• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser3335

Guest
szkoda, bo studnie fajne prezenty dają. nudna ta gra, jedyne emocje jakie te eventy dawały to czy wypadnie mi studnia hehehe
 

Hassano

Łucznik
szkoda, bo studnie fajne prezenty dają. nudna ta gra, jedyne emocje jakie te eventy dawały to czy wypadnie mi studnia hehehe

Mam identyczne zdanie.. zapędzili sie troche i teraz próbują to naprawić ale zabieranie akurat studni wpłynie bardzo negatywnie na ludzi i pewnie spora część przestanie grać.. Generalnie sam po sobie widze że gra zaczęła mnie nudzić.. czasem już nie puszcze produkcji, czasem turniej zrobie na minimum.. szkoda szkoda..
 

DeletedUser3983

Guest
Przyzwyczailiśmy się że studnie muszą być,bo bez nich to nie ma po co grać,ale był czas bez studni i też się grało,eventy są lepsze i gorsze,że studniami i bez, tragedii nie ma jeśli studnie będą się pojawiać co jakiś czas, choć ten event jest bardzo ubogi w nagrody zdawałoby się stałe jak placówki,młyny i inne zapychacze(ale potrzebne) z linii nagród głównych, młyny staczały mi od eventu do eventu na styk a teraz to już będzie cienko i może trzeba będzie zrezygnować z Iglicy bo młotki do negocjacji są niezbedne.Reasumując trudno ocenić teraz ten event bo jeszcze trwa z tym że dla graczy z końca drzewka wybór losowań jest ubogi bo budynki są im niepotrzebne(z resztą i tak nie ma ich gdzie postawić),a nie dano im żadnej alternatywy.
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Bo studnie to taki fajny dreszczyk emocji co tam dzis wpadnie ale daja diamenciki a to juz jest bardzo zle bo nie pozwla zarabiac firmie.Proponuje aby wprowadzili studzienki dla ubogich a w nich nagrody bez diamentow :D
 

DeletedUser2264

Guest
Bez studni moje dwie wiochy na pozostałych światach są już chyba bez sensu. Nieopłacalne. Może o to chodzi.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Bez studni moje dwie wiochy na pozostałych światach są już chyba bez sensu. Nieopłacalne. Może o to chodzi.

Zawsze możesz dołączyć do bractwa stricte iglicowego, zawsze coś tam zdobędziesz, nie takie ilości jak w przypadku studni ale jednak coś będzie. No i szansa na Dżinna z iglicy ;)
 

DeletedUser

Guest
Zawsze możesz dołączyć do bractwa stricte iglicowego, zawsze coś tam zdobędziesz, nie takie ilości jak w przypadku studni ale jednak coś będzie. No i szansa na Dżinna z iglicy ;)
no ale wysiłek potrzebny jest o wiele większy niż zwykły log i zebranie urobku.. a zysk nieporównywalnie mniejszy. Ale niestety - w sumie jeżeli chodzi o diaxy zostało tylko to (AM i 500 diaxów to taka wygrana w totka więc nie ma co uwzględniać. Przechodzenie rasy na pobocznych światach by zdobyć ochłapy diaxów to <ciach> <ciach> <ciach> wysiłek)
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Tylko ze w iglicy nagrody sa dalej niewspolmierne do kosztow.Poza tym dla czesci graczy robi sie poprostu nudna .Mam w miescie postawionych 8 bibliotek ,warsztatow i rezydek juz nie potrzebuje.Jedynymi nagrodami wartymi uwagi sa dzinn i przyspieszacze.Jak cos z tym nie zrobia przestane do niej zagladac.
 

mayder

Tancerz ostrzy
To najlepiej nic nie robić i płakać że nie ma, nie dają. Też mi się to podejście że studniami nie podoba ale jest inna możliwość (iglica) na zdobycie diamentów. To że ilość jaką można zdobyć jest niewspółmierna do kosztów to już sprawa drugorzędną, przecież nie dadzą za darmo. Do tego można zdobyć inne rzeczy z iglicy jak fragmenty, katalizatory, czasówki które idą na produkcję w AM co może przełożyć się na następne diamenty. Zamykając iglice na trzech światach już się trochę uzbiera, zawsze to lepsze niż siedzieć bezczynnie narzekając że nie ma studni. Iglica to nie turniej, można ją zamknąć w 20 minut i jest spokój na tydzień ;)
 

Vito Andolini

Zwiadowca
mayder ciesze sie ze szukasz dobrych stron w tej grze ale ja mam inne zdanie.Jesli juz ktos poswiecil kilka lat na ta gre to ma prawo wymagac aby rozwoj jej szedl w dobrym kierunku.Gdyby gra zyskiwala na atrakcyjnosci to jestem je w stanie zakupic diamenty a nie czekac az wpadna ze studni.Ja zwracam uwage na to ze gra staje sie tak jak napisalen dla niektorych graczy nudna bo nie ma w niej zroznicowanych nagod tylko ciagle te same.Nagrody sa gratyfikacja za zaangazowanie i powinny byc adekwatne do poniesionego wkladu.Takie jest zdanie moje i sporo osob z ktorymi rozmawialem .Jesli sie cieszysz z tego co jest to Twoja sprawa gratuluje i zycze sukcesow w grze
 

mayder

Tancerz ostrzy
mayder ciesze sie ze szukasz dobrych stron w tej grze ale ja mam inne zdanie.Jesli juz ktos poswiecil kilka lat na ta gre to ma prawo wymagac aby rozwoj jej szedl w dobrym kierunku.Gdyby gra zyskiwala na atrakcyjnosci to jestem je w stanie zakupic diamenty a nie czekac az wpadna ze studni.Ja zwracam uwage na to ze gra staje sie tak jak napisalen dla niektorych graczy nudna bo nie ma w niej zroznicowanych nagod tylko ciagle te same.Nagrody sa gratyfikacja za zaangazowanie i powinny byc adekwatne do poniesionego wkladu.Takie jest zdanie moje i sporo osob z ktorymi rozmawialem .Jesli sie cieszysz z tego co jest to Twoja sprawa gratuluje i zycze sukcesow w grze

Wymagać, od INNO Games hahahaha :D. Nieważne jak długo grasz i nie ważne ile pieniędzy na tą grę wydałeś to nic to nie zmieni. To nie jest moja pierwsza gra od IG i uwierz mi że tutaj to przynajmniej coś graczy słuchają.

Druga sprawa to nigdzie nie napisałem że cieszę się z tego co jest bo jest sporo rzeczy które wymagają dodania lub chociaż poprawy, ale jakbym miał tylko siedzieć i patrzeć na same negatywy to bym przestał grać bo sensu żadnego by nie było.
 

DeletedUser3983

Guest
Po zdobyciu walentynkowej platformy skasowałam ją aby mieć możliwość jej postawienia w nowym rozdziale,po wytworzeniu jej w akademii zgodnie z zasadą że jak nie mam budynku evolucyjnego w mieście ani w inwentarzu to pojawia się on w akademii,ale słuch po niej zaginął ani razu się nie pojawiła tylko Feniksy,czy ktoś też tak miał?
 

DeletedUser3983

Guest
Dzięki uspokoiłes mnie,bo już zaczęłam myśleć że coś jest nie tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry