Ludzie zaczeli farmic na potege PW na mapie, wiec po kilku godzinach Inno zablokowalo mozliwosc najpierw negocjacji, a potem takze walki wojskiem na mapie. Efektem ubocznym bylo tez zablokowanie mozliwosci podboju prowincji turniejowych, wiec sporo ludzi przegapilo 1 czy 2 gwiazdki. Na becie ciagle trwa event zimowy, wiec w tym czasie nie mozna tez bylo robic zadan na konflikty czy relikty. Czyli ogolny cyrk na kolkach...
Mam nadzieje, ze u nas takiego bubla nie wypuszcza.
 

Nusion

Kapłan
Dobra, koniec spamu :)

Mam nadzieje, ze wraz z najblizsza aktualizacja nie przywedruje do nas blad z bety, ktory wprowadzil tam niezle zamieszanie i wlasciwie rozlozyl caly serwer na lopatki na pol dnia. Po wejsciu na mape wszystkie juz podbite prowincje pokazywane byly jako zezwiadowane, ale jeszcze nie podbite. Czyli mozna bylo doslownie za grosze podbijac prowincje z poczatkowych kregow. Po przeladowaniu gry znow wszystkie co do jednej prowincje byly gotowe do podboju, nawet te dopiero co podbite...

Ludzie zaczeli farmic na potege PW na mapie, wiec po kilku godzinach Inno zablokowalo mozliwosc najpierw negocjacji, a potem takze walki wojskiem na mapie. Efektem ubocznym bylo tez zablokowanie mozliwosci podboju prowincji turniejowych, wiec sporo ludzi przegapilo 1 czy 2 gwiazdki. Na becie ciagle trwa event zimowy, wiec w tym czasie nie mozna tez bylo robic zadan na konflikty czy relikty. Czyli ogolny cyrk na kolkach...
Mam nadzieje, ze u nas takiego bubla nie wypuszcza.

To był bardzo ekscytujący błąd :)
 

Koval92

Kapłan
W plikach gry pojawiły się pod tagiem "sale" (wyprzedaże) 3 nowe budynki czasowe (wyczerpuje się czas działania).
Pierwszy to "Król Żab" o rozmiarze 2x3 dający 3 PW co 10 godzin.
Drugi to "Chata Czarownika" o rozmiarze 3x3 mający 3 produkcje: 10 renowacji, 1 schemat, tr_amt_840 (może ktoś rozszyfruje)
Trzeci to "Biżuteria/Jubiler Amunów" o rozmiarze 2x4 mający 3 produkcje, jedna to 7 PW instant a pozostałe dwie to dwie runy cudów z rozdziału z którego jest budynek.
 

miriella

Zwiadowca
hejka wszytkim ,
czytam i czytam i juz nie wiem w końcu , IG przełączyło grę na HTML5 czy jeszcze nie do końca ?
mi już codziennie pokazuje sie komunikat , Flash Player tylko do 31 grudnia 2020 , może mi ktoś dać konkretna odpowiedź ?
 

miriella

Zwiadowca
tak Tajniakos ,to mam zaznaczone i chodzi na tym , ale czy juz całkowicie tz : cos mi sie pokazywało ,że tylko jakos gra a nie cały serwer ?
nie pamiętam juz dokładnie , a boję sie playera odinstalować bo nie wiem czy mi załaduje główna stronę do logowania
 

Koval92

Kapłan
tak Tajniakos ,to mam zaznaczone i chodzi na tym , ale czy juz całkowicie tz : cos mi sie pokazywało ,że tylko jakos gra a nie cały serwer ?
nie pamiętam juz dokładnie , a boję sie playera odinstalować bo nie wiem czy mi załaduje główna stronę do logowania

Przeglądarki ci przestaną flash playera całkiem obsługiwać od 1 stycznia 2021 więc to nie ma znaczenia, czy elvenar go wyłączy czy nie, po prostu nic nie otworzysz we flash playerze przez chrome i inne, które nie mają specjalnych opcji włączania tego. Przełącz sobie na HTML5 już teraz i sprawdź czy działa i jak działa, póki jeszcze masz czas coś pokombinować, jeżeli by działało słabo lub wcale.

Chrome już w tej chwili automatycznie playera blokuje i trzeba sie nagimnastykować, żeby go odpalić, za 3 tygodnie już nie będzie można nawet manualnie.
 

miriella

Zwiadowca
chyba masz rację Koval92 , odinstaluję jak mi sie znowu pokaże komunikat , gorzej ,będzie jak bedzie problem z zalogowaniem sie , bo ja nie jestem jakos wybitnie uzdolniona z radzeniem sobie z problemami z kompem , no ale właśnie trzeba sie za to zabrać , dzięki za podpowiedzi :)))
 

Charlene

Szef kuchni
W plikach gry pojawiły się pod tagiem "sale" (wyprzedaże) 3 nowe budynki czasowe (wyczerpuje się czas działania).
Pierwszy to "Król Żab" o rozmiarze 2x3 dający 3 PW co 10 godzin.
Drugi to "Chata Czarownika" o rozmiarze 3x3 mający 3 produkcje: 10 renowacji, 1 schemat, tr_amt_840 (może ktoś rozszyfruje)
Trzeci to "Biżuteria/Jubiler Amunów" o rozmiarze 2x4 mający 3 produkcje, jedna to 7 PW instant a pozostałe dwie to dwie runy cudów z rozdziału z którego jest budynek.
Chata czarownika brzmi super, aż mam wątpliwości czy to serio istnieje w plikach, bo aż nieprawdopodobne, żeby dali tak fajny budynek.
 

miriella

Zwiadowca
odinstalowałam , tak jak mi radziliście , no i chodzi gra , jak na razie bezproblemowo sie zalogowałam ,
i fajna ta Chatka Czarownika , a gdzie to można podejrzeć ? w jakich plikach ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry