• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Wygląda jakby był metalowy.
Będzie tylko 1 czy to poprostu pierwsza ujawniona grafika?

Z tego co jest wpisane to będzie jeden, artefakty się nazywają po nim (Coldfire Phoenix i Coldfire Phoenix Artifact).
Posiada podstawową produkcję (złoto) i 5 miejsc na dodatkowe (jeszcze nie wpisane), efektu też jeszcze nie ma (nie wiem czy będzie miał jakikolwiek).
Rozmiar 4x4, czas produkcji 48h.
Po polsku to by wychodziło "Feniks Zimnego Ognia".

Nie wiem jakie teraz będzie podejście do "starych" feniksów, artefakty teoretycznie powinny się pojawiać jeśli gracze nie mający feniksów mogą je wytworzyć w akademii. Praktycznie tutaj dojdą następne inne artefakty do kolekcji... Raczej nie wydaje mi się, żeby powsadzali stare artefakty pomiędzy nowe w nagrodach głównych. Zobaczymy co wymyślą.

Fajne jest to, że ten estetycznie "łączy" jakby 3 poprzednie :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4412

Guest
Czy to znaczy, że będą w końcu Feniksy???????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4412

Guest
A kiedy będą Feniksy Ogniste? Moja ciocia takiego ma i też chcę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
Prawdopodobnie nigdy ich już nie będzie w nagrodach (do tej pory nagrody główne w eventach nie powtarzały się), ale możesz wytworzyć feniksa ognia w Akademii Magii.
 

DeletedUser4299

Guest
Co mi po feniksie ognia wytworzonym w Akademii, skoro nie zdobędę artefaktów na jego rozbudowę???
 

DeletedUser3575

Guest
Pewnie nic, ale nie ma co liczyć na artefakty jako nagrody w eventach. Prędzej za kasę albo diaxy.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Jeśli już to zamiast wplatania w nowe, dać stare artefakty po zdobyciu 9 nowych i niech się ludzie męczą (jeśli zadania będą jak w obecnym evencie)
Trochę to nie fair play aby nowi gracze męczyli się aż tak bardzo ponieważ oznaczało by to podwójną robotę przy evencie. Nie dość że zdobywali by nowe artefakty to jeszcze po ich ewentualnym zgromadzeniu ( jak domniemam 10 sztuk) byliby zmuszeni do zdobywania starych artefaktów chcąc podnieść feniksy dostępne w akademii.
Każdy sposób jednak jest dobry a co będzie zobaczymy w praktyce kiedy pojawi się event :)
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Do evoluowania feniksa czy innego budynku potrzebnych jest 9 artefaktów :)
Oczywistym jest że jeśli wogóle będzie możliwość zdobycia artefaktów do "starych" feniksów nie zostaną one podane nam na złotej tacy ;) trzeba się będzie napracować. Lub kupić za żywą gotówkę, niemałą, pamiętając cenę za jakią proponowane były ostatnio.
 

DeletedUser4281

Guest
Na tą chwilę taka opcja nie jest dostępna a nawet gdyby ją wprowadzili to zapewne będzie to dość droga impreza :diamond:
Taka opcja była już wprowadzona. Za diamenty byłoby za tanio bo mozna je zdobyć w grze, ale jeśli dobrze pamiętam to za tysiąc czy półtora można było się pokusić o zestaw artefaktów.
 

Ethel

Rozbójnik
No nie.. bażant jest zbyt piękny aby był drugą walentynkową platformą! O artefakty do nagrody głównej eventu karnawałowego nawet nie chce mi się starać.... i pewnie nigdy jej nie postawię- szkoda aby bażant podzielił jej los
 

Hassano

Łucznik
Są jakieś wieści co do nagród dziennych czy będzie jednak studnia u nas ?? Czy lista została już zamknięta i trzeba wybierać z tego co zostało
 

DeletedUser2262

Guest
Są jakieś wieści co do nagród dziennych czy będzie jednak studnia u nas ?? Czy lista została już zamknięta i trzeba wybierać z tego co zostało
@hassano nawet w plikach gry nie ma z wyprzedzeniem informacji dot. nadchodzących nagród, jedynym źródłem na którym możemy bazować jest rozkładówka nagród dziennych z bety Kalendarz Nagród Dnia

PS Osobiście podejrzewam że w materii nagród już niewiele się zmieni, tym bardziej że pozostawili nagrodę dzienną 1x8h, a większość pozostałych nagród jest typowo związana z eventem karnawałowym i dla tego na na drastyczne zmiany bym nie liczył...
 
Status
Zamknięty.
Do góry