• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Trzymam kciuki żeby wprowadzili kolonie ras gościnnych na wzór tego z FOE, pozwoliło by na dłuższy czas stworzyć alternatywę dla budynków ewolucyjnych z eventów, natomiast odmawiają ujawnienia, czy to planują.
Elvenar to Elvenar a FoE to Foe;). Zastanawiam się po co Chcesz aby elvenar upodobnił się do siostrzyczki FoE. Eksperyment notabene nieudany ze zdrapkami eventowymi pokazał nam, że nie chcemy tu grać w FoE tylko w elvenar dlatego mam nadzieję, że tych wspominanych przez Ciebie na każdym kroku elementów tej gry będzie tu jak najmniej.
Ciekawy też jestem, czy od 18 rozdziału to będą jakieś całkiem inne nowe towary czy po prostu kolejny bonus do żywych, żeby rozwiązać problem braku niektórych żywych towarów na rynku.
Nie przypuszczam aby brak żywych towarów był powodem dołożenia nowych towarów ponieważ musieli by ustawić też pozostałe towary jako bonusowe a w takim przypadku rola kupca była by znikoma. Za dołożeniem nowych towarów może przemawiać fakt rozbudowy kupca tak jak to miało miejsce gdy wchodziły żywe towary :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Elvenar jedno a FoE drugie, ale mimo wszystko jedną rzecz jaką bym chciał z FoE to tryb przebudowy. Bardzo ułatwia przebudowę miasta i nie trzebe mieć nawet wolnej kratki żeby zacząć. U nas niestety trzeba mieć miejsce żeby cokolwiek zrobić, można teleportować budynki ale zaklęcia się kiedyś skończą.
 

DeletedUser3975

Guest
Ciągle czytam FoE tu, FoE tam, zachwalacie, reklamujecie, aż chcąc nie chcąc odpaliłam filmik :p
Nie jest to już bajeczny/malowniczy majstersztyk, jeśli chodzi o moje pierwsze wrażenie, ale z tego co piszecie, rozgrywka to nam prawdopodobnie rekompensuje.
Cóż... może kiedyś się skuszę, jak mi już całkowicie spowszednieje Elve.

A żeby nie odbiegać od tematu ;)
Szkoda, że Twórcy pozbawili nas Studni na amen, Iglica przez macoszą "losowość" nie uzupełnia odczuwalnych braków :diamond:
Ktoś napisze - to se kup :cool: Mogłabym ale nie chcę.
Są gracze, którzy obrali sobie właśnie taka taktykę/strategię, a że o wiele trudniejszą, hm...
Czy nie jest to czasem malutką demagogią, aby zmusić nas do "realInvest"? Zabrać to, co się sprawdza i na czym się wzbogaca.
Nie lepiej grę zrobić jawnie płatną, aby tacy użytkownicy jak ja, nie mieli złudzeń? :rolleyes: (pytanie retoryczne, bo i tak wiem, że nic z tego)
Najbardziej rozwala mnie wzmianka, że to darmowa gra, a się ciśnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Ciągle czytam FoE tu, FoE tam, zachwalacie, reklamujecie,

Z tą liczbą mnogą to się nie bardzo zgadza. Jak na razie jest tu jedna osoba, która wciąż pisze o FoE.
Ja kiedyś grałam w FoE dość długo i nie podobało mi się kilka rzeczy, a najbardziej to, że ktoś napada i plądruje moje miasto.
Ale zamiast wylewać żale na forum, znalazłam sobie Elvenar, a FoE zostawiłam dla tych, którzy lubią takie klimaty ;)
Całe szczęście, że gry są różne, byłoby chyba bez sensu, żeby IG zrobiło dwie takie same :)

A co do płatności, no cóż, to jest firma, a nie instytucja charytatywna. Zatrudnia pracowników, którym musi zapłacić. I chce też coś zarobić, to chyba oczywiste.
Gra jak najbardziej jest darmowa, da się grać nie płacąc. A kto zapłaci, ten ma łatwiej i to chyba też jest ok.
 

Sorcha

Rycerz
Ciągle czytam FoE tu, FoE tam, zachwalacie, reklamujecie, aż chcąc nie chcąc odpaliłam filmik :p
Nie jest to już bajeczny/malowniczy majstersztyk, jeśli chodzi o moje pierwsze wrażenie, ale z tego co piszecie, rozgrywka to nam prawdopodobnie rekompensuje.
Cóż... może kiedyś się skuszę, jak mi już całkowicie spowszednieje Elve.

A żeby nie odbiegać od tematu ;)
Szkoda, że Twórcy pozbawili nas Studni na amen, Iglica przez macoszą "losowość" nie uzupełnia odczuwalnych braków :diamond:
Ktoś napisze - to se kup :cool: Mogłabym ale nie chcę.
Są gracze, którzy obrali sobie właśnie taka taktykę/strategię, a że o wiele trudniejszą, hm...
Czy nie jest to czasem malutką demagogią, aby zmusić nas do "realInvest"? Zabrać to, co się sprawdza i na czym się wzbogaca.
Nie lepiej grę zrobić jawnie płatną, aby tacy użytkownicy jak ja, nie mieli złudzeń? :rolleyes: (pytanie retoryczne, bo i tak wiem, że nic z tego)
Najbardziej rozwala mnie wzmianka, że to darmowa gra, a się ciśnie...

@Angel.A darmowa gra oznacza, że nie wymaga się opłacania abonamentu aby grać tak jak w jakimś WoW czy LoLu (kto wie, ten wie).
Ja kiedyś grałam w FoE dość długo i nie podobało mi się kilka rzeczy, a najbardziej to, że ktoś napada i plądruje moje miasto.
Dokładnie, też po założeniu konta widać różnicę łatwo się zdobywa monety, ale z "młotkami" już nie idzie tak prosto, produkcja mała zapotrzebowanie wysokie i jeszcze te napady z plądrowaniem podczas gdy mnie nie ma w mieście.
 

DeletedUser3975

Guest
Nie sugerowałam się osobą, tylko częstotliwością info o FoE.
Dzięki, za ściągnięcie mnie na ziemię,
nie za bardzo lubię jak mi ktoś bez zaproszenia, leci z butami bez ogródek ;)
 

visit0r

Paladyn
z FoE bym zaimportował natychmiast tylko jedno uzyteczne rozwiąznie, blokade zegara, aktualnie mamy w ewencie skrzynki z roznymi ilosciami PW, niby przepada tylko 1 sztuka ale jakos tak dziwnie gdy sie losuje czerwona skrzynke gdy na zegarze zostalo 15 minut do kolejnego punkciku i trafiamy 11 PW jako nagrodę która blokując pasek resetuje zegarek ;(
 

Nusion

Kapłan
z FoE bym zaimportował natychmiast tylko jedno uzyteczne rozwiąznie, blokade zegara, aktualnie mamy w ewencie skrzynki z roznymi ilosciami PW, niby przepada tylko 1 sztuka ale jakos tak dziwnie gdy sie losuje czerwona skrzynke gdy na zegarze zostalo 15 minut do kolejnego punkciku i trafiamy 11 PW jako nagrodę która blokując pasek resetuje zegarek ;(

Z zegarem to akurat się zgadzam. Zwłaszcza, że to nie byłaby nowa funkcja w grze, a jedynie "naprawienie błędu"
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@Angel.A darmowa gra oznacza, że nie wymaga się opłacania abonamentu aby grać tak jak w jakimś WoW czy LoLu (kto wie, ten wie).

Dokładnie, też po założeniu konta widać różnicę łatwo się zdobywa monety, ale z "młotkami" już nie idzie tak prosto, produkcja mała zapotrzebowanie wysokie i jeszcze te napady z plądrowaniem podczas gdy mnie nie ma w mieście.
Nie opowiadaj prosze bzdur, zostalo naprawde niewiele gier z abonamentem WoW jjest jedna z nich, ale placisz za taka ilosc kontentu, ze jest to warte swojej ceny. Lol nigdy nie byl i nie bedzie platny, nie wprowadzaj ludzi wblad, jest w pelni darmowy, platnosc jest opcjonalna i jedynie czego dotyczy to skorek championow, ktore nie maja zadnego wplywu na rozgrywke
 

Sorcha

Rycerz
Nie opowiadaj prosze bzdur, zostalo naprawde niewiele gier z abonamentem WoW jjest jedna z nich, ale placisz za taka ilosc kontentu, ze jest to warte swojej ceny. Lol nigdy nie byl i nie bedzie platny, nie wprowadzaj ludzi wblad, jest w pelni darmowy, platnosc jest opcjonalna i jedynie czego dotyczy to skorek championow, ktore nie maja zadnego wplywu na rozgrywke
Przepraszam za błąd, ani w WOW ani w LOLa nie mam doświadczeń najwyżej jakieś inne MMORPG gdzie faktycznie walutę premium się wydaje na rzeczy kosmetyczne typu "skórki" do broni lub zwierzaki noszące ekwipunek jak w grze typu AION lub TERA. Chodziło mi o to, że płatności są opcjonalne i jak nie chcesz to nie płacisz, a jak chcesz to płacisz! Tylko czemu ja mam wrażenie że gracze którzy wykupują sobie konta premium bo im nie wystarcza standardowy rozmiar schowka na przedmioty. Poza tym modeli płatności za takie gry jest kilka i można sobie pewnie wybrać (albo ma się narzucony)!
 

DeletedUser2262

Guest
Z nowinek

niebawem rozpocznie się na becie event Lipcowy (Pielgrzymka Czarowników)
.................chwilę po nim....... PB oraz event Wrześniowy

Dosyć napięty harmonogram mamy w tym roku :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry