• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Jeśli pamiętacie swojego czasu na forum przewijał się taki obrazek:

View attachment 2271

I mogę na razie zdradzić, że w nadchodzącym (lipcowym) evencie pojawią się budynki związane z grafiką powyżej :cool:

>>> Wraz z wejściem eventu na betę zamieszczę w poście [NIEOFICJALNE] wszystkie nowe (w sumie 8+1 sztuk) budynki wraz ze statystykami. <<<

Ten budynek to przeróbka budynku z ekranu logowania FOE. Fajnie, że będzie do zdobycia ;)
 

Charlene

Szef kuchni
Jeśli pamiętacie swojego czasu na forum przewijał się taki obrazek:

View attachment 2271

I mogę na razie zdradzić, że w nadchodzącym (lipcowym) evencie pojawią się budynki związane z grafiką powyżej :cool:

>>> Wraz z wejściem eventu na betę zamieszczę w poście [NIEOFICJALNE] wszystkie nowe (w sumie 8+1 sztuk) budynki wraz ze statystykami. <<<
Super, liczę, że będą miały fajne statystyki, bo miejsca brak, więc zostaje wymiana starych na lepsze ;)
 

DeletedUser3983

Guest
Chciałam jeszcze powróć do Platformy Walentynkowej ktoś chyba pisał że wreszcie pojawiła się w tworzeniu, możecie to potwierdzić bo u mnie nadal jest widmem.
 
U mnie w koncu sie pojawila i moglem ja wytworzyc, wiec w recepturach na pewno jest, tyle ze szansa na jej pojawienie sie jest prawdopodobnie dosc niska. Przypuszczam, ze budynki ewolucyjne naleza do listy najrzadszych receptur. Na jednego Feniksa czekalem kiedys 2 miesiace.
 

Charlene

Szef kuchni
U mnie w koncu sie pojawila i moglem ja wytworzyc, wiec w recepturach na pewno jest, tyle ze szansa na jej pojawienie sie jest prawdopodobnie dosc niska. Przypuszczam, ze budynki ewolucyjne naleza do listy najrzadszych receptur. Na jednego Feniksa czekalem kiedys 2 miesiace.
To ja mam jakieś szczęście bo często mi się pojawia platforma i inne budynki, także feniksy choć najrzadszy to zimnego ognia - jego tylko raz widziałam. Heh co z tego, że są jak nie ma ewolucji i jest z nich słaby pożytek :( już nawet jakby była możliwość ewolucji za schematy czy diamenty to byłoby lepiej.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Chciałam jeszcze powróć do Platformy Walentynkowej ktoś chyba pisał że wreszcie pojawiła się w tworzeniu, możecie to potwierdzić bo u mnie nadal jest widmem.
Tak u mnie platforma walentynkowa pojawiła się w tworzeniu około 2 dni po tym jak rozplotłam tą którą miałam w inwentarzu.
Życzę powodzenia z polowaniem na nią ;)
 

blazius1

Paladyn
Czyli drugi boost T1-T3 z przesunięciem w "lewo"?
Tylko dlaczego osłabiony o ponad 50% względem pierwotnego boosta? Boost na pół gwizdka.
 

Sorcha

Rycerz
Załóżmy , że te T7-T9 się pojawią! To chyba by były trzy nowe rozdziały bo w ambasadach raczej żadnego boostu nie ma. A przesunięcie jakie, o 2? T1+2, T2+2, T3+2? Niektórzy by mieli znowu zwoje jako nowe "boostowane" towary!
 

zdziwiony1

Wędrowiec
hej, mam pytanko dotyczące turnieju, w poprzednim zdobyliśmy 10 skrzynek, ale nie widzimy tej książki jako nagrody ???
 

Sorcha

Rycerz
Ale jesli teoria maydera jest sluszna, to jednym z dwoch bonusowych towarow T2 nie bylyby zwoje.
Robiliby wyjątek tylko dla jednego towaru? Może mayder ma rację, ale jeśli to by miało naprawiać sytuację "rynkową" zwojów, to nie wiem czy inne towary były wprowadzane rozdział po rozdziale. Przecież przez te kilka miesięcy sytuacja może się zmieniać, i potem co znowu korekta? W następnej aktualizacji?
 
Ostatnia edycja:

mmargolcia

Wędrowiec
hej, mam pytanko dotyczące turnieju, w poprzednim zdobyliśmy 10 skrzynek, ale nie widzimy tej książki jako nagrody ???
Cześć, schematu niestety nie zobaczysz w inwentarzu. Stan można sprawdzić wchodząc w magiczne rezydencje lub warsztaty (o ile się takie budynki posiada), później w koszty i najechać myszką na ten schemat. To opcja na sprawdzenie jak się gra na przeglądarce. W aplikacji można sprawdzić jak się w akademii magii pojawi receptura na renowację do której wymagany jest schemat. Wtedy obok fragmentów i katalizatorów są trzy kropki i po kliknięciu pokazuje stan schematów. Upierdliwe to i niestety nie znam innego sposobu na sprawdzenie. Już dawno powinni coś z tym zrobić i wrzucić to w którąś zakładkę w inwentarzu.
 

Koval92

Kapłan
Wydaje mi się, że to wejdzie od rozdziału 18 skoro w 17 będzie rozbudowa ostatnich manufek ( 3 sort). Od 18 mogły by wejść te nowe.
Będzie ciekawie. Przynajmniej wiemy, że gra nie umrze przez kolejne 2 lata ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry