• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Steefann

Zwiadowca
Ja nie jestem pewna, czy powinniśmy się tak przedwcześnie z tego cieszyć...
Coś mi się nie wydaje, żebyśmy mogli nagle produkować ot tak sobie 3 x więcej wojska.
Jeśli na przykład "dla równowagi" wydłużą nam wtedy trzykrotnie czas szkolenia, albo zmniejszą trzykrotnie ilość szkolonych jednostek?
Żeby szkolenie było efektywne, trzeba będzie posiadać wszystkie 3 budynki wojskowe i rozbudowane cuda do nich.
Ja tam się wstrzymam na razie z tą radością, dopóki nie wejdzie to na becie.
Albo dowalą jeszcze większe dysproporcje w oddziałach naszych i wroga w nowym "ulepszonym" turku i wtedy ilość woja nie będzie miała znaczenia ile będziemy produkować, bo i tak nie da rady wygrać walk od pewnej granicy, zostaną negocjacje albo olewka.
 

djmags14

Rozbójnik
Obóz najemników jest dostępny dopiero od VII rozdziału, więc zapewne chodzi o utrudnienie gry dla nowych graczy :oops: Mniej dostępnych slotów to mniej wojska, a więc poziom trudności wzrasta
 

Proqrator

Rozbójnik
Ona wchodzi po obecnie trwajacym u nas evencie czy coś jeszcze między nimi będzie?
Relikty golema w nagrodę więc przypuszczam że po tym, ale wolę się upewnić :)
 

Koval92

Kapłan
Czy wiadomo, czy artefakty golemowe będą powracać w przyszłości? Czy zostaną całkiem porzucone np jak te Stonehengowe i Syrenowe?
Bo ilość "drugich budynków" i małych ilości artefaktów zagracających ekwipunek stale rośnie, a do wprowadzenia uniwersalnego artefaktu który by ten problem rozwiązał i pozwolił to poulepszać, dalej jesteście sceptyczni huragan wie czemu
 

DeletedUser3975

Guest
Nie idzie ogarnąć...
Z przerwą urlopową nie nadgoniłam i brak mi jednego artefaktu,
przez chwilę mignęła mi "last minute", ale jak nagle się pojawiła, tak i szybko zniknęła,
trudno, nie moja strata.
 

visit0r

Paladyn
Nie idzie ogarnąć...
Z przerwą urlopową nie nadgoniłam i brak mi jednego artefaktu,
przez chwilę mignęła mi "last minute", ale jak nagle się pojawiła, tak i szybko zniknęła,
trudno, nie moja strata.
po zrobionych wszystkich zadaniach i w miarę częstych zbiorów z miasta i tak mogło lekko zabraknąć do ostatniego artefaktu, wszystko zależało od trafień w dodatkowe ze skrzynek
 

mayder

Tancerz ostrzy
po zrobionych wszystkich zadaniach i w miarę częstych zbiorów z miasta i tak mogło lekko zabraknąć do ostatniego artefaktu, wszystko zależało od trafień w dodatkowe ze skrzynek

Wczoraj losowałem na wszystkich światach, na dwóch gdzie losowałem za 28, 31 i 40 a jak żadnego nie było to tym najtańszym, zdobyłem 9 artefaktów. Natomiast na jednym świecie losowałem byle jak, żeby tylko najszybciej bo strasznie nudne to było to skończyłem z ośmioma artefaktami.
 

Steefann

Zwiadowca
Ja losowałem za 83 i 92 głównie a i tak skończyłem z drugim budynkiem, więc to kwestia szczęścia też trochę.
 

blazius1

Paladyn
Miałem trochę szczęścia. Golem stoi. Na styk go zrobiłem. Choć czy długo to nie wiem. Zależy pewnie czy Kapłanów będę używał. Zapowiada się taka reforma, że chyba nie będę, wiec ten golem nie będzie przydatny.
Golem to dobra wymówka, żeby nie sprężać się w Przygodzie.
Głównie po to go chyba postawiłem? Sam nie wiem do końca po co.
Ładny wcale nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry