• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
Tak tylko, że teraz wystarczyło na dany turniej przygotować te typy jednostek, bo znaliśmy przeciwnika :D Kłopotem może okazać się konieczność produkcji wszystkich rodzajów wojsk przy losowym obstawieniu rodzaju wojsk przeciwnika :) Dla sporej części graczy to może być ciężką zaporą do przejścia.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Rany a ja niedawno remont robiłam....
Ale zmiany mnie cieszą bo zdarzało mi się tą 3* o 6 rano na wpół śpiąco klikać i bez specjalnych strat się obeszło:D czyli zamiast strategii mamy klik, klik, klikacz. Wreszcie trzeba będzie trochę pomyśleć;) zamiast iść na łatwiznę.
 

Koval92

Kapłan
Czytałem na becie jakiś post że 166k pkt na 19 skrzynek (Dony od bugów pisał)
To jest 25 graczy robiących 25 prowincji na 6 gwiazdek
średnio 6640 pkt na gracza
10 skrzynek to było średnio chyba 1600 na gracza
 

Nusion

Kapłan
Czytałem na becie jakiś post że 166k pkt na 19 skrzynek (Dony od bugów pisał)
To jest 25 graczy robiących 25 prowincji na 6 gwiazdek
średnio 6640 pkt na gracza
10 skrzynek to było średnio chyba 1600 na gracza
10 skrzynek to jest schemat dla bractwa, warto jest o to walczyć, bo schemat to wyjątkowa nagroda w grze, do zdobycia tylko z 10 skrzynki.
Nagrody w kolejnych skrzynkach nie są na pewno wyjątkowe, więc to po prostu takie kolejne wyzwania, kto zechce się pobawić, to zrobi, ale z pewnością nie będzie to cotygodniową oczywistością w bractwach, tak jak 10 skrzynek.
A więc to dobrze, że są takie kosztowne. Żeby je zdobyć trzeba będzie mocno pocisnąć całym bractwem. Nie dla nagród, a bardziej dla zabawy :)
 
Ostatnia edycja:

Seviper

Tancerz ostrzy
Wlasnie przydalyby sie takie losowe ustawienia wojsk co turniej.
Co do odlamkow to troche tez mam ich dosyc ale portalowki z iglicy nigdy za malo
 

Charlene

Szef kuchni
Wlasnie przydalyby sie takie losowe ustawienia wojsk co turniej.
Co do odlamkow to troche tez mam ich dosyc ale portalowki z iglicy nigdy za malo
Ja jako początkujący gracz nie jestem pozytywnie nastawiona na losowość wojska co turniej. Powód jest bardzo prosty. W obecnej formule i dzięki poradnikom, wiem co szkolić i przede wszystkim wiem jakie wzmocnienia z akademii należy wystawić i w jakiej ilości, żeby wygrywać walki nawet na 5 i 6*. Na jedwabiu i eliksirach co mogę zrobić wojskiem to robię(przy strasznych stratach), ale muszę się wspomagać surowcami, ze względu na brak wzmocnień ataku dla ciężkiej i ciężkiej strzelającej, więc dostaje łomot od wroga. Odwrotnie jest tam, gdzie mogę używać wzmocnień i np. zwoje przeszłam bez jakiś strasznych strat do 6* tylko wojskiem. Jak ktoś ma feniksa ognia na 10lvl to mu losowość wroga nie robi problemu, ale dla mnie już ten problem jest, bo go nie mam, nie mówiąc o cudach wojskowych. W ogóle uważam, że feniks ognia to największa niesprawiedliwość tej gry, ponieważ posiadacze nawet nie muszą stawiać cudów wojskowych, wystarczy produkować karmę, która po zmianach w akademii pojawia się dość często a jak ktoś go nie ma, to ma mocno utrudnione zadanie, bo na niektórych turniejach, bez lepszego ataku nie da się osiągnąć lepszych punktów i trzeba lecieć surką, co już frajdą dla mnie nie jest, bo wolę rozwiązania militarne w turnieju(surowce przeznaczam na iglicę, która je pożera w kosmicznych ilościach). Mam mieszane uczucia co do nowej formuły turniejowej i mam nadzieję, że we wtorek faktycznie pojawi się na becie i gracze będą mogli coś więcej powiedzieć. Niby miało to wszystko wyrównać szanse, ale obawiam się, że będzie gorzej.
 

Proqrator

Rozbójnik
10 skrzynek to jest schemat dla bractwa, warto jest o to walczyć, bo schemat to wyjątkowa nagroda w grze, do zdobycia tylko z 10 skrzynki.
Nagrody w kolejnych skrzynkach nie są na pewno wyjątkowe, więc to po prostu takie kolejne wyzwania, kto zechce się pobawić, to zrobi, ale z pewnością nie będzie to cotygodniową oczywistością w bractwach, tak jak 10 skrzynek.

Czyli 10 skrzynka nadal pozostaje ze schematem? Tu sie nic nie zmieni? a dalsze sa mozna powiedziec dodatkiem dla tych dajacych wiecej w turniejach?
 

mayder

Tancerz ostrzy
10 skrzynek to jest schemat dla bractwa, warto jest o to walczyć, bo schemat to wyjątkowa nagroda w grze, do zdobycia tylko z 10 skrzynki.
Nagrody w kolejnych skrzynkach nie są na pewno wyjątkowe, więc to po prostu takie kolejne wyzwania, kto zechce się pobawić, to zrobi, ale z pewnością nie będzie to cotygodniową oczywistością w bractwach, tak jak 10 skrzynek.
A więc to dobrze, że są takie kosztowne. Żeby je zdobyć trzeba będzie mocno pocisnąć całym bractwem. Nie dla nagród, a bardziej dla zabawy :)

Nazwę bractwa będziesz musiała zmienić w zależności ile będziecie robić :p
 

DeletedUser2264

Guest
Jestem bardzo ciekawa, nie mogę się doczekać testów na becie. Cieszę się bo już wiało rutyną :) Zobaczymy :)
 

djmags14

Rozbójnik
Wlasnie przydalyby sie takie losowe ustawienia wojsk co turniej.
Co do odlamkow to troche tez mam ich dosyc ale portalowki z iglicy nigdy za malo

Sam pomysł nieprzywidalności związany z wojskiem może ma sens, ale zamysł IG idzie w zupełnie innym kierunku. Po co ma być stała ilość 5 jednostek przeciwnika? Aby graczowi łatwiej byłoby dobrać swoje wojsko. I co najważniejsze - losowości jest za dużo, więc kolejna nie jest potrzebna. Lepiej zostać przy strategii niż loterii.

Większość graczy portalówki z Iglicy zaczynają drażnić - ich nadmiarem lub właśnie zabieraniem miejsca innym lepszym i bardziej potrzebnym korzyściom. I jeszcze można je zamienić na zwoje. Ale z odłamkami run za dużo już się nie zrobi.
 

Charlene

Szef kuchni
Sam pomysł nieprzywidalności związany z wojskiem może ma sens, ale zamysł IG idzie w zupełnie innym kierunku. Po co ma być stała ilość 5 jednostek przeciwnika? Aby graczowi łatwiej byłoby dobrać swoje wojsko. I co najważniejsze - losowości jest za dużo, więc kolejna nie jest potrzebna. Lepiej zostać przy strategii niż loterii.

Większość graczy portalówki z Iglicy zaczynają drażnić - ich nadmiarem lub właśnie zabieraniem miejsca innym lepszym i bardziej potrzebnym korzyściom. I jeszcze można je zamienić na zwoje. Ale z odłamkami run za dużo już się nie zrobi.
Wszystko zależy od stylu gry. Portalówki z iglicy są ok, ale nie jestem szczęśliwa jak mi taka wyskakuje ze skrzyni Bossa :( odłamki run przerabiam na punkty antycznej wiedzy. Również wolę strategię jak loterię, ponieważ ta losowość spowoduje, że niektóre wzmocnienia z akademii będą nieużyteczne w danym turnieju, albo przeciwnie - okaże się, że trzeba było wystawić ich więcej. Wzmocnienia aż tak często się nie pojawią do stworzenia, więc przy obecnym schemacie wiem jak nimi rozdysponować na dane turnieje a przy losowości okaże się, że trzeba będzie wszystkie wystawiać co tydzień.
 

DeletedUser3983

Guest
Największy problem który teraz widzę są możliwe straty po nowemu o wiele większe niż teraz gdzie jak się nie trafi z wojskiem to kolejną prowincję można było robić innym.
 

Tajniakos

Paladyn
Poczekajmy do wtorku :) Zobaczymy jak ten nowy system turniejowy będzie się sprawdzał na becie. Przyjdzie czas będzie rada :) Teraz to wszystko to takie nasze gdybanie a może się okazać, że wcale te zmiany najgorsze nie będą :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
Poczekajmy do wtorku :) Zobaczymy jak ten nowy system turniejowy będzie się sprawdzał na becie. Przyjdzie czas będzie rada :) Teraz to wszystko to takie nasze gdybanie a może się okazać, że wcale te zmiany najgorsze nie będą :)

Dokładnie. Nie ma co na razie gdybać i załamywać rąk że będzie trudniej. Programy to zobaczymy. Mi akurat nie będzie przeszkadzało to że będzie trudniej czy mniej PW zdobędę. Aktualnie mam możliwości robienia turniejów na maksa i wyciągania z nich sporych ilości PW ale tego nie robię bo jak wchodziłem do gry i pojawiało się okienko że wystartował turniej to aż chciałem rzucić telefonem o ścianę na myśl o klikaniu. Dlatego jeśli ceną za mniejszą ilość klikania i ponowną chęcią do gry będą mniejsze nagrody to jestem jak najbardziej za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry